ابوبکر البغدادی هنوز زنده است

تاریخ انتشار پست : 1395-10-10 دسته : سیاسی

یک مسئول بلند پایه آمریکایی ضمن تکذیب نقل از های منتشر شده در مورد کشته شدن سرکرده گروه تروریستی داعش گفت که او هنوز زنده است.


خرگزاری مهر: یک مسئول بلند پایه آمریکایی ضمن تکذیب نقل از های منتشر شده در مورد کشته شدن سرکرده گروه تروریستی داعش گفت که او هنوز زنده است.

موصل, ابوبکر البغدادیپایگاه خبری الیوم السابع نوشت: این مسئول آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، عنوان کرد: سرویس های امنیتی ایالات متحده برآوردهای درستی در مورد محل زندگی البغدادی دارند.

این در حالی است که برخی نقل از های رسانه ای در عراق اعلام کرده بود که ابوبکر البغدادی طی هفته های گذشته در جریان بمباران استان نینوا توسط جنگنده های ائتلاف بین المللی ضد داعش، کشته شده است.

ابوبکر بغدادی چهارمین سرکرده گروه تروریستی داعش است که بعد از «ابومصعب زرقاوی»، «ابوحمزه مهاجر» و «ابوعمر بغدادی»، سرکرده این گروه تروریستی شده است.

نام واقعی بغدادی که متولد سال 1971 میلادی در سامرا و 41 ساله است، 'ابودعاء' یا 'الکرار' ابرهیم ابن عواد هاشمی قریشی است.

وی فعالیت خود را با عضویت در گروهک تروریستی القاعده در عراق شروع کرد و سال 2010 به دستور اسامه بن لادن سرکرده پیشین القاعده که به دست آمریکایی ها کشته شد، به عنوان سرکرده این گروه در عراق منصوب شد.

اما اکنون بین وی و ایمن الظواهری سرکرده کنونی القاعده اختلاف به وجود آمده و هریک دیگری را تکفیر کرده و طرف مقابل را منحرف می داند که نباید از آن پیروی کرد.

گروه تروریستی داعش پس از آغاز عملیات موصل توسط نیروهای عراقی و پیشروی های چشم گیری نیروهای ارتش سوریه، به شدت در تنگنا قرار گرفته است و عناصر تروریستی این گروه برای فرار از منطقه ای به منطقه دیگر از شهروندان به عنون سپر انسانی استفاده می کنند.

منبع : برترینهار گفت وگو با گاردین تاکید کرد که ابوبکر البغدادی که در جریان حمله هوایی آمریکا در ماه مارس مجروح شده بود هنوز زنده است اما به دلیل ضایعه نخاعی قادر به ... آیا بن لادن وصدام واقعا مردن ابوبکر بغدادی چه ؟ - بولتن نیوز حضور ابوبکر البغدادی در میان کشته شدگان، هنوز قابل تأیید نیست و ارتش ... و نقیض از مرگ بن لادن، عده ای هم هستند که هنوز معتقدند بن لادن زنده است! جی نیوز - مسئول آمریکایی: ابوبکر البغدادی هنوز زنده است مسئول آمریکایی: ابوبکر البغدادی هنوز زنده است. گردآوری جی نیوز : این مسئول آمریکایی که خواست نامش فاش نشود عنوان کرد: سرویس های امنیتی ... ابوبکر بغدادی را بیشتر بشناسیم؛ گوشه هایی از زندگی مرموز خلیفه ... ابوبکر بغدادی قرشی را بیشتر بشناسیم؛ زندگی و بیوگرافی خلیفه مسلمین جهان! ... این جونور ابوبکر بغدادی هنوز زنده است جای تعجب دارد از دست این شیخ نامرعی ... آیا ابوبکر بغدادی کشته شده است؟ - خبرآنلاین آنچه در این میان مسلم است در این حمله سه عضو ارشد داعش کشته شده اند که .... اما خبرگذاری های ایران هنوز ول نکردند ... انشالله که خبر راسته و ابوبکرالبغدادی گرگ صفت به درک واصل شده ... سالها باید زنده باشند و روزی یک بار بمیرند . مسئول آمریکایی: ابوبکر البغدادی هنوز زنده است | خبرگزاری مهر یک مسئول بلند پایه آمریکایی ضمن تکذیب گزارش های منتشر شده در مورد کشته شدن سرکرده گروه تروریستی داعش گفت که او هنوز زنده است. آخرین اخبار از حمله به کاروان ابوبکر بغدادی - شبکه خبر در همین حال، ارتش عراق حمله به کاروان ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک ... مرز سوریه در الانبار تصریح کرد: وضعیت زنده یا مرده بودن بغدادی هنوز مشخص نیست. گفته می شود که جسد بغدادی در حالی که مشخص نبوده زنده است یا مرده، با ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :