ماهینی تنها ملی پوش پرسپولیس در تمرین چهارشنبه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : ورزشی

تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود بعد از استراحت چهار روزه نیم فصل را از امروز چهارشنبه شروع کرد، در حالی که یکی از بازیکنان ملی پوش و ترکیب اصلی هم در این تمرین حاضر شد.


ماهینی تنها ملی پوش پرسپولیس در تمرین چهارشنبه

تیم فوتبال, تمرین, ورزشگاه شهید کاظمی, حسین ماهینی, سعید راد, نقل از تمرین, برانکو, پرسپولیس, لیگ برتر
به نقل از طاها پخش ؛ به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان فاز جدید تمرینات خود را امروز چهارشنبه در غیاب بازیکنان ملی پوش و ترکیب اصلی شروع کردند.

حسین ماهینی تنها بازیکن ملی پوش و ترکیب اصلی و پریموف تنها خارجی حاضر در این تمرین بودند و علاوه بر آنها، شش سرخپوش دیگر از بازیکنان هم در این برنامه شرکت کردند.

شهاب زاهدی، حمیدرضا طاهرخانی، ابوالفضل درویش وند، حامد آقایی، احسان علوان زاده و صادق محرمی دیگر بازیکنان تمرین را تشکیل می دادند.

کریم باقری با لباس شخصی برای هدایت تمرین در زمین حاضر شد و پسرش هم با بازیکنان تمرین کرد. محمود خوردبین، نیک سیرت و اعضای کادر پزشکی و تدارکات هم امروز در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شدند.

تمرین امروز که با توجه به بارندگی به دو زمان 20 دقیقه ای دویدن اختصاص داشت، یک میهمان ویژه را هم به خود دید. سعید راد هنرمند سرشناس سینمای ایران که یکی از قدیمی ترین هواداران پرسپولیس است، امروز در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شده بود.

منبع : باشگاه خبرنگاراننیوز ماهینی تنها ملی پوش حاضر در تمرین پرسپولیس ... حریف تدارکاتی روز چهارشنبه سرخپوشان در زمین چمن اردوگاه شهید چمران رامسر به تمرین پرداخت. مهمان ویژه در تمرین پرسپولیس - دانلود فیلم nمهمان ویژه در تمرین پرسپولیس\n \n \n\n ورزش > لیگ برتر - ... فاز جدید تمرینات خود را امروز چهارشنبه در غیاب بازیکنان ملی پوش و ترکیب اصلی آغاز کردند. حسین ماهینی تنها بازیکن ملی پوش و ترکیب اصلی و پریموف تنها خارجی حاضر در این تمرین ... حضور ملی پوشان پرسپولیس در تمرین به غیر از یک نفر! در این میان تنها رامین رضاییان از میان ملی پوشان در تمرین شرکت نکرد. ... تنها... تمرین پرسپولیس باز بدون حضور ملی پوشان/ حسین ماهینی تماشاگر ویژه تمرین ... تمرین امروز چهارشنبه تیم فوتبال پرسپولیس با حضور ملی پوشان در ... گل بدموقع شهباززاده به استقلال | هوادار instagram; چهارشنبه - ۰۸ دی ۱۳۹۵ | December 28 2016; عضویت · ورود ..... گزارش تمرین پرسپولیس؛ ماهینی تنها ملی پوش پرسپولیس در تمرین چهارشنبه. ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ ... نکیسا هم به کادر فنی سیاه جامگان اضافه می شود | هوادار دروازه بان پیشین تیم ملی به کادر فنی سیاه جامگان اضافه خواهد شد. نکیسا هم به کادر ... گزارش تمرین پرسپولیس؛ ماهینی تنها ملی پوش پرسپولیس در تمرین چهارشنبه. جلسه با زهیوی بی نتیجه ماند | هوادار instagram; چهارشنبه - ۰۸ دی ۱۳۹۵ | December 28 2016; عضویت · ورود ..... گزارش تمرین پرسپولیس؛ ماهینی تنها ملی پوش پرسپولیس در تمرین چهارشنبه. ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ ... خالقی فر:جدایی از پرسپولیس برایم لازم بود- به گسترش نیامده ام که به ... هافبک گسترش فولاد تبریز گفت:من باید از پرسپولیس جدا می شدم و تغییرات ... گزارش تمرین پرسپولیس؛ ماهینی تنها ملی پوش پرسپولیس در تمرین چهارشنبه

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :