تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی سرپرست

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : ورزشی

سرپرست باشگاه استقلال در پایان جلسه امروز سرمربی این تیم و اعضای هیات مدیره برابر خبرنگاران حاضر شد و خبر جدایی مهدی رحمتی را تکذیب کرد.

ورزش سه: در حالی که با حضور علیرضا منصوریان در باشگاه استقلال، شایعه شده بود او برای صحبت در خصوص آینده مهدی رحمتی، دروازه بان باتجربه این تیم و جدایی او در نیم فصل با هیات مدیره و مدیرعامل این باشگاه به مصاحبه نشسته، نصرالله عبداللهی در پایان این جلسه و با حضور در جمع خبرنگاران با رد این مساله و تکذیب آن اعلام کرد که هیچ صحبتی در خصوص مهدی رحمتی و صدور رضایتنامه و جدایی این دروازه بان نشده است.

در این باره گفته می شود تصمیم نهایی سرمربی استقلال درباره رحمتی و سایر بازیکنانی که ممکن است او مایل به همکاری با آنها نباشد شنبه اعلام خواهد شد.

با تصمیم امروز احتمال ادامه حضور مهدی رحمتی در استقلال قوت گرفته است.

منبع : برترینهارپرست باشگاه استقلال در پایان جلسه امروز سرمربی این تیم و اعضای هیات مدیره برابر خبرنگاران حاضر شد و خبر جدایی مهدی رحمتی را تکذیب ... تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی سرپرست - 598 سرپرست باشگاه استقلال در پایان جلسه امروز سرمربی این تیم و اعضای هیات مدیره برابر خبرنگاران حاضر شد و خبر جدایی مهدی رحمتی را تکذیب ... سرپرست استقلال در جمع خبرنگاران/ تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی ... سرپرست باشگاه استقلال در پایان جلسه امروز سرمربی این تیم و اعضای هیات مدیره برابر خبرنگاران حاضر شد و خبر جدایی مهدی رحمتی را تکذیب کرد. مطلب در سایت ... تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی سرپرست سرپرست باشگاه استقلال در پایان جلسه امروز سرمربی این تیم و اعضای هیات مدیره برابر خبرنگاران حاضر شد و خبر جدایی مهدی رحمتی را تکذیب کرد ... سرپرست استقلال در جمع خبرنگاران/ تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی ... سرپرست باشگاه استقلال در پایان جلسه امروز سرمربی این تیم و اعضای هیات مدیره برابر خبرنگاران حاضر شد و خبر جدایی مهدی رحمتی را تکذیب کرد. رحمتی در لیست خروجی استقلال قرار گرفت - برترین ها رحمتی در لیست خروجی استقلال قرار گرفت. دروازه بان تیم ... تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی سرپرست ... افتخاری جدایی رحمتی را وتو می کند؟ رحمتی از تیم فوتبال استقلال رفتنی شد - ورزش 24 به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی رحمتی در فهرست فروش ... تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی سرپرست · داغ/ خروجی های استقلال مشخص شدند/ نام ... تکذیب تازه ترین شایعه درباره رحمتی تکذیب تازه ترین شایعه درباره رحمتی ... باتوجه به اختلافات منصوریان و رحمتی پیش بینی می شد این دروازه بان در ... تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی سرپرست. لیست خروجی استقلال بعد از تعطیلات اعلام می شود | خبر فارسی سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه در خصوص بازیکنان خروجی و ورودی به طور کامل به اتفاق نظر رسیده ایم، ... تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی سرپرست. افتخاری: در مورد رحمتی تصمیمی گرفته نشد | تسنیم | خبروان در رابطه با رحمتی تصمیمی گرفته نشد و از کادر فنی خواستیم خودشان ... سرپرست استقلال در جمع خبرنگاران/ تکذیب جدایی مهدی رحمتی از سوی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :