اعتراف به قتل همسر و دختر 2 ماهه پس از 2 سال

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : آخرین اخبار حوادث

شب قبل از قتل داروی بیهوشی را در محلول دارویی که همسرم استفاده می کرد، ریختم و همسرم آن را خورد؛ دقایقی پس همسرم بیهوش شد که بعد از بیهوشی همسرم سراغ دخترم دو ماهه ام رفتم ...


خبرگزاری تسنیم: 24 آذر ماه 93 مرد جوانی با اورژانس تماس گرفت و اظهار داشت که همسر و دختر دو ماهه اش بیهوش شده اند، دقایقی پس ماموران اورژانس در محل اعلام خبر حاضر شدند و بعد از معاینه زن جوان و دختر دو ماهه مرگ آنها را اعلام کردند.

اعتراف, قاتلبا اعلام مراتب این اتفاق به بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، وی دستور انتقال اجساد زن جوان و دختر دو ماهه را به پزشکی قانونی برای تعیین دلیل دقیق مرگ صادر کرد که مدتی پس کارشناسان پزشکی قانونی دلیل مرگ زن جوان و دختر دو ماهه را مسمومیت اعلام کردند و پرونده به این دلیل که هیچ سناریوی مرموزی پیش روی کارآگاهان قرار نداده بود بسته شد تا اینکه 5 دی ماه سال جاری مرد جوانی به کلانتری 103 گاندی رفت و اعلام کرد همسر و دخترش را به قتل رسانده است.

مرد جوان پیش از ظهر امروز در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد و در اظهاراتش به قاضی ایلخانی بازپرس شعبه هشتم تهران گفت: من مجبور به ازدواج با همسرم شده بودم و از همان ابتدا با وی اختلاف داشتم و نمی خواستم بچه دار شوم اما بچه دار شدم؛ فرهنگ خانواده من و همسرم با همدیگر یکسان نبود تا زمانی که فهمیدم همسرم باردار است تصمیم به قتل وی گرفتم و چند روز قبل از قتل به ناصرخسرو رفتم و آنجا از مردی داروی بیهوشی خریدم و به فروشنده گفتم که داروی بی هوشی را برای کارهای پزشکی می خواهم و او که به من اعتماد کرده بود پس از یک ساعت داروی بیهوشی را برای من آورد.

وی ادامه داد: شب قبل از قتل، داروی بیهوشی را در محلول دارویی که همسرم استفاده می کرد ریختم و همسرم آن را خورد؛ دقایقی پس همسرم بیهوش شد که بعد از بیهوشی همسرم سراغ دخترم رفتم. ابتدا روی صورت دخترم پلاستیک و پس پتو کشیدم و وی را خفه کردم و بعد از خفه کردن دخترم، سراغ همسرم که بیهوش بود رفتم و روی سر او نیز پلاستیکی قرار دادم و وی را خفه کردم؛ بعد از این اتفاق تا حدود ساعت 7 صبح کنار اجساد آنها صبر کردم و پس از آن با اورژانس تماس گرفتم.

متهم این پرونده در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: پس از قتل همسر و دخترم یک بار تصمیم به قتل مادرم نیز گرفتم اما مادرم موضوع را فهمید.

سرانجام بازپرس امور جنایی تهران بعد از اظهارات متهم وی را برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار داد.

منبع : برترینها کرد | تسنیم | خبروان به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ 24 آذر ماه 93 مرد جوانی با اورژانس تماس گرفت و اظهار داشت که همسر و دختر دو ماهه اش بیهوش ... قاتل همسر و دختر 2 ماهه پس از دو سال به قتل اعتراف کرد - هدانا شب قبل از قتل داروی بیهوشی را در محلول دارویی که همسرم استفاده می کرد، ریختم و همسرم آن را خورد؛ دقایقی بعد همسرم بیهوش شد که پس از بیهوشی ... قاتل همسر و دختر 2 ماهه پس از دو سال به قتل اعتراف کرد - دانلود فیلم به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ 24 آذر ماه 93 مرد جوانی با اورژانس تماس گرفت و اظهار داشت که همسر و دختر دو ماهه اش بیهوش شده اند، دقایقی ... مردی که دوسال پیش همسر و دختر 2 ماهه اش را کشته بود، اعتراف کرد | خبر ... مردی که دوسال پیش همسر و دختر 2 ماهه اش را کشته بود، اعتراف کرد. به گزارش پیک نکا ، 24 ... عامل جنایت خیابان جلفا بعد از 2 سال خودش را معرفی کرد. صبح 24 آذر 93 مرد ... دختر پس از 2 سال .... بعد سراغ همسرم رفتم و او را هم با همین شگرد به قتل رساندم. قاتل همسر و دختر 2 ماهه پس از دو سال به قتل اعتراف کرد / شب قبل از قتل ... شب قبل از قتل داروی بیهوشی را در محلول دارویی که همسرم استفاده می کرد، ریختم و همسرم آن را خورد؛ دقایقی بعد همسرم بیهوش شد که پس از بیهوشی همسرم... قاتل همسر و دختر 2 ماهه پس از دو سال به قتل اعتراف کرد - رادیکال خبر فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: قاتل دختر بچه ۱۸ ماهه این استان در یکی از شهرستان های تابعه دستگیر شد. به گزارش ایلنا، سرتیپ مجید شجاع اظهار کرد: ۱۸ آبان ماه ... سایت عنوان | قاتل همسر و دختر 2 ماهه پس از دو سال به قتل اعتراف کرد قاتل همسر و دختر 2 ماهه پس از دو سال به قتل اعتراف کرد. قاتل همسر و دختر 2 ماهه پس از دو سال به قتل اعتراف کرد | هدانا قاتل همسر و دختر 2 ماهه پس از دو سال به قتل اعتراف کرد - هدانا | خبرپو

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :