معاون ابوبکر البغدادی بازداشت شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : سیاسی

منابع امنیتی عراق اعلام کردند یکی از معاونان رهبر داعش، به همراه 14 نفر از عناصر این گروه تروریستی در ساحل غربی موصل بازداشت شدند.


خبرگزاری آنا: یک منبع امنیتی که خواست نامش فاش نشود، گفت: «نیروهای یگان مبارزه با تروریسم توانستند ابوحارث متیوتی و 14 نفر از عناصر داعش را که از نیروهای اطلاعاتی این گروه تروریستی هستند دستگیر کنند.»

این منبع افزود: «دستگیر این افراد در منطقه البکر، در ساحل غربی موصل انجام شد.»

به گفته این منبع امنیتی، عملیات دستگیر متیوتی بعد از ارائه نقل از های محلی از محل اختفای او انجام و معاون بغدادی بعد از محاصره منطقه و خانه ای که او و تیم تحت امرش در آن ساکن بودند، بازداشت شد.

منبع : برترینها ابوبکر البغدادی دستگیر شد. منابع امنیتی عراق اعلام کردند یکی از معاونان رهبر داعش، به همراه 14 نفر از عناصر این گروه تروریستی در ساحل ... معاون ابوبکر بغدادی بازداشت شد - صراط منابع امنیتی عراقی از بازداشت معاون ابوبکر بغدادی و 14 داعشی دیگر در شرق موصل خبر دادند. آخرین پل موصل هم منهدم شد/ بازداشت معاون ابوبکر بغدادی - عصر ایران منابع امنیتی عراقی از بازداشت معاون ابوبکر بغدادی و 14 داعشی دیگر در شرق موصل خبر دادند. آخرین پل موصل هم منهدم شد/ بازداشت معاون ابوبکر ... خبرگزاری آریا - معاون ابوبکر البغدادی دستگیر شد به گزارش جام جم آنلاین از مهر، یک منبع امنیتی در استان نینوا روز سه شنبه از دستگیری معاون ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش به همراه ... معاون «ابوبکر البغدادی» دستگیر شد یک منبع امنیتی در استان نینوا روز سه شنبه از دستگیری معاون «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش به همراه ۱۴ عنصر دیگر از این گروه در کرانه چپ موصل ... دستگیری معاون ابوبکر البغدادی و 14 تروریست داعش در موصل | خبر ... دستگیری معاون ابوبکر البغدادی و 14 تروریست داعش در موصل ... منبع یاد شده در گفت وگو با شبکه خبری 'عین العراق نیوز' ضمن اعلام این مطلب افزود: آن دسته از ... معاون «ابوبکر البغدادی» دستگیر شد یک منبع امنیتی در استان نینوا عراق اعلام کرد که نیروهای مبارزه با تروریسم این کشور معاون سرکرده گروه تروریستی داعش و ۱۴ نفر دیگر از عناصر ... معاون البغدادی در موصل دستگیر شد - العالم یکی از معاونان ابو بکر البغدادی، سرکردۀ داعش، به همراه 14 تن از عناصر این گروه در ساحل چپ موصل دستگیر شد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :