کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود!

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : ورزشی

در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده است.

خبرگزاری تسنیم: پس  از کسب مقام سومی جام جهانی 2016 کلمبیا توسط تیم ملی فوتسال ایران، اهالی ورزش کشور از این افتخار ذوق زده شدند. برخی باشگاه ها چون استقلال اعلام کردند که حاضرند در رشته فوتسال تیمداری کنند و نهادهایی چون فدراسیون فوتبال قول پاداش به ملی پوشان دادند، اما بعد از گذشت 88 روز از این افتخار بزرگ، بسیاری از این قول ها عملی نشد. بعد از فروکش کردن تب فوتسال در کشور، رضا افتخاری رئیس پیشین کمیته فوتسال اعلام کرد چون منابع مالی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان یکی بوده، بعد فدراسیون فوتبال دیگر پاداشی به اعضای تیم ملی پرداخت نخواهد کرد!

بعد از بازگشت تیم ملی از کلمبیا، ناظم الشریعه از برنامه 4 ساله خود برای تیم ملی صحبت کرد که به نظر می رسید قرارداد او خیلی زود منعقد و تمدید شود، اما اکنون یکی از مباحث اصلی فدراسیون فوتبال، بحث تمدید قرارداد ناظم الشریعه سرمربی ملی پوشان فوتسال است. مسئولان فدراسیون بارها گفته اند که کارهای تمدید قرارداد با کسی که بزرگترین افتخار ورزش های گروهی کشور را رقم زد، انجام شده، اما همه اینها در حد حرف مانده است. حتی شایعه شده بود که ناظم الشریعه درخواست دو برابر شدن رقم قرارداد خود را داده است و این موضوع، باعث بروز اختلاف بین فدراسیون نشینان و ناظم شده که سرمربی تیم ملی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم ، این موضوع را تکذیب کرد. صحبت هایی هم مبنی بر عدم ارائه امکانات و نیز آنالیزور و ماساژور به ناظم الشریعه مطرح بود.

به نظر می رسد سناریوی محمد خاکپور در تیم فوتبال امید، این بار برای ناظم الشریعه در حال رقم خوردن است. ملی پوش سابق فوتبال کشورمان حدود یک سال بطور رایگان و بدون قرارداد در تیم امید ایران فعالیت کرد و قراردادی نداشت و در نهایت پولی نگرفت چرا که بندی عجیب در قراردادش وجود داشت و خاکپور زیر بار نرفت. بند 13 قرارداد می گفت که خاکپور حتی بعد از جدایی از تیم ملی اگر صحبتی علیه فدراسیون کند باید دو برابر مبلغ قراردادش را بعد بدهد! حال نوبت ناظم الشریعه است که بدون قرارداد کار کند و پروسه تدوین قراردادش طولانی شود و چون او فردی نیست که داد و بیداد کند، مسئولان فدراسیون هم خیلی راحت از کنار این موضوع رد می شوند. آیا مقامی بالاتر از سومی باید کسب می شد تا فدراسیون فوتبال به صورت جدی تر به این مقوله رسیدگی کند؟ شاید هم اگر مربی خارجی و چشم آبی بود، فدراسیون تاکنون قرارداد او را تمدید و پول خوبی هم پرداخت می کرد.

منبع : برترینهابود!/ سناریوی ... در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده است. کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود! - برترین ها کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود! در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ... کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود! - آکا در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده است. کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود - رادیکال خبر در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده است. خبرگزاری تسنیم: پس از کسب مقام ... کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود!/ سناریوی خاکپور تکرار می شود؟ در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده است. 0 0 0 نظر ... کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود سناریوی خاکپور تکرار می شود ... در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از ... کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود! - اخبار فارسی - Shafaqna کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود! در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده ... کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود!/ سناریوی خاکپور تکرار می شود ... 0 بازدید ۰ دیدگاه. ارسال شده در : اخبار. برچسب ها : ورزشی اخبار کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود!/ سناریوی خاکپور تکرار می شود؟ پیوند برای ... کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود! - kodoom.com - Kodoom در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده است./ خبرگزاری تسنیم: پس از کسب ... کاش ناظم الشریعه خارجی و چشم آبی بود! - اخبار - ویکی نگار در حالی که سه ماه از افتخارآفرینی و کسب مقام سوم جام جهانی توسط تیم ملی فوتسال می گذرد هنوز قرارداد ناظم الشریعه تمدید نشده است

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :