دستگیر معاون ابوبکر بغدادی در عملیاتی ویژه در موصل

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : بین الملل

نیروهای عراقی موفق شدند در عملیاتی ویژه، معاون سرکرده گروه تروریستی داعش را به همراه 14 نفر در شرق موصل دستگیر کنند.

دستگیر معاون ابوبکر بغدادی در عملیاتی ویژه در موصل

سرکرده داعش, شرق موصل, معاون ابوبکر بغدادی, موصل, ابوبکر بغدادی, بین الملل, عراق

به نقل از طاها پخش ،به نقل از رای الیوم، یک منبع امنیتی اعلام کرد: معاون ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش، به همراه 14 نفر در شرق موصل دستگیر شد.

به گفته این منبع، نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم عراق توانستند در عملیاتی ویژه، "ابو حارث متیوتی"، که معاون ابوبکر بغدادی در موصل بوده است، را در شرق این شهر دستگیر کردند.

به نقل از این منبع، که نخواست نامش فاش شود، نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم، معاون ابوبکر بغدادی را به همراه 14 نفر دیگر، که اعضای یک گروهک اطلاعاتی بودند، در محله بکر در شرق موصل بازداشت کردند.

دستگیر ابو حارث متیوتی با بهره گیری از اطلاعاتی صورت گرفت که مردم محله بکر در اختیار نیروهای عراقی قرار دادند.

منبع : باشگاه خبرنگارانداد – ایرنا – عملیات ' ای نینوا ما می آییم ' امروز سه شنبه با بازداشت معاون ابوبکر بغداد رهبر ... بازداشت معاون ابوبکر بغدادی در موصل ... طبس برگزار شد · تصاویر/ دیدار های امروز گروه های مختلف مردم و مسئولین با فرماندار ویژه طبس ... بازداشت معاون ابوبکر بغدادی در موصل بغداد – ایرنا – عملیات ' ای نینوا ما می آییم ' امروز سه شنبه با بازداشت معاون ابوبکر بغداد رهبر گروهک تروریستی داعش توسط نیروهای مشترک نظامی در شرق شهر موصل ... دستگیری معاون «ابوبکر البغدادی» و ۱۴ تروریست داعش در موصل منبع مذکور که خواست نامش فاش نشود، افزود که عملیات دستگیری المتیوتی در پی اطلاعات ... ابوبکر البغدادی نیروهای ویژه داعش را به موصل فراخواند. دستگیری معاون «ابوبکر البغدادی» و ۱۴ تروریست داعش در موصل | امروز ... دستگیری معاون «ابوبکر البغدادی» و ۱۴ تروریست داعش در موصل ... توانستند شامگاه سه شنبه طی یک عملیات «ابو حارث المتیوتی» معاون البغدادی و ۱۴ عنصر دیگر را که ...... رسیدگی ویژه دادگستری استان کرمان به پرونده جنایت فهرج

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :