پیش بینی بارش باران، رعد و برق و وزش باد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته :

حالت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

پیش بینی بارش باران، رعد و برق و وزش باد

شهرکرد, هواشناسی, چهارمحال و بختیاری

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری، حالت هوای این استان در 24 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد، در 48 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران به تدریج با کاهش پدیده و در 72 ساعت آینده، صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد ملایم پیش بینی می شود.

بر طبق این نقل از؛ فعالیت سامانه بارشی که از اواخر وقت یکشنبه گذشته 5 دی ماه وارد چهارمحال و بختیاری شده است، از اواخر امشب کاهش می یابد و از اواسط فردا چهارشنبه مجدداً بارش برف و باران که عمدتاً به صورت باران است، را با شدت کمتری در بیشتر مناطق استان خواهیم داشت.

منبع : باشگاه خبرنگاراناری | خبر فارسی وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. ... مشاهده خبر در سایت منتشر ... پیش بینی - اداره کل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری پیش بینی وضعیت هوای استان › شهرکرد و بروجن - کوهرنگ - لردگان - توصیه های ... همراه با بارش باران و برف گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید خواهد بود ... پیش بینی بارش باران و رعد و برق در البرز - مجله جدیدترین ها پیش بینی باران و رعد و برق برای شمال در تعطیلات پیش رو/ باد شدید و گرد و خاک ... مدیرکل هواشناسی ایلام گفت: بارش باران ودر مواردی رگبار ،رعد و برق و وزش باد در ... پیش بینی وضعیت هوای تهران/ بارش باران شدید همراه با رعد و برق با ادامه فعالیت سامانه بارشی روز دوشنبه در ارتفاعات استان تهران بارش باران، رگبار رعد و برق و وزش باد در برخی نقاط بارش تگرگ و در بخشهای جنوبی استان وزش باد ... پیش بینی بارش باران و رعد و برق در چهارمحال و بختیاری وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. بارش باران همراه با رعد و برق و تندباد در بوشهر/ دما کاهش می یابد ... ... ابری تا تمام ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود و در برخی نقاط خصوصا نیمه شمالی استان همراه با بارش پراکنده باران و گاهی رعد و برق خواهد بود. پیش بینی بارش باران و رعد و برق در چهارمحال و بختیاری | باشگاه ... وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. پیش بینی بارش باران و وزش باد برای بسیاری از مناطق کشور در اواخر ... بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی با نزدیک شدن سامانه بارشی از روز چهارشنبه رگبار باران به همراه رعد و برق و وزش باد از جنوب غرب آغاز شده و بتدریج مناطق غرب، ... وزش باد و رعد و برق در مناطق جنوبی ( جدول) امروز در بخش هایی از شمال شرق بارش باران در نقاط سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. تداوم باران در تهران - فردا خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره ... بارش برف و در مناطق جنوبی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :