بازداشت باند ماساژورهای متخلف در مشهد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته :

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از بازداشت اعضای باند ماساژورهای متخلف و غیراخلاقی خبر داد.

بازداشت باند ماساژورهای متخلف در مشهد

مشهد, دستگیری, ماساژور, متخلف, باند
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ قاضی حسن حیدری گفت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر این که افرادی به صورت غیرقانونی وغیراخلاقی در زمینه ماساژ توسط جنس مخالف فعالیت می کنند موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: بعد از جمع آوری اطلاعات پنج نفر شناسایی و بازداشت شدند که یکی از آنان مرد و بقیه زن بودند و تحقیقات برای تکمیل پرونده ادامه دارد.
سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: یکی از زنان این باند بعد از زدن دستبند به دستش از محل متواری شد که در فاصله کمتر از 24 ساعت به دام افتاد.
حیدری افزود: اعضای این باند سوژه مدنظر خود را به مکانی خاص دعوت می کردند و سبعد با گرفتن مبالغی بین یک تا 2.5 میلیون ریال به فعالیت های غیراخلاقی خود و ماساژ جنس مخالف می پرداختند.

منبع : باشگاه خبرنگاراناند ... - رادیکال خبر مشهد- ایرنا- سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از دستگیری اعضای باند ماساژورهای متخلف و غیراخلاقی خبر داد و گفت: موضوع در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر این که ... دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد/ متلاشی شدن باند ... - خبر فارسی دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد/ متلاشی شدن باند زورگیری های خشن. به گزارش تهران نیوز ، قاضی حسن حیدری افزود: پس از جمع آوری اطلاعات پنج نفر ... دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد متلاشی شدن باند ... - نیازنگار دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد متلاشی شدن باند زورگیری های خشن - ایرنا | نیازنگار. دسترسی به بازی کلش آف کلنز محدود می شود - جستجوگر اخبار تی نیوز دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد/ متلاشی شدن باند زورگیری های خشن ... باغ وحش پارک ساعی متخلف است/ تیر خلاصی محیط زیست به مراکز ... دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد/ متلاشی شدن باند ... - تب جو معاون دادستان مشهد روز گذشته با تایید خبر دستگیری اعضای این باند گفت: در پی کسب برخی اطلاعات مبنی بر این که افرادی به صورت غیرقانونی وغیراخلاقی در ... فعالیت غیراخلاقی ماساژورهای اینترنتی برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فعالیت غیراخلاقی ماساژورهای ... دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد/ متلاشی شدن باند زورگیری های خشن. تهران نیوز - اخبار ایران, اخبار جهان, اخبار تهران , سیاست, ورزش, اقتصاد ... ... چند گاهی اخباری مبنی بر دستگیری تعدادی از جوانان یا برخی افراد مشهور، بازیگر و .... دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد/ متلاشی شدن باند زورگیری های خشن ... دستگیری مادری که فرزندش را فروخت دستگیری مادری که فرزندش را فروخت ... دستگیری باند ماساژورهای متخلف در مشهد/ متلاشی شدن باند. ... دستگیری اعضای باند سرقت مسلحانه از مغازه ها/ 18 سرقت در

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :