فرانسه تردد خودروی شیشه دودی را ممنوع کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : سیاسی

مقامات فرانسوی به علت مسائل امنیتی تردد خودروها با شیشه دودی را از ابتدای سال جاری میلادی ممنوع اعلام کردند.

خبرگزاری تسنیم: تردد خودروها با شیشه دودی در فرانسه از اول ژانویه ممنوع می شود. دو میلیون خودرو در فرانسه شیشه های دودی دارند.

از اول ژانویه هر خودرویی با شیشه دودی بیش از 30 درصد، 135 یورو جریمه می شود و سه نمره منفی نیز در گواهینامه راننده ثبت خواهد شد.

این تدابیر در جهت کمک به نیروهای امنیتی برای نظارت امنیتی بیشتر اتخاذ شده است.

سازندگان خودرو نیز باید تغییراتی در شیشه های خودرو ایجاد کنند.

این قانون تنها مربوط به شیشه های جلو خواهد بود و داشتن شیشه های دودی برای شیشه های پشتی ممنوعیتی ندارد.

منبع : برترینهاممنوع شد مقامات فرانسوی به دلیل مسائل امنیتی تردد خودروها با شیشه دودی را از ابتدای سال جاری میلادی ممنوع اعلام کردند. ... از اول ژانویه هر خودرویی با شیشه دودی بیش از 30 درصد، 135 یورو جریمه می شود و سه نمره منفی نیز در گواهینامه راننده ثبت ... ممنوعیت استفاده از شیشه دودی در فرانسه - خبرگزاری صدا و سیما تردد خودروها با شیشه دودی در فرانسه از اول ژانویه ممنوع می شود. ... از اول ژانویه هر خودرویی با شیشه دودی بیش از سی درصد ، صد و سی و پنج یورو جریمه ... فرانسه تردد خودروها با شیشه دودی را ممنوع کرد - خبر 24 فرانسه تردد خودروها با شیشه دودی را ممنوع کرد ... از اول ژانویه هر خودرویی با شیشه دودی بیش از 30 درصد، 135 یورو جریمه می شود و سه نمره منفی نیز در ... فرانسه تردد خودروها با شیشه دودی را ممنوع کرد - دنیای خبر مقامات فرانسوی به دلیل مسائل امنیتی تردد خودروها با شیشه دودی را از ابتدای سال ... تغییر در سیستم خودرو ممنوع است/جریمه خواباندن فنر خودرو 30 هزار تومان و دودی ... میزان مجاز دودی بودن شیشه خودرو اعلام شد - عصر ایران رییس راهور ناجا تصریح کرد: هیچ یک از سازمان های دولتی از این امر و قاعده مسثتنی نیستند. رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: خودروهای دارای شیشه دودی تا 40 درصد، مجاز به تردد در معابر ... مانع دید شود، ممنوع است، تاکید کرد: راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی هم اکنون ... اولین جاده خورشیدی دنیا در فرانسه. مرگ دردناک راننده موتور پس از تصادف وحشتناک فیلم | خبر فارسی فرانسه تردد خودروی شیشه دودی را ممنوع کرد .... دو میلیون خودرو در فرانسه شیشه های دودی دارند. از اول ژانویه هر خودرویی با شیشه دودی بیش از 30 درصد، 135 یورو جریمه می ... شیشه دودی خودروها به دلایل امنیتی در فرانسه ممنوع می شود | خبر فارسی تردد خودروها با شیشه دودی در فرانسه از اول ژانویه ممنوع می شود. .... و دارای استانداردهای تاکسیرانی است، اضافه کرد: شهرداری به متقاضیان این خودرو برای استفاده بعنوان ... شرایط استقاده از شیشه دودی - دنده 6 آیا برخورد با خودروهایی که شیشه دودی، بوق های نامتعارف – در لفظ عام ... یکی از شهروندان عنوان کرده که در محله سعادت آباد تنها در لاین سمت راست می توان خودرو را پارک کرد ولی ... نامناسب، هدایت خودروها به محل های پارک ممنوع و دریافت وجوه غیرمتعارف از ... نوع خودروهای مجاز و آزاد، مدت اعتبار و نوع مجوز تردد و امثال آن به پیشنهاد ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :