یاران حدادی پیروز شدند؛ شکست گوانگژو و جیلین

تاریخ انتشار پست : 1395-10-10 دسته : ورزشی

در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین، تیم سیچوان با درخشش حامد حدادی، حریف خود را شکست داد.


خبرگزاری تسنیم: در دور بیست و سوم مسابقات بسکتبال باشگاه های چین موسوم به CBA، امروز (جمعه) تیم گوانگژو با حضور 38 دقیقه و 48 ثانیه ای صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان پیشین تیم ملی ایران با نتیجه 100 بر 93 مقابل میهمان خود «شانگهای بیلی بیلی» شکست خورد. نیکخواه بهرامی در این بازی 18 امتیاز، 3 ریباند و 4 پاس گل داشت.

حامد حدادیدر دیگر بازی این هفته، تیم سیچوان که حامد حدادی، سنتر ملی پوش ایران را در اختیار دارد، با نتیجه 105 بر 91 مقابل میهمان خود «جیانگسو تونگشی» به پیروزی رسید. حدادی در مدت 35 دقیقه و 54 ثانیه حضورش در زمین 27 امتیاز، 16 ریباند و 4 پاس منجر به گل داشت.

در آخرین بازی امروز، تیم جیلین مقابل تیم «شنژن لیوپاردز» با نتیجه 110 بر 102 شکست خورد. مهدی کامرانی در این دیدار برای تیم جیلین به میدان نرفت.

منبع : برترینهاو جیلین | هشدار نیوز به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، در دور بیست و سوم مسابقات بسکتبال باشگاه های چین موسوم به CBA، امروز (جمعه) تیم گوانگژو با حضور 38 ... یاران حدادی پیروز شدند/ شکست خارج از خانه گوانگژو و جیلین - ورزش 24 رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی سیچوان و شکست گوانگژو و جیلین پیگیری شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در یکی از بازی های امروز (چهارشنبه) تیم ... هرلحظه، یاران حدادی پیروز شدند/ شکست خارج از خانه گوانگژو و جیلین در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین تیم سیچوان با درخشش حامد حدادی حریف خود را شکست داد. لیگ بسکتبال چین؛ شکست سیچوان در حضور حامد حدادی؛ یاران کامرانی و ... شکست سیچوان و پیروزی تیم های گوانگژو جیلین. Vote ... در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین، یاران مهدی کامرانی و صمد نیکخواه بهرامی موفق به شکست حریف خود شدند. پیروزی جیلین با کامرانی در شب شکست یاران حدادی و نیکخواه - ایسنا پیروزی جیلین با کامرانی در شب شکست یاران حدادی و نیکخواه ... را دارد برابر فوجیان صف آرایی کرد و در وقت اضافه 127 بر 120 برنده میدان شد. یاران حدادی پیروز شدند/ شکست خارج از خانه گوانگژو و جیلین - نشرنامه در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین، تیم سیچوان با درخشش حامد حدادی، حریف خود را شکست داد. یاران حدادی پیروز شدند/ شکست خارج از خانه گوانگژو و جیلین یاران حدادی پیروز شدند/ شکست خارج از خانه گوانگژو و جیلین

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :