راه اندازی تاکسی گردشگری در کرمان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته :

شهردار کرمان از راه اندازی تاکسی گردشگری خبر داد .


راه اندازی تاکسی گردشگری در کرمان

گردشگری, تاکسی, شهرداری, کرمان
به نقل از خبرنگار طاها پخش ازطاها پخش ، علی بابایی شهردار کرمان از راه اندازی تاکسی گردشگری خبر داد و گفت: با هماهنگی کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق کرمان، هماهنگی های لازم برای استفاده از تاکسی های ویژه حداقل در محورهای فرودگاه و راه آهن صورت می گیرد که لازمه این کار آموزش رانندگان و فراهم کردن امکانات نرم افزاری است.

بابایی با اعلام این خبر در نشست کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان افزود: شهرداری کرمان علاقمند به دریافت نظرات و پیشنهادهای فعالان حوزه گردشگری برای ارائه بهتر خدمات شهری به گردشگران است تا سیستم گردشگری شهر را برای گردشگران داخلی و خارجی راه اندازی کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: قصد داریم از این بعد در اجرای برنامه ها و پروژه های شهری از یک گروه تخصصی گردشگری استفاده کنیم تا در اقدامات و خدمات شهرداری، نیازهای گردشگران نیز در نظر گرفته شود.

بابایی مساحت شهر کرمان را 13 هزار هکتار و جمعیت آن را طبق آخرین سرشماری، 540 هزار نفر عنوان و تاکید کرد: این شهر به عنوان پیشانی استان باید شاخص ها و قابلیت های مشخصی برای جذب گردشگر و سرمایه گذار داشته باشد که شهرداری برای تحقق این مهم همه تلاش خود را انجام خواهد داد.

منبع : باشگاه خبرنگاران شهردار - قطره ایرنا - شهردار کرمان از راه اندازی تاکسی گردشگری در کرمان خبر داد و گفت: با هماهنگی کمیسیون گردشگری و خدمات اتاÙ. راه اندازی تاکسی گردشگری در کرمان - باشگاه خبرنگاران جوان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمان، علی بابایی شهردار کرمان از راه اندازی تاکسی گردشگری خبر داد و گفت: با هماهنگی ... تاکسی گردشگری در کرمان راه اندازی می شود | ایرنا | خبروان کرمان - ایرنا - شهردار کرمان از راه اندازی تاکسی گردشگری در کرمان خبر داد و گفت: با هماهنگی کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، ... تاکسی گردشگری در کرمان راه اندازی می شود - اخبار - ویکی نگار به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی شهرداری کرمان علی بابایی در نشست کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان افزود: لازمه راه اندازی تاکسی ... ریشه مشکلات اصلی شهر کرمان عدم مشارکت مردم در ارائه خدمات است/ راه ... ریشه مشکلات اصلی شهر کرمان عدم مشارکت مردم در ارائه خدمات است/ راه اندازی تاکسی گردشگری. دریافت خبر : سه شنبه 07 دی 1395 ساعت 9:24. ریشه مشکلات اصلی شهر ... تاکسی گردشگری در کرمان راه اندازی می شود / کرمان - ایرنا - شهردار کرمان ... کرمان - ایرنا - شهردار کرمان از راه اندازی تاکسی گردشگری در کرمان خبر داد و گفت: با هماهنگی کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ... راه اندازی تاکسی توریسم از الزامات رونق صنعت گردشگری شهرهمدان است ... همدان - رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: راه اندازی تاکسی توریسم از الزامات رونق صنعت گردشگری شهر همدان ... سیستم بلیت الکترونیک در کرمان راه اندازی می شود - خبرگزاری مهر ... کرمان - برگزاری دوره آموزش قوانین ترافیک برای رانندگان تاکسی، اجرای سیستم بلیت الکترونیک و راه اندازی تاکسی گردشگری از جمله اخبار ... تاکسی گردشگری در کرمان راه اندازی می شود-ایرنا|ایران ان پی ... احمر برای اجرای طرح پایش سلامت در دستگاه های متقاضی; » وزیر ورزش: برای راه اندازی شبکه ورزش 2 توافق کردیم ... تاکسی گردشگری در کرمان راه اندازی می شود-ایرنا ... تاکسی گردشگری در کرمان راه اندازی می شود - اخبار فارسی - Shafaqna کرمان - ایرنا - شهردار کرمان از راه اندازی تاکسی گردشگری در کرمان خبر داد و گفت: با هماهنگی کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :