فعالیت 81 درصدی واحد های صنعتی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته :

81 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی فعال و نیمه فعال هستند.

فعالیت 81 درصدی واحد های صنعتی

بجنورد, شهرک های صنعتی, واحد های صنعتی, سیاوش وحدت

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ، سیاوش وحدت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گفت : تامین زیرساخت های صنعتی از جمله حمایت های سخت افزاری از صنایع کوچک است که هم اکنون 14 شهرک و ناحیه قابل واگذاری در استان دارای امکانات زیربنایی مناسب برای سرمایه گذاری صنعتی است.

سیاوش وحدت ارائه تسهیلات ، آموزش حضوری و غیر حضوری به مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی ، برگزاری تورهای صنعتی به منظور بازدید از واحدهای صنعتی توانمند کشور و انتقال تجربیات از جمله حمایت های این شرکت بیان کرد .

وی افزود : ارائه تسهیلات طرح رونق تولید ، کمک های فنی و اعتباری و تسهیلات نوسازی و بازسازی علاوه بر راه اندازی واحدهای صنعتی راکد به توانمند سازی واحدهای فعال هم کمک می کند.

وی تصریح کرد : این شرکت از صنایع کوچک استان برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی و معرفی محصولات تولیدی حمایت می کند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با بیان این که سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نمایشگاه دائمی برای فروش محصولات خوشه های صنعتی کشور را در ایلام راه اندازی کرده است ، اظهار کرد : استفاده از این ظرفیت برای دو خوشه صنعتی فرش و آبنبات استان خراسان شمالی و تقویت بازار فروش این محصولات فرصت بسیار خوبی است.

انتهای پیام/ط

منبع : باشگاه خبرنگاراند از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی فعال و نیمه فعال هستند. 81 درصد واحدهای شهرک های صنعتی فعال و نیمه فعالند - صفحه نخست 81 درصد واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی فعال و نیمه فعال ... 81 درصد از واحدهای صنعتی، با وجود مشکلات زیاد، در حال فعالیت و ... بیش از 81 درصد واحدهای صنعتی کشور فعالند - پول نیوز بیش از 81 درصد واحدهای صنعتی کشور فعالند ... فعال سازی واحدهای راکد یا واحدهایی که با نیمی از ظرفیت فعالیت دارند، بیش از 160 هزار میلیارد ریال ... خبرگزاری تسنیم - ۸۱ درصد واحدهای شهرک های خراسان شمالی فعال و ... ... گفت: 81 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان ... و نواحی صنعتی با تمام مشکلات موجود در حال فعالیت و تولید هستند. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی: 81 درصد واحدهای مستقر ... مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: 81 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فعا. ... از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی با تمام مشکلات موجود در حال فعالیت و تولید هستند. 81 درصد واحدهای شهرک های خراسان شمالی فعال و نیمه فعال هستند - قطره مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: 81 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فعا. ... از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی با تمام مشکلات موجود در حال فعالیت و تولید هستند. 81 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان فعال ... 81 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان فعال ... و نواحی صنعتی با تمام مشکلات موجود در حال فعالیت و تولید می باشند. 81 درصد واحدهای مستقر در شهرک های خراسان شمالی فعال هستند مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: 81 درصد از واحدهای صنعتی ... در شهرک ها و نواحی صنعتی با تمام مشکلات موجود در حال فعالیت و تولید هستند. فعالیت 81 درصدی کارخانه هادر کشور - خبرگزاری میزان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: 81 درصد واحدهای صنعتی به بهره برداری رسیده کشور فعال ... 81 درصد واحدهای مستقر در شهرک های خراسان شمالی فعال هستند ... 81 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فعال و ... ها و نواحی صنعتی با تمام مشکلات موجود در حال فعالیت و تولید هستند

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :