چرا هواپیما روس که عازم سوریه بود سقوط کرد؟

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : مجازی

منابع روسی از پیدا شدن یکی از دو جعبه سیاه هواپیمای روسی که اوایل هفته با 92 سرنشین در سوچی سقوط کرد، خبر دادند.

چرا هواپیما روس که عازم سوریه بود سقوط کرد؟

نفص ایمنی هواپیما, سقوط هواپیما, توپولوف, هواپیمایی روس, جعبه سیاه, اشتباه خلبان
به نقل از طاها پخش ، یکی از جعبه های سیاه هواپیمای توپولوف 154 روسیه که روز یکشنبه هفته جاری در مسیر «لاذقیه» در سوچی با 92 سرنشین سقوط کرد، پیدا شده است.

منابع روس روز سه شنبه (امروز) به خبرگزاری تاس اعلام کردند که غواصان، یکی از جعبه های سیاه هواپیمای توپولوف 154 وزارت دفاع روسیه که در دریای سیاه سقوط کرده بود را پیدا کردند.

این منبع اعلام کرد: «در حین عملیات جستجو، یکی از جعبه های سیاه زیر کابین هواپیما پیدا شد. به زودی این جعبه سیاه از آب خارج می شود».

به گفته این منبع، حالت این جعبه سیاه هنوز نامشخص است و «دو جعبه سیاه دیگر در بخش دم هواپیما بوده است که هنوز پیدا نشده است».

این منبع روس اعلام کرد که یکی از دلایل اولیه سقوط هواپیمای توپولوف 154 در حال حاضر، نفوذ اشیاء خارجی در موتور است.

وی با اینحال ادامه داد، از دیگر دلایل احتمالی سقوط هواپیما می توان به اشتباه خلبان و نقص فنی را نیز در نظر گرفت.

مقامات امنیتی روسیه بر طبق جدیدترین نتیجه گیری های خود، ارتباط حادثه سقوط هواپیمای نظامی روسیه که عازم لاذقیه بود با تروریسم را رد کرده اند.

یک فروند هواپیمای توپولوف 154 وزارت دفاع روسیه، اوایل صبح 25 دسامبر دقایقی پس از عزیمت از سوچی بر فراز دریای سیاه سقوط کرد.

هواپیمای مذکور 92 سرنشین داشت که شامل 8 خدمه پرواز و 84 مسافر می شد که همگی جان خود را در این فاجعه از دست دادند.

منبع:فارس

منبع : باشگاه خبرنگارانقوط یک فروند هواپیما با 91 سرنشین وابسته به وزارت دفاع روسیه که راهی سوریه بود و برفراز دریای سیاه در جنوب روسیه از صفحه رادار محو شد، تائید شد. ... چرا سفیر روسیه بادیگارد روسی نداشت؟ نتانیاهو سفر نخست وزیر اوکراین را لغو کرد · داعش شیخ نشین های خلیج فارس را تهدید کرد · تخلیه شهری در آلمان همزمان با ... سقوط هواپیمای روسی که عازم لاذقیه بود - سایت خبری تحلیلی تابناک ... یک فروند هواپیمای روسی وابسته به وزارت دفاع این کشور که در حال پرواز به سوریه بود در دریای سیاه سقوط کرد. چرا هواپیمای روسی سقوط کرد؟ - جام کوردی صبح یکشنبه (5 دی) یک فروند هواپیمای توپولف 154 که از فرودگاه سوچیِ روسیه عازم لاذقیه در سوریه بود، کمی پس از برخاستن، سقوط کرد. تمام 92 ... سقوط یک هواپیمای نظامی روسی که عازم لاذقیه سوریه بود/ لاشه هواپیما پیدا ... سقوط یک هواپیمای نظامی روسی که عازم لاذقیه سوریه بود/ لاشه هواپیما پیدا ... 10:46 وزارت دفاع روسیه اعلام کرد جسد یکی از قربانیان هواپیمای سقوط ... سقوط هواپیمای وزارت دفاع روسیه که عازم سوریه بود / لاشه هواپیما پیدا شد سقوط هواپیمای وزارت دفاع روسیه که عازم سوریه بود / لاشه هواپیما پیدا ... لاشه یک فروند هواپیمای روسی که امروز (یکشنبه) با 91 سرنشین سقوط کرد ... PressTV-منع پرواز هواپیماهای توپولوف 154 روسیه روسیه پرواز هواپیماهای مسافربری توپولف 154 را ممنوع کرده است. ... گزارش داد تا زمانی که مشخص شود چرا یکی از هواپیماهای توپولف 154 روز یکشنبه در ... فرودگاه سوچیِ روسیه عازم لاذقیه در سوریه بود، کمی پس از برخاستن، سقوط کرد. الف - هواپیمای روسی عازم سوریه ناپدید شد مشخصات فنی هواپیمای روسیه که با ۹۱ سرنشین سقوط کرد/پرنده پرحادثه. ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۱۲:۲۳. تایید سقوط هواپیمای روسی که عازم سوریه بود/ لاشه هواپیما پیدا شد. ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۰۹:۴۲ ... چرا دلمان برای گوشی های قدیمی نوکیا تنگ می شود؟ هواپیمای روسی عازم سوریه در دریای سیاه سقوط کرد | جهان | DW.COM ... یک هواپیمای وزارت دفاع روسیه که عازم پایگاه هوایی این کشور در لاذقیه بود در دریای سیاه سقوط کرد. اعضای یک گروه موسیقی که قرار بود سال نو را ... سقوط هواپیمای وزارت دفاع روسیه که عازم سوریه بود | دیپلماسی ایرانی سقوط هواپیمای وزارت دفاع روسیه که عازم سوریه بود ... لاشه یک فروند هواپیمای روسی که امروز (یکشنبه) با 91 سرنشین سقوط کرد در عمق 50 تا 70 ... از کنگره برای محدود کردن ترامپ · چرا سفیر روسیه از بادیگارد روسی استفاده نمی کرد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :