تصادف مرگبار وانت با کامیون در جاده هراز

تاریخ انتشار پست : 1395-10-9 دسته : اخبار اجتماعی

رئیس پلیس راه استان مازندران از برخورد خونین وانت پیکان با کامیون بنز خبر داد.

برخورد مرگبار وانت با کامیون در جاده هراز

حادثه رانندگی, یک دستگاه کامیون بنز, پلیس راه, استان مازندران, یک دستگاه وانت پیکان

سرهنگ خسرویان رئیس پلیس راه استان مازندران در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش اظهار داشت: در محور هراز یک دستگاه کامیون بنز با یک دستگاه وانت پیکان تصادف کرد.

وی در ادامه افزود: در پی وقوع این حادثه متأسفانه 2 تن در دم جان خود را از دست دادند، همچنین در این سانحه رانندگی یک تن مجروح شد که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد.

رئیس پلیس راه استان مازندران در پایان، گفت: دلیل حادثه از سوی کارشناسان پلیس در حال بررسی است.

منبع : باشگاه خبرنگارانکس - هراز نیوز برخورد مرگبار کامیون با وانت نیسان در جاده هراز عکس. هراز نو: در منطقه پل مون جاده هراز تصادفی بر اثر برخورد کامیون با وانت نیسان اتفاق افتاد که ... برخورد مرگبار پیکان وانت با کامیون تصادف در جاده کرج -چالوس چهار مصدوم بر جای گذاشت · 4 کشته و زخمی ... برخورد پیکان وانت با کامیون در گلستان _ مینودشت 2 مصدوم و 1 فوتی داشت. تصادف خونین وانت پیکان با کامیون یک کشته بر جای گذاشت رئیس پلیس راه استان قم از برخورد یک دستگاه وانت پیکان با کامیون خبر داد. سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ... برخورد 5 خودرو در محور هراز 2 کشته برجای گذاشت · تصادف وانت پیکان با ... در تصادف جاده هراز · تصادف مرگبار در جاده اشترینان - نهاوند با 3 کشته. برخورد مرگبار کامیون با وانت نیسان در جاده هراز عکس - پایگاه خبری ... هراز نو: در منطقه پل مون جاده هراز تصادفی بر اثر برخورد کامیون با وانت نیسان اتفاق افتاد که یک نفر فوت کرد . برخورد مرگبار 5 خودرو در محور هراز | سخنگوی اورژانس استان - قطره سخنگوی اورژانس استان مازندران از برخورد دو کامیون و 3 خودروی سواری ... سواری پیکان، پیکان وانت و مگان در منطقه سرنیاک گزنک جاده هراز خبر داد که سبب دو کشته و 3 مصدوم شد. ... کارهای این هنرمند با آتش شگفت انگیز است تصاویر ... برخورد مرگبار 5 خودرو در محور هراز - ایسنا سخنگوی اورژانس استان مازندران از برخورد دو کامیون و 3 خودروی سواری پیکان، پیکان وانت و مگان در منطقه سرنیاک گزنک جاده هراز خبر داد که سبب دو کشته و 3 مصدوم شد. ... ذکریا اشکپور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: عصر ... 2 کشته در برخورد وانت پیکان با کامیون در محور هراز - رادیکال خبر برخورد مرگبار پیکان وانت با کامیون ... برخورد وانت پیکان با پراید، یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت ... واژگونی پیکان وانت در جاده هراز 8 مصدوم برجا گذاشت. عصر خودرو - برخورد مرگبار کامیون بنز با پراید و خاور برخورد مرگبار کامیون بنز با پراید و خاور ... بنز 10 تنی با سواری پراید و خاور ساعت 43 دقیقه بامداد امروز در جاده قدیم قم سلفچکان سبب بروز حادثه برای 5 مسافر شد. .... فوت سرنشینان وانت به علت برخورد با قطار · برخورد دو خودرو در جاده جم منجر .... برخورد اتوبوس مملو از مسافر با کامیون در جاده هراز · تصادف زنجیره ای ... برخورد مرگبار وانت با کامیون در جاده هراز / رئیس پلیس راه استان مازندران ... رئیس پلیس راه استان مازندران از برخورد خونین وانت پیکان با کامیون بنز خبر داد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :