مزایای شگفت انگیز نور خورشید

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : مجازی

یافته های یک پژوهش جدید نشان دهنده مزایای قدرتمند انرژی خورشید است.

مزایای شگفت انگیز نور خورشید

سیستم ایمنی بدن, انرژی خورشیدی, فواید نور خورشید برای بدن انسان, نور خورشید
به نقل از طاها پخش ، محققان مرکز پزشکی دانشگاه جورج تاون دریافتند که نور خورشید از طریق یک مکانیسم مستقل از تولید ویتامین D، سلولهای T که نقش اصلی در سیستم ایمنی بدن انسان بازی می کنند را تقویت می کند.

یافته های آنها نشان می دهد که چگونه پوست، بزرگترین عضو بدن، بستری برای بسیاری از میکروب ها است.

آنها به طور خاص دریافتند که سطوح پایینی از نور آبی، که در پرتوهای خورشید وجود دارد، باعث می شود که سلول های T سریع تر حرکت کنند.

لنفوسیت تی یا سلول T از انواع سلول های سیستم ایمنی بدن است.

سلول هایT که یا کمکی هستند و یا کشنده، برای انجام کار خود و رسیدن به محل عفونت به حرکت نیاز دارند.

این مطالعه نشان می دهد که نور خورشید مستقیما سلول های کلیدی ایمنی بدن را با افزایش حرکت آنها فعال می کند.

این محققان همچنین افزودند در حالیکه تولید ویتامین D نیازمند نورUV است که می تواند سبب سرطان پوست و ملانوم شود، نور آبی خورشید که سبب فعالیت این سلول ها می شود از ایمنی بیشتری برخوردار است.

یافته های این پژوهش در Scientific Reports به چاپ رسیده است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

منبع : باشگاه خبرنگارانگفت انگیز نور خورشید. ایسنا: یافته های یک پژوهش جدید نشان دهنده مزایای قدرتمند انرژی خورشید است. به نقل از ساینس دیلی، محققان مرکز پزشکی دانشگاه ... مزایای شگفت انگیز نور خورشید | خبر فارسی پیشتر نیز محققان طی انجام پژوهش های مختلف از خواص شگفت انگیز این ادویه بر روی سلول های سرطانی آگاه شده بودند و اکنون به چگونگی درمان سرطان با این ماده اعجاب ... آخرین خبر |مزایای شگفت انگیز نور خورشید ایسنا/ یافته های یک پژوهش جدید نشان دهنده مزایای قدرتمند انرژی خورشید است.محققان مرکز پزشکی دانشگاه جورج تاون دریافتند که نور خورشید از ... عصر تعادل - مزایای شگفت انگیز نور خورشید به نقل از ساینس دیلی، محققان مرکز پزشکی دانشگاه جورج تاون دریافتند که نور خورشید از طریق یک مکانیسم مستقل از تولید ویتامین D، سلولهای T ... مزایای شگفت انگیز نور خورشید به گزارش ایسنا به نقل از ساینس دیلی، محققان مرکز پزشکی دانشگاه جورج تاون دریافتند که نور خورشید از طریق یک مکانیسم مستقل از تولید ویتامین D، سلولهای T ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :