عکس های آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : بین الملل

انفجار خط لوله انفجار گاز در آذربایجان باعث آسیب دیدگی منازل و آتش سوزی گسترده در محل حادثه شد.


به نقل از طاها پخش به نقل از خبرگزاری ای پی ای؛ بر طبق نقل از منتشر شده از سوی وزارت شرایط اضطراری آذربایجان، در پی انفجار یک خط لوله گاز در پایتخت این کشور، آتش سوزی گسترده ای در محل حادثه رخ داده است.

در این اعلامیه آمده است: "بعد از وقوع انفجار، یک آتش سوزی گسترده در منطقه باکو در ساعت 10 صبح رخ داد."

در این اعلامیه آمده است که انفجار و آتش سوزی در 26 مایلی جنوب غربی باکو، در نزدیکی منطقه ای مسکونی، رخ داده است. بر اثر شدت این انفجار پنجره ها و سقف منازل نزدیک محل حادثه دچار آسیب دیدگی شدند.

این وزارت خانه در ادامه افزود: "تعداد زیادی تجهیزات و نیروهای آتش نشانی به محل حادثه ارسال شده اند."

نیروهای امداد در حال حاضر در تلاش برای مهار کردن آتش هستند.

آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر

بین الملل, انفجار خط لوله, آتش سوزی, انفجار در آذربایجان, آذربایجان

آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر


آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر


آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر


آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر


منبع : باشگاه خبرنگارانان تصاویر آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر. انفجار خط لوله انفجار گاز در آذربایجان باعث آسیب دیدگی منازل و آتش سوزی گسترده در محل حادثه ... انفجار و آتش سوزی در خط لوله گاز در گناوه یک کشته بر جای گذاشت انفجار و آتش سوزی در یک خط لوله گاز در ۳۰ کیلومتری گناوه که بامداد روز شنبه، ۱۶ مردادماه، رخ داد، دست کم یک کشته و سه مجروح بر جای گذاشت. ... مناطق نفت خیز جنوب، روز شنبه گفت که در پی این حادثه، مأموران آتش نشانی و ... آتش سوزی شد که به گزارش خبرگزاری های ایران دامنه آن «گسترده» بود و مهار آن دو روز به طول انجامید. فیلم/ آتش سوزی در خط لوله اتیلن غرب - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان ... خرم آباد - آتش سوزی در خط لوله اتیلن غرب عصر امروز جمعه در حالی رخ داد که ارتفاع ... منطقه موجب رانش زمین و ریزش سنگ و در نهایت ترکیدگی لوله و انفجار و آتش سوزی شده است. رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان از تخلیه یک روستا و .... تخلیه هزاران نفر از مناطق ساحلی فیلیپین در پی نزدیک شدن توفان ... انفجار وحشتناک لوله گاز در نزدیکی شهرستان گناوه عکس | خبر فارسی آتش سوزی در ایستگاه لخته گیر خط 42 اینچ گاز روستای شول واقع . .... آتش گسترده ناشی از انفجار خط لوله گاز در گناوه یک کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت. ... گناوه در پی انفجار خط لوله گاز بامداد امروز؛|انفجار وحشتناک لوله گاز در نزدیکی ..... استان آذربایجان شرقی · استان آذربایجان غربی · استان اردبیل · استان ... خبرهای حوادث | خبر فارسی صدایی مهیب مردم مشهد را وحشت زده کرد - جزئیات صدای انفجار در مشهد ... شاگرد اخراجی فروشگاه موبایل فروشی، وقتی پی برد صاحبکارش قصد دارد فیلم دزدی های او ... سارقان مسلح همسایه وظیفه شناس را زیر گرفتند تصاویر یک فرد که قصد داشت جلوی ..... آتش سوزی گسترده کارگاه 500 متری پلاستیک سازی در شهر ری/ حادثه خسارت مالی . تصاویر - جستجوگر اخبار تی نیوز مشاهده همه اخبار تصاویر ... آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر تهران، رتبه اول درگیری و نزاع در کشور - جستجوگر اخبار تی نیوز ویدئوهای خبری · تصاویر خبری · RSS .... آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط لوله در آذربایجان تصاویر آتش سوزی گسترده در پی انفجار یک خط ... خط لوله - جام جم آنلاین تصویر اصلی ترین خط لوله انتقال نفت آمریکا بسته شد ... در پی انفجار خط لوله انتقال نفت در ایالت آلاباما در جنوب آمریکا و آتش سوزی که یک ... انفجار و آتش سوزی در یک خط لوله گاز منجر به کشته شدن یک نفر و سوختگی شدید دست کم سه نفر شده است. ... اخباری گسترده مربوط به اجرای پروژه خط لوله صلح با مشارکت ایران، پاکستان و ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :