حالت نامناسب آسفالت خیابان های کوهدشت فیلم

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته :

خیابان های منطقه کوهدشت به علت نداشتن آسفالت نامناسب و همچنین آبگرفتگی و گل و لای، ساکنان این منطقه را با مشکلاتی مواجه کرده است.

حالت نامناسب آسفالت خیابان های کوهدشت  فیلم

شهروند خبرنگار, فیلم, لرستان, کوه دشت, آسفالت, نامناسب, گل
به نقل از طاها پخش طاها پخش ؛ خیابان های منطقه کوهدشت به علت نداشتن آسفالت نامناسب و همچنین آبگرفتگی و گل و لای، ساکنان این منطقه را با مشکلاتی مواجه کرده است.
منبع: شهرخبرنگار - لرستان ( خرم آباد - کوهدشت )طاها پخش کلیک کنید

منبع : باشگاه خبرنگارانرنگاران جوان خیابان های منطقه کوهدشت به دلیل نداشتن روکش آسفالت و آبگرفتگی و گل و لای، ساکنین این منطقه را با مشکلاتی مواجه کرده است. وضعیت نامناسب خیابان های شهرک صنعتی کوهدشت فیلم فیلمی از وضعیت خیابان های شهرک صنعتی شهرستان کوهدشت را مشاهده می نمایید که خاکی و بدون آسفالت است. وضعیت نامناسب خیابان های شهرک صنعتی کوهدشت فیلم - دنیای خبر به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ فیلمی از وضعیت خیابان های شهرک صنعتی شهرستان کوهدشت را مشاهده می نمایید که بدون آسفالت بوده و با عبور ... وضعیت نامناسب خیابان های کوهدشت فیلم | خبر فارسی وضعیت نامناسب خیابان های کوهدشت فیلم. خیابان های منطقه کوهدشت به دلیل نداشتن روکش آسفالت و آبگرفتگی و گل و لای، ساکنین این منطقه را با مشکلاتی مواجه ... حالت نامناسب خیابان های شهرک صنعتی کوهدشت فیلم - طاها پخش وضعیت نامناسب, بدون آسفالت, خیابان, فیلم, شهروندخبرنگار, شهرک صنعتی, کوهدشت حالت نامناسب کوچه های شهرک امیرکبیر تصاویرفیلمی از ... وضعیت نامناسب خیابان های شهرک صنعتی کوهدشت فیلم - صاحب خبر فیلمی از وضعیت خیابان های شهرک صنعتی شهرستان کوهدشت را مشاهده می نمایید که خاکی و بدون آسفالت است. شهروند خبرنگار:وضعیت نامناسب خیابان های شهرک صنعتی کوهدشت فیلم فیلمی وضعیت شهرک شهرستان را می نمایید خاکی بدون است. گزارش گروه خبرنگار باشگاه جوان؛ از خیابان های صنعتی کوهدشت مشاهده که آسفالت و عبور ... وضعیت نامناسب خیابان های شهرک صنعتی کوهدشت فیلم - پایگاه ... به گزارش ذاکرنیوز؛ فیلمی از وضعیت خیابان های شهرک صنعتی شهرستان کوهدشت را مشاهده می نمایید که بدون آسفالت بوده و با عبور خودروها گرد و خاک فراوان در هوا پخش ... وضعیت نامناسب خیابان های شهرک صنعتی کوهدشت فیلم | خبروان فیلمی از وضعیت خیابان های شهرک صنعتی شهرستان کوهدشت را مشاهده می نمایید که خاکی و بدون آسفالت است

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :