مرگ نوزاد کارتن خواب، در یکی از پارک های تهران

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : اخبار اجتماعی

نوزاد کارتن خواب در سرمای زمستان نفس هایش به شماره افتاده و دقایقی پس از تولد، جان خود را از دست می دهد.

خبرگزاری میزان: نوزاد کارتن خواب در سرمای زمستان نفس هایش به شماره افتاده و دقایقی پس از تولد، جان خود را از دست می دهد.

آسیب های اجتماعیهوا سرد است. باران می بارد و کارتن خواب ها به دور خود پتو پیچیده اند. آتشی هم در کنارشان روشن است تا از سرما یخ نزنند.

پاتوقشان همان پارک همیشگی در جنوب تهران است. در میان آنها، زنی با شکمی بزرگ که نوید تولد نوزادش را می دهد، نشسته است. تازه مواد تزریق کرده و از این بابت مشکلی ندارد اما به یک باره حالش دگرگون می شود. زنان کارتن خواب دیگر متوجه می شوند که وقت زایمان او فرا رسیده است. محبوبه را به سمت سرویس بهداشتی پارک هدایت می کنند تا نوزاد آنجا متولد شود اما درست دقایقی پس از تولد، نفس های یخ زده نوزاد به شماره می افتند و دیگر صدای گریه کودک شنیده نمی شود.

زنان کارتن خواب، سراسیمه با تلفن همراه یکی از کارتن خواب های مرد، با اورژانس تماس می گیرند.

آن دقایق دلهره آور با حضور نیروهای اورژانس به اتمام می رسد. نیروها، مادر و نوزاد را سوار بر آمبولانس کرده و با خود به بیمارستانی در جنوب پایتخت می برند.

در بیمارستان مشخص می شود که نوزاد بعد از تولد زنده بوده اما به علت شدت سرما و نحوه تولد، جان باخته است. مادر نیز که حالت چندان مناسبی نداشته، تحت درمان قرار می گیرد و برای مدتی بستری می شود.

مادر 25 ساله در سومین زایمان خود، شاهد مرگ نوزادش می شود. نوزاد دختری که قرار بوده "نفس" نام بگیرد اما سرما نفسِ، نفس را برید تا او تنها چند دقیقه حق زندگی داشته باشد.

نرجس رضا علی، مددکار اجتماعی در رابطه با حالت مادر می گوید: مادر 25 ساله و معتاد کارتن خواب است. او ماده مخدر شیشه و هروئین را هم زمان مصرف می کند و در تمام طول بارداری نیز ماده مخدر مصرف کرده است.

این مددکار اجتماعی می افزاید: محبوبه تاکنون 3 بار زایمان کرده و 2 فرزند دیگر نیز دارد که اکنون حالت آنها مشخص نیست.

رضا علی می گوید: محبوبه به مددکاران بیمارستان آدرسی را ارائه کرده و مدعی شده که 2 فرزند او در همان آدرس و در یک خانه مستقر هستند و خود او سرپرستی آنها را برعهده دارد. برای رسیدگی به حالت فرزندان وی، به آدرسی که محبوبه به بیمارستان ارائه کرد بود مراجعه کردیم اما مشخص شد که آدرس به اشتباه داده شده تا مددکاران گمراه شوند.

این مددکار اجتماعی با بیان اینکه " محبوبه در معرفی اش به مددکاران بیمارستان خود را جای فرد دیگری جا زده است" می گوید: تمام اطلاعات ارائه شده به مددکاران متعلق به زن دیگری بود که در آدرس ارائه شده زندگی می کرد و هیچ کدام آنها صحت نداشت.

رضا علی در خصوص چرایی فوت نوزاد تازه متولد شده می گوید: نوزاد در پارک و در هوای بسیار سرد متولد شده و به علت سرمای هوا در تنفس دچار مشکل می شود. زمانی که اورژانس در پارک حاضر شده، مشخص می شود که نوزاد فوت کرده و برای رسیدگی به حالت مادر اقدام می شود. در نهایت مادر به بیمارستان منتقل و مراحل درمان او به طور کامل پیگیری می شود.

منبع : برترینهاس" در پارک بند آمد مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد/ نفسِ "نفس" در پارک بند آمد. دریافت خبر ... پاتوقشان همان پارک همیشگی در جنوب تهران است. ... زنان کارتن خواب، سراسیمه با تلفن همراه یکی ازکارتن خواب های مرد، با اورژانس تماس می گیرند. مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد/ نفسِ "نفس" در پارک بند آمد -آکا مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد/ نفسِ "نفس" ... یکی از رسانه ها در گزارشی به گورستانی در نصیرآباد باغستان در حومه شهریار ... هیات عزاداری کارتن خواب های شهر را در بازار تهران به نام «احسن الحسین» راه اندازی کردند. مرگ نوزاد کارتن خواب، در یکی از پارک های تهران / نوزاد کارتن ... - دبلیوخبر نوزاد کارتن خواب در سرمای زمستان نفس هایش به شماره افتاده و دقایقی بعد از تولد، جان خود را از دست می دهد. مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد/ نفسِ "نفس" در پارک بند آمد ... مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد/ نفسِ "نفس" در پارک بند آمد. نوزاد کارتن خواب در سرمای زمستان نفس هایش به مشاره افتاده و دقایقی بعد از تولد، جان خود را از دست می دهد. ... مشاهده خبر در سایت ... دوپینگ یکی از فرنگی کاران المپیکی ایران مثبت اعلام شد ... باران آلودگی های تهران را پاک نکرد/ هوا همچنان آلوده است. آخرین خبر |مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد باران می بارد و کارتن خواب ها به دور خود پتو پیچیده اند. آتشی هم در کنارشان روشن است تا از سرما یخ نزنند.پاتوقشان همان پارک همیشگی در جنوب تهران ... مرگ نوزاد کارتن خواب دقایقی بعد از تولد - رادیکال خبر به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در میان دود و دم کارتن خواب ها و در یکی از پارک های تهران به دنیا می آید. مادر که تجربه 4 بار وضع حمل را داشت زمان تولد ... مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد/ نفسِ "نفس" در پارک بند آمد مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد/ نفسِ "نفس" در پارک بند آمد · خبرگزاری ... پاتوقشان همان پارک همیشگی در جنوب تهران است. در میان آنها، ... زنان کارتن خواب، سراسیمه با تلفن همراه یکی از کارتن خواب های مرد، با اورژانس تماس می گیرند. آن دقایق ... مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد در پارکی در تهران/ مادر، اطلاعات ... زنان کارتن خواب، سراسیمه با تلفن همراه یکی از کارتن خواب های مرد، با ... مرگ نوزاد کارتن خواب، دقایقی بعد از تولد/ نفسِ نفس در پارک بند آمد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :