رحمتی باید از استقلالی ها عذرخواهی کند | مایلی کهن

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : ورزشی

منصوریان مدعی شد که برای اختلافی که با رحمتی پیدا کرده است با مایلی کهن تماس گرفته و از او مشاوره گرفته است.


ایران ورزشی: منصوریان مدعی شد که برای اختلافی که با رحمتی پیدا کرده است با مایلی کهن تماس گرفته و از او مشاوره گرفته است. مایلی کهن هم ضمن تایید حرف های سرمربی استقلال در این ارتباط گفت:«حرف آقای منصوریان درست است و ما تلفنی گفت و گو کردیم. اینها عزیزان من هستند و افتخار داشتم که در مقطعی خدمتشان باشم. در این سال ها نیز ارتباطمان قطع نشده بود. افرادی چون منصوریان، دایی، گل محمدی، خداداد، خاکپور، استیلی و... همگی جزو مربیان خوب این مملکت هستند. آنها در مقطعی به عنوان بازیکن در فوتبال ایران رنسانس ایجاد کردند و نقش اول بودند. الآن هم در زمینه مربیگری نقش اساسی را ایفا می کنند.»

مایلی کهن در پاسخ به این سوال که چه توصیه هایی به منصوریان داشته است گفت: «آنچه که به ذهنم می رسید به او گفتم و مواردی را هم پیشنهاد دادم البته طبعا منصوریان خودش آگاه است و من هم می دانم که به کارش علاقه زیادی دارد. باید به او فرصت بدهند. من شک ندارم که علیرضا منصوریان موفق خواهد شد.» سرمربی ملوان درباره اینکه با منصوریان درباره رحمتی صحبت کرده است گفت: «اولا موارد مختلفی را مطرح کردیم و من گفتم که محکم پای اصول خود بایستد. درباره مهدی رحمتی هم صحبت کردیم. به نظر من رحمتی بازیکن بزرگی بوده و هست برای فوتبال ما زحمات زیادی کشیده و فوتبال ایران هم برای او زحمات زیادی کشیده است. همه ما دچار اشتباه می شویم اما باید اشتباه مان را بپذیریم اگر اشتباهمان را بپذیریم همه چیز حل می شود. آقای رحمتی هم نه از شخص خاصی بلکه از مجموعه بزرگ استقلال عذرخواهی کند. این توصیه من به رحمتی است. خودش می داند که من چقدر دوستش دارم. او باید از مجموعه بزرگ استقلال، از مربیان این تیم عذرخواهی کند و مطمئن باشد با این کار نه تنها کوچک نمی شود و از ارزش هایش کم نمی شود بلکه بزرگ هم خواهد شد. او همواره به بنده لطف داشته و حتی به مناسبت های مذهبی برایم پیامک می فرستد.»

منبع : برترینها| خبر فارسی مایلی کهن: رحمتی باید از استقلالی ها عذرخواهی کند. ایران ورزشی: منصوریان مدعی شد که برای اختلافی که با رحمتی پیدا کرده است با مایلی کهن تماس گرفته و از او ... مایلی کهن:رحمتی عذرخواهی کند/به منصوریان گفتم محکم بایست - Shafaqna مایلی کهن:رحمتی عذرخواهی کند/به منصوریان گفتم محکم بایست. ... او باید از مجموعه بزرگ استقلال، از مربیان این تیم عذرخواهی کند و مطمئن باشد با این کار نه تنها ... مایلی کهن: رحمتی از استقلالی ها عذرخواهی کند کوچک نخواهد شد | فان ... مایلی کهن: رحمتی از استقلالی ها عذرخواهی کند کوچک نخواهد شد. video, آشپزی, ترسناک ... باید دید چرا شاه مهره نقل و انتقالات در استقلال موفق نبود ... مایلی کهن:رحمتی عذرخواهی کند - ورزش 24 به گزارش تابناک ورزشی، محمد مایلی کهن درباره صحبت های دیشب علیرضا ... او باید از مجموعه بزرگ استقلال، از مربیان این تیم عذرخواهی کند و مطمئن باشد با این کار نه ... آن روز هم داخل رختکن خیلی ناراحت بودم و فقط به این بچه ها گفتم آیا شما حرف های مرا ... روزنامه ایران ورزشی | شماره :5540 | تاریخ 1395/10/8 ترابپور: نباید اختلاف منصوریان و رحمتی علنی می شد پرینت; خبرکوتاه ... مایلی کهن: رحمتی باید از استقلالی ها عذرخواهی کند پرینت. جستجو بر ... مایلی کهن: رحمتی باید از استقلالی ها عذرخواهی کند | وکیل ملت مایلی کهن: رحمتی باید از استقلالی ها عذرخواهی کند - وکیل ملت | خبرپو. مایلی کهن:رحمتی از منصوریان و استقلالی ها عذر خواهی کند - شماخبر مایلی کهن:رحمتی از منصوریان و استقلالی ها عذر خواهی کند ... او باید از مجموعه بزرگ استقلال، از مربیان این تیم عذرخواهی کند و مطمئن باشد با این کار نه ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :