مازندران آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-9 دسته :

شهرها و روستاهای مازندران در زمان باقی مانده به نوروز96 شرایط مطلوب حضور کردشگران را فراهم کنند.

مازندران آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی

دلاور بزرگ نیا, خدمات سفر نوروزی, نوروز مازندران, گردشگری مازندران, گردشگران نوروزی

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ،دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت : مازندران همواره درسالیان اخیر در صدر سفرهای نوروزی و اقامت گردشگران قرار داشت و مقصد ایرانیان در تعطیلات سال نو بوده است.

وی افزود:همه دستگاهها و مجموعه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر همچون سال های گذشته باید زمینه حضور خاطره انگیز گردشگران را فراهم کنند تا شاهد نوروز مختلف نسبت به سال گذشته باشیم.

وی افزود:شهرداران و دهیاران بیشترین نقش را در زیبا سازی و چشم نوازی شهرها و روستاها ایفا می کنند وپیشتاز خدمات نوروزی محسوب می شوند.

بزرگ نیا افزود:ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در نوروز 96 هم با تلاش هزاران نفر از نیروهای خدمات رسان ,تلاش خواهد کرد تا شرایط مطلوب سفر در استان فراهم شود.

وی اظهار داشت:ستاد هماهنگی خدمات سفر هماهنگ کننده دستگاههای مجری در حوزه سفر است و سازمان میراث فرهنگی هم یکی از اعضای آن به شمار می آید.

وی با بیان این که در زمان ۲۰ روزه نوروز با حجم زیادی از سفرها روبرو می شویم افزود:قصد داریم با همراهی اهالی فرهنگ و هنر، دستگاه های فرهنگی و شهرداری ها باورها و آئین های ناب و جالب خود را در قالب هنرهای تجسمی، نمایش و فیلم به نمایش بگذاریم تا گردشگران لحظات بانشاطی را در مازندران سپری کنند. بی شک برنامه های فرهنگی در زمینه جذب گردشگر و افزایش ماندگاری آنان در استان تاثیر بسزایی خواهد داشت

وی بیان کرد: علاقه مندان به ایرانگردی، مازندران را با نگاه سرزمین فرهنگ، تاریخ و طبیعت سحر انگیز ببینند و از آن بهره مند شوند.

منبع : باشگاه خبرنگاران پایگاه خبری ... فرماندار ساری از آمادگی مرکز استان مازندران در پذیرایی از گردشگران نوروزی خبرداد. مازندران آماده پذیرایی از ۱۲ میلیون مسافر نوروزی | دیدنی های جهان به روایت ... خانه اخبار گردشگری مازندران آماده پذیرایی از ۱۲ میلیون مسافر نوروزی ... استاندار مازندران از شهرداری ها خواست تا برای تعطیلات نوروزی بازارچه های ... ۱۲ موزه مازندران آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است - مارلیک نیوز معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: ۱۲ موزه مازندران برای ایام نوروز آماده پذیرایی از مسافران است. موزه های مازندران آماده پذیرایی از مسافران نوروزی | خبرگزاری ایلنا معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران: موزه های مازندران آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است. هتل های مازندران آماده پذیرایی از 740 هزار مسافر نوروزی - صفحه اصلی - صدا ... مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران با اشاره به آمادگی همه هتل ها و اماکن اقامتی این استان برای خدمت رسانی به مسافران در ایام نوروز، گفت: هتل های ... 12 موزه مازندران آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است - ایسنا معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: 12 موزه مازندران برای ایام نوروز آماده پذیرایی از مسافران است. ۱۸ روستای گردشگری مازندران آماده پذیرایی میهمانان نوروزی است خبرگزاری تسنیم: مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری مازندران از آمادگی 18 روستای گردشگری استان برای پذیرایی از گردشگران نوروزی 94 خبر ... ۱۸ روستای گردشگری مازندران آماده پذیرایی میهمانان نوروزی است ... مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری مازندران از آمادگی ۱۸ روستای گردشگری استان برای پذیرایی از گردشگران نوروزی۹۴ خبر داد. به گزارش روابط ... ساری آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان ... ... با اشاره به اینکه آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی هستیم، گفت: مازندران، ... شود که گردشگران، تصویری نازیبا از مازندران و شهرستان ساری به خاطر ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :