مایکل مور مردم آمریکا را به تظاهرات در روز تحلیف ترامپ دعوت کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : بین الملل

مایکل مور فیلم ساز مشهور آمریکایی از مردم این کشور خواست در روز به قدرت رسیدن دونالد ترامپ تظاهراتی برگزار کنند.

مایکل مور مردم آمریکا را به تظاهرات در روز تحلیف ترامپ دعوت کرد

تحلیف ترامپ, بین الملل, دعوت, مردم آمریکا, مایکل مور, تظاهرات, ایجاد اختلال, نافرمانی مدنی
به نقل از طاها پخش به نقل از فاکس نیوز، «مایکل مور» فیلم ساز مشهور آمریکایی از مردم این کشور خواست در روز 20 ژانویه، روز به قدرت رسیدن دونالد ترامپ با برگزاری تظاهرات و نافرمانی مدنی ایجاد اختلال کنند.

قرار است با پایان دوره ریاست جمهوری باراک اوباما، دونالد ترامپ روز 20 ژانویه (اول بهمن ماه) در مراسمی سوگند یاد کند.

این فیلمساز مشهور آمریکایی همچنین طرحی برای مقاومت مداوم در برابر برنامه های ترامپ پیشنهاد کرده که شامل شرکت در تظاهرات اعتراض آمیز علیه وی می شود.

مایکل مور، پیروزی ترامپ را در انتخابات با توجه به این واقعیت که هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک به سه میلیون رای بیشتر دریافت کرده بود، بسیار ناراحت کننده توصیف کرد.

وی خواستار نافرمانی مدنی مردم شد و از تظاهرکنندگان خواست که به صورت غیرخشونت آمیز در مراسم تحلیف دونالد ترامپ اختلال ایجاد کنند.

منبع : باشگاه خبرنگارانرامپ دعوت کرد مایکل مور فیلم ساز مشهور آمریکایی از مردم این کشور خواست در روز به قدرت رسیدن دونالد ترامپ تظاهراتی برگزار کنند. مطلب در سایت اصلی ... الف - مایکل مور: ترامپ ما را به کشتن می دهد به گزارش تسنیم، مایکل مور، مستندساز مشهور آمریکایی که پیروزی ... خود مطلبی را با عنوان «دونالد ترامپ ما را به کشتن می دهد» پست کرد. ... اتفاق نظر دارند که اولین وظیفه رهبر یک کشور، تامین امنیت مردم است. ... مور» به منظور راه اندازی تظاهرات ضدترامپی خود، کمپینی توئیتری به راه ..... عکس روز نشنال جئوگرافیک. نامه مایکل مور به ترامپ: تو باختی، کناره گیری کن - قدس آنلاین | پایگاه ... کارگردان مشهور آمریکایی قصد داشت برای دیدار با ترامپ و انتقاد از وی وارد "برج ... جوان، "مایکل مور، " کارگردان و مستندساز آمریکایی روز گذشته با تظاهر ... کرد و گفت قصد دارد با "دونالد ترامپ، " رئیس جمهور منتخب آمریکا گفتگو کند. ... گفته می شود پس از پیروزی ترامپ استفاده از سنجاق قفلی میان مردم آمریکا به ... توئیت رئیس جمهور جدید آمریکا درباره معترضان/از درخواست کشتن ترامپ ... ضمنا شنبه گذشته در روز چهارم تظاهرات مایکل مور، مستندساز آمریکایی نیز همراه با ... تظاهراتی با حضور ده ها هزار نفر در روز تحلیف رئیس جمهوری جدید آمریکا را دارد. ..... اوباما رئیس جمهوری کنونی آمریکا مردم را به تحکیم اتحاد دعوت کرد و دونالد ترامپ ... ادامه تظاهرات مخالفان ترامپ در آمریکا و کشیده شدن آن به اروپا | خبر فارسی به گزارش مشرق، در حالی که تظاهرات مردم آمریکا ضد ریاست جمهوری دونالد ترامپ و به آتش ... جمهوری آمریکا علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب این کشور تظاهرات کردند. ... تجمعات خیابانی وارد هفته دوم شد/تظاهرات مخالفان در روز تحلیف در واشنگتن. به ..... مایکل مور مقابل ترامپ می ایستد ..... نتانیاهو دعوت ترامپ را رد کرد. سخنان مایکل مور درباره ترامپ باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا بارها و به ویژه در واپسین روزهای حضور در کاخ .... از پیروزی مقابل کلینتون به کاخ سفید همه خود را برای روز تحلیف ترامپ آماده می کنند. ... در آخرین صحبت های خود مردم آمریکا را به ادامه تظاهرات علیه دونالد ترامپ دعوت کرد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :