سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-8 دسته : بین الملل

سفارت آمریکا در آنکارا طی بیانیه ای هرگونه حمایت از گروه های تروریستی مخصوصا داعش را رد کرد.

سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد

اطلاعات نادرست, رد, سفارت آمریکا در ترکیه, بیانیه ای, حمایت از داعش, بین الملل
به نقل از طاها پخش مرکز اطلاع رسانی سفارت آمریکا در آنکارا با انتشار بیانیه ای، به سخنرانی «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه که گفته بود ایالات متحده از گروه تروریستی داعش حمایت می کند، واکنش نشان داده و این اطلاعات را نادرست توصیف کرد.

در این بیانیه آمده است: اطلاعات نادرست قابل توجهی در رسانه های ترکیه ای درخصوص عملیات آمریکا و ائتلاف بین المللی علیه داعش در سوریه، درحال گردش است.

سفارت آمریکا در آنکارا سبعد توضیحاتی را که از آن به عنوان «حقیقت» نام برده، ارائه می دهد: ایالات متحده، داعش را ایجاد نکرده و از آن، چه در گذشته و چه اکنون، حمایت نمی کند. ادعای حمایت آمریکا از داعش نادرست است.

در ادامه این بیانیه آمده است: دولت آمریکا سلاح یا مواد منفجره به گروه های کُرد از جمله یگان مدافع خلق یا پ ک ک نیز ارسال نکرده است. ما بارها حملات تروریستی پ ک ک و خشونتی که در ترکیه به کار می برد را محکوم کرده ایم. به همکاری با همتایان خود در دولت ترکیه برای افزایش اقدامات جهت شکست داعش و نابودی آن ادامه می دهیم.

سفارت آمریکا تاکید کرد این همکاری ها شامل مذاکراتی درباره بهترین نحوه حمایت از معارضان سوریه و نظامیان ترک که در عملیات تصرف «الباب» هستند، می شود.

منبع : باشگاه خبرنگارانرد - خبرگزاری فارس سفارتخانه آمریکا در آنکارا طی بیانیه ای هرگونه حمایت از گروه تروریستی ضد داعش را رد کرده و از افزایش حمایت های از نظامیان ترک و معارضان سوریه در ... سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد | فارس | خبروان سفارتخانه آمریکا در آنکارا طی بیانیه ای هرگونه حمایت از گروه تروریستی ضد داعش را رد کرده و از افزایش حمایت های از نظامیان ترک و معارضان سوریه در ... سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد - صفحه اصلی به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سفارت آمریکا در آنکارا با انتشار بیانیه ای به سخنرانی «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه که گفته ... اخبار پارسیک - سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد. سفارت آمریکا در کشور ترکیه هرگونه پشتیبانی از گروهک تروریستی ... سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد سفارتخانه آمریکا در آنکارا طی بیانیه ای هرگونه پشتیبانی از گروه تروریستی ضد گروهک ... سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد سفارتخانه آمریکا در آنکارا طی بیانیه ای هرگونه حمایت از گروه تروریستی ضد داعش را رد کرده و از افزایش حمایت های از نظامیان ترک و معارضان سوریه در ... سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد - دبلیوخبر سفارت آمریکا در آنکارا طی بیانیه ای هرگونه حمایت از گروه های تروریستی مخصوصا داعش را رد کرد. سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد - اخبار تاپ سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد. 2016/12/28; بین الملل · اخبار بین الملل بین الملل · برای صرف نظر کردن از پاسخ گویی اینجا را کلیک کنید. سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد - اخبار ما پلیس فرانسه یک نفر را به اتهام تلاش برای اجرای عملیات تروریستی بازداشت کرد ... سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد ... سفارت آمریکا در ترکیه هرگونه حمایت از داعش را رد کرد شب چهارشنبه 8 دی ... سفارتخانه آمریکا در آنکارا طی بیانیه ای هرگونه حمایت از گروه تروریستی ضد داعش را رد کرده و از افزایش حمایت های از نظامیان ترک و معارضان سوریه در ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :