زلزله (زمین لرزه) 5 ریشتری رومانی را لرزاند

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : اخبار اجتماعی

زلزله ای به بزرگی 5.6 (پنج و شش دهم) در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهر Nereju در منطقه «ورانکا» در شرق رومانی را لرزاند.

خبرگزاری ایرنا: زلزله ای به بزرگی 5.6 (پنج و شش دهم) در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهر Nereju در منطقه «ورانکا» در شرق رومانی را لرزاند.

خبرگزاری «اسپوتنیک» روسیه در این باره نقل از داد: مرکز لرزه نگاری آمریکا اعلام کرد این زمین لرزه در ساعت 23 و 20 دقیقه به وقت محلی در عمق 81 کیلومتری زمین روی داد و هشت کیلومتری غرب شهر Nereju را لرزانده است.

به نقل از اسپوتنیک، مرکز لرزه نگاری کشور «مولداوی» همچنین اعلام کرده است که این زلزله در شهر «کیشیناو» پایتخت این کشور که همسایه رومانی است نیز احساس شده است.

کشور رومانی که در جنوب شرق اروپا و شمال شبه جزیره بالکان و در حاشیه رودخانه دانوب قرار دارد، یکی از زمین لرزه خیز ترین کشورهای اروپاست و منطقه «ورانکا» یکی از زمین لرزه خیزترین نقاط این کشور به شمار می رود.

شهر Nereju نیز در استان «ورانکا» قرار دارد. در سال 1977 بر اثر وقوع زلزله ای به بزرگی 7.2 (هفت و دو دهم) ریشتر در این منطقه بیش از 1500 نفر کشته شدند.

تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره تلفات و یا خسارات احتمالی این زمین لزره منتشر نشده است.»

منبع : برترینهالرزه ای به بزرگی 5.6 (پنج و شش دهم) در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهر Nereju در منطقه «ورانکا» در شرق رومانی را لرزاند. هرلحظه، زلزله 5 ریشتری رومانی را لرزاند خبرگزاری ایرنا زمین لرزه ای به بزرگی 5 6 پنج و شش دهم در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر شهر Nereju در منطقه ورانکا در شرق رومانی را لرزاند ... باشو :: خبر رسان کوچک | زلزله 5 6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند تهران ایرنا زمین لرزه ای به بزرگی 5 6 پنج و شش دهم در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر شهر Nereju در منطقه ورانکا در شرق رومانی را لرزاند. زلزله 5 6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند - تفسیر نیوز تهران- ایرنا- زمین لرزه ای به بزرگی 5.6 (پنج و شش دهم) در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهر Nereju در منطقه «ورانکا» در شرق رومانی را لرزاند. به گزارش ایرنا، ... زلزله 5.6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند - آکا زلزله 5.6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند - آکا, عصر ایران, اخبار،آخرین خبرها, زبان persian. ... on line 5. آکانیوز ، اخبار ، اخبار روز ،اخبار سیاسی ... زلزله 5.6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند زلزله 5.6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند. ۰۵:۴۲:۰۹ ... بسیج، بر اساس اعلام مرکز لرزه نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این زمین لرزه در ساعت 5. زمین لرزه 5/3 ریشتری در رومانی - خبرگزاری صدا و سیما به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما زمین لرزه ای به بزرگی 5/3 ریشتر بامداد امروز شنبه بخشهایی از رومانی را لرزاند و در کشورهای ... اول خبر | خبر امروز - زلزله 5 6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند تهران- ایرنا- زمین لرزه ای به بزرگی 5.6 (پنج و شش دهم) در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهر Nereju در منطقه «ورانکا» در شرق رومانی را لرزاند. زلزله 5.6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند زلزله 5.6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند. به گزارش ایرنا، خبرگزاری «اسپوتنیک» روسیه در این باره گزارش داد: مرکز لرزه نگاری آمریکا اعلام کرد این زلزله در ساعت 23 ... زلزله 5.6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند | خبر فارسی زلزله 5.6 ریشتری شرق رومانی را لرزاند ..... از 10 روز گذشته از سوی پلیس راهور منطقه 5 تهران اجرا شده و منجر به بسته شدن تعدادی از ورودی پیاده روهای ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :