گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته :

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از مصاحبه با ترکمنستان درباره مسایل خرید و فروش گاز خبر داد.

گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز

شرکت, گاز, گلستان, ترکمنستان, قرار داد, مدیرعامل, گرگان

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ حمیدرضا عراقی امروز در گرگان گفت: علاقه نداریم که رابطه دوستی و حسن همجواری خود را با کشور ترکمنستان کم کنیم و به زودی در سفر به کشور ترکمنستان با مسئولان این کشور درخصوص نوع قراردادهای خرید و فروش گاز گفتگوخواهیم داشت.

وی افزود: در گذشته نگاه به گاز ترکمنستان به عنوان یک نیاز بود امام در حال حاضر واردات گاز از ترکمنستان با هدف رابطه تجاری است و اگر مشکلی به وجود بیاید و ترکمنستان صادرات گاز را قطع کند برنامه ریزی ها و راه های فراوانی است که گاز را تامین کنیم تا برای مردم هیچ مشکلی پیش نیاید.

عراقی ادامه داد: در دیدار با مسئولان ترکمنستانی که در آینده انجام خواهد شد مسائل قراردادی قابل بحث است و باید به نتیجه برسیم اما اگر مسائل قراردادی به مسائل غیرقراردادی برسد، یقینا کشوری که بیشترین ضرر را می کند، ما نخواهیم بود.

وی گفت: حدود 700 میلیون مترمکعب در روز در کشور گاز طبیعی تولید می شود اما در حال حاضر تنها از کشور ترکمنستان حدود 15 میلیون مترمکعب در روز واردات می شود که 3 تا 4 درصد تولید ماست.

منبع : باشگاه خبرنگاران اقتصاد گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز. سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1395/10/07 ساعت انتشار:19:22:44 بازدید:21بار کد خبر: DEN-1150805 ... بزودی؛ گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز - باشگاه خبرنگاران جوان مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از گفتگو با ترکمنستان درباره مسایل خرید و فروش گاز خبر داد. گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز - روزنامه قانون قانون - مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از گفتگو با ترکمنستان درباره مسایل خرید و فروش گاز خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمیدرضا ... بزودی؛ گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز - خبر 24 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛ حمیدرضا عراقی امروز در گرگان گفت: علاقه نداریم که رابطه دوستی و حسن همجواری ... بزودی؛ گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز / مدیر عامل شرکت ملی ... مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از گفتگو با ترکمنستان درباره مسایل خرید و فروش گاز خبر داد. ایران و ترکمنستان: اختلاف بر سر تقسیم خزر | ایران | DW.COM | 02.04 ... محور گفتگوهای دو کشور بر سر مسائل مورد اختلاف از جمله وضعیت حقوقی دریای خزر بود. ... ایران و ترکمنستان بر سر تقسیم دریای خزر دیدگاه های مشترکی دارند. ... در خصوص بهای گاز صادراتی ترکمنستان به ایران نیز مقامات هر دو ... ایراس - ایران و ترکمنستان و اختلاف بر سر تعرفه تردد کامیون دولت ترکمنستان تعرفه عبور کامیون های ایرانی از خاک این کشور را به سه و نیم برابر افزایش داد. ... توقف واردات گاز از ترکمنستان، گزینه روی میز ایران ... مرداد در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفت: «ترکمنستان بدون اطلاع و هماهنگی ... بزودی؛ گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز - اخبار فارسی - Shafaqna بزودی؛ گفتگوی ایران و ترکمنستان بر سر گاز. مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از گفتگو با ترکمنستان درباره مسایل خرید و فروش گاز خبر داد. مطلب در سایت اصلی ... ترکمنستان نمی تواند در زمینه فروش گاز از ایران باج بگیرد - ایسنا ترکمنستان نمی تواند در زمینه فروش گاز از ایران باج بگیرد ... وی با اشاره به افزایش قیمت گاز ترکمنستان اظهار کرد: نمی توان گفت ترکمنستان سر ایران کلاه می گذارد. در حال حاضر ایران از یک .... شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی. مذاکرات عشق آباد ؛ چند قدم تا عهدی دیگر با ترکمن ها - خبرگزاری مهر | اخبار ... سفیر ایران در ترکمنستان از سفر مسئولان شرکت ملی گاز ایران به عشق ... رضا فرقانی ، سفیر ایران در عشق آباد در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد که ... آذرماه ) بر سر قیمت جدید گاز به توافق برسند تا در آغاز سال جدید میلادی گاز ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :