پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : ورزشی

رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و جیلین پیگیری شد.


خبرگزاری تسنیم: در یکی از بازی های امروز (چهارشنبه) تیم سیچوان در خانه مقابل میهمانش ژی جیانگ با نتیجه پر گل 149 بر 124 به پیروزی رسید.

بسکتبال, حامد حدادیحامد حدادی در این بازی 32 دقیقه 30 ثانیه در ترکیب تیم سیچوان به میدان رفت. او در این مدت توانست 14 ریباند، 7 پاس منجر به گل و 38 امتیاز به نام خود ثبت کند تا بهترین بازیکن تیمش لقب بگیرد.

در دیگر دیدار امروز تیم جیلین در جدال با میهمانش گوانگ دونگ 119 بر 113 مغلوب شد. مهدی کامرانی، بازیکن ایرانی تیم جیلین در 31 دقیقه و 45 ثانیه حضور در ترکیب توانست 5 ریباند و یک پاس منجر به گل داشته باشد و 3 امتیاز نیز کسب کند.

امروز همچنین تیم گوانگژو در خانه لیائونینگ با نتیجه 119 و 98 شکست خورد. صمد نیکخواه بهرامی، بازیکن ایرانی گوانگژو به مدت 32 دقیقه و 36 ثانیه در ترکیب تیمش حضور داشت و آمار 3 ریباند، 3 پاس منجر به گل و 18 امتیاز را به ثبت رساند.

منبع : برترینها های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و جیلین پیگیری شد. پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی - برترین ها رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و جیلین پیگیری شد. پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی/ گوانگژو و جیلین با بازیکنان ... رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و جیلین پیگیری شد. پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی / مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس ... پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی. مازندمجلس: رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و جیلین پیگیری شد. مازندمجلس: به گزارش "ورزش ... شکست سیچوان در روز درخشش حدادی - ورزش 24 تیم بسکتبال سیچوان با درخشش حامد حدادی چهارمین دیدار فصلش را با پیروزی پشت سر گذاشت. به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های لیگ بسکتبال چین، تیم سیچوان ... پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی - ورزش 24 رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و جیلین پیگیری شد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 43 خبرگزاری تسنیم: در یکی از ... شکست سیچوان در روز درخشش حدادی - مجله جدیدترین ها شکست سیچوان در شب درخشش حدادی/ پیروزی یاران نیکخواه. ۱۹:۳۶:۱۴ ... تیم سیچوان با درخشش حامد حدادی، حریف خود را در لیگ بسکتبال چین شکست داد. به گزارش ... پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی/ گوانگژو و جیلین با بازیکنان ... پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی/ گوانگژو و جیلین با بازیکنان ایرانی شکست خوردند. رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و ... پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی | خبر فارسی پیروزی سیچوان در روز درخشش حدادی. رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و جیلین پیگیری شد. ... مشاهده خبر در سایت منتشر کننده. پیروزی سیچوان با درخشش حدادی - tgnews.ir این نتیجه در حالی رقم خورد که حامد حدادی، ملی پوش ایرانی تیم سیچوان 26 دقیقه به میدان رفت و موفق به کسب 12 امتیاز شد. انتهای پیام/. شکست سیچوان در روز درخشش ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :