صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-10 دسته : اخبار اجتماعی

معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از صدور ویزای الکترونیکی در آینده نزدیک در اصفهان خبر داد.

خبرگزاری ایرنا: معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از صدور ویزای الکترونیکی در آینده نزدیک در اصفهان خبر داد.

حسن قشقاوی اعلام کرد: بر این اساس هر شخصی از هر کجای جهان جز 10 کشوری که ویزای فرودگاهی به آنها نمی دهیم، می تواند از طریق اینترنت درخواست ویزا کرده و با دریافت یک کُد در فرودگاه اصفهان، ویزا دریافت کند.

بر طبق اعلام وزارت امور خارجه در حال حاضر اتباع کشورهای سومالی ، کلمبیا، آمریکا، انگلیس ، کانادا، بنگلادش ، اردن ، عراق ، افغانستان و پاکستان امکان دریافت روادید فرودگاهی ندارند.

قشقاوی که در جلسه مشترک با استاندار اصفهان سخن می گفت، اضافه کرد: اصفهان، شهری گردشگری است و مقامات کشورهای متفاوت در سفر به ایران، از این استان نیز بازدید می کنند.

معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه همچنین با اشاره به دیدارش با شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: تأمین ساختمان مناسب برای نمایندگی وزرات خارجه در دستور کار قرار گرفت و به نتایج خوبی رسیدیم.

وی همچنین با بیان اینکه ایجاد موزه تاریخ روابط خارجی اصفهان و همچنین موزه هدایا نیز در دستور کار قرار دارد، گفت: موزه هدایا به وزارت خارجه هویت می بخشد و می تواند مورد استقبال مردم قرار گیرد.

استاندار اصفهان نیز در این نشست اظهار کرد: در سه سال گذشته میزبان بیش از 90 هیأت سیاسی عالیرتبه و بلندپایه و دهها هیأت اقتصادی از کشورهای متفاوت جهان بوده ایم و این در حالی است که تعداد گردشگران از 86 کشور جهان در طول همین مدت چهار برابر شده است.

رسول زرگرپور ادامه داد: اصفهان استحقاق این را دارد که دفتر نمایندگی وزارت خارجه در شأن این استان داشته باشد و بر همین اساس مدیریت استان از هیچگونه کمکی در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

منبع : برترینهاان صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان. معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از صدور ویزای الکترونیکی در آینده ... معاون وزارت امور خارجه: ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان صادر می شود اصفهان - ایرنا - معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از صدور ویزای الکترونیکی در آینده نزدیک در اصفهان خبر داد. صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان | خبر فارسی صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان. معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از صدور ویزای الکترونیکی در آینده ... صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان - آبشار 24 به گزارش عصرایران به نقل از ایرنا؛ حسن قشقاوی اعلام کرد: بر این اساس هر شخصی از هر کجای دنیا جز 10 کشوری که ویزای فرودگاهی به آنها نمی دهیم، ... ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان صادر می شود - آخرین خبر ایرنا/ معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از صدور ویزای الکترونیکی در آینده نزدیک در اصفهان خبر داد.روابط عمومی ... صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان میسّر می شود/ اصفهان شهری ... صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان میسّر می شود/ اصفهان شهری کاملاً توریستی است : استاندار اصفهان بابیان اینکه اصفهان شهری کاملاً ... صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان - Shafaqna صدور ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان. ... فرو ریختن دیوار یک مدرسه ابتدایی در سمیرم اصفهان روی دانش آموزان/ 6 دانش آموز مصدوم شدند. - عصر ایران ... بخش اقتصادی - وزارت امور خارجه – دفتر اصفهان 1-6 صدور روادید 72 ساعته مستقیم در فرودگاه اصفهان برای سرمایه گذاران خارجی با ... الکترونیکی از طریق پایگاه وزارت امور خارجه به نشانی www.visa.mfa.gov.ir و ... معاون وزارت امور خارجه: ویزای الکترونیکی فرودگاهی در اصفهان صادر می شود به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری اصفهان، روز پنجشنبه به نقل از حسن قشقاوی اعلام کرد: بر این اساس هر شخصی از هر کجای دنیا جز 10 کشوری که ویزای فرودگاهی ... صدور ویزا فرودگاهی برای گردشگران خارجی در اصفهان | اقتصاد آنلاین معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از صدور ویزای الکترونیکی در آینده نزدیک در اصفهان خبر داد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :