با غیرت فینالیست جام حذفی شدیم | فراهانی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-10 دسته : ورزشی

دروازه بان تیم فوتبال نفت تهران گفت: با وجود غیبت چند بازیکن اصلی تیم مان، زیر فشار هواداران حریف، غیرت به خرج دادیم و فینالیست جام حذفی شدیم.

فراهانی: با غیرت فینالیست جام حذفی شدیم

دیدار سپاهان- نفت, میلاد فراهانی, سرمربی تیم نفت تهران, علی دایی, جام حذفی, صعود نفت به فینال جام حذفی, نیمه نهایی جام حذفی, دروازه بان نفت تهران
میلاد فراهانی در گفت و گو با خبرنگار طاها پخش طاها پخش درباره برتری نفت تهران مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی بیان کرد: با وجود این که مقابل سپاهان چند بازیکن تاثیرگذار خود را در اختیار نداشتیم و زیر فشار 40 هزار هوادار حریف بازی کردیم اما غیرت به خرج دادیم و با ارائه یک بازی خوب و منطقی به فینال جام حذفی رسیدیم.

وی درباره واکنش هایی که مقابل حملات بازیکنان سپاهان انجام داد، گفت: خدا به من لطف داشت که توانستم در این بازی حساس دروازه نفت را بسته نگه دارم. امیدوارم در بازی فینال هم به خوبی از دروازه تیمم محافظت کنم و با نفت جام قهرمانی را بالای سر ببرم.

فراهانی درباره تصویر العمل جالبی که بعد از خراب شدن پنالتی احسان حاجی صفی نشان داد، تصریح کرد: هرچند اعتقاد دارم حرکت فرید محمدزاده به هیچ وجه پنالتی نبود اما خدا را شاکرم ضربه احسان حاجی صفی به بیرون رفت چراکه خدا جای حق نشسته و در آن صحنه حق را به بازیکنان نفت داد. مطمئنم این پیروزی به یکی از خاطرات شیرین تمام بازیکنان نفت تبدیل می شود.

وی درمورد حواشی دقایق پایانی این دیدار و این که آیا علی دایی قصد خارج کردن بازیکنانش از زمین را داشت یا خیر، گفت: داور در دقایق پایانی تمرکز خود را از دست داده بود و پنالتی سپاهان را به اشتباه اعلام کرد. همین عامل سبب عصبانیت علی دایی شد و از بازیکنان خواست از زمین بیرون بیایند. هر چند با آرام شدن فضا، به بازی برگشتیم و بعد از خراب شدن پنالتی حاجی صفی برای دفاع از تک گل خود جانانه زحمت کشیدیم.

دروازه بان تیم فوتبال نفت تهران درمورد اشتباهات داوری این بازی اظهار داشت: موعود بنیادی فر به جز اخراج توحید غلامی و عباس بوعذار و همچنین پنالتی اشتباهی که برای سپاهان گرفت، خوب داوری کرد و کنترل مناسبی روی بازی داشت.

منبع : باشگاه خبرنگارانی دایی: از بازیکنان با غیرت مان تشکر می کنم ... آرش رضاوند شامگاه امروز و پس از صعود تیمش به فینال جام حذفی با شکست یک بر ... دایی افزود: امروز چهار بازیکن اصلی را در اختیار نداشتم و با این حال، باهوش و مردانه بازی کردیم و فینالیست شدیم . .... فراهانی بود که سوت بنیادی فر خطای مهاجم سپاهان را اعلام کرد و البته اعتراض شدید ... جام حذفی فوتبال/ مربی نفت: با نیمی از توانمان به فینال رسیدیم | خبر ... جام حذفی فوتبال/ مربی نفت: با نیمی از توانمان به فینال رسیدیم ... خود را در اختیار نداشتیم، با نیمی از توانمان مقابل سپاهان به پیروزی رسیده و فینالیست جام حذفی شدیم. ... دایی: از بازیکنان باغیرت نفت تشکر می کنم ... محمدی با فرار از سد آل نعمه درحال تک به تک با فراهانی بود که سوت بنیادی فر خطای مهاجم سپاهان را اعلام کرد و ... صعود نفت به فینال جام حذفی در بازی جنجالی نقش جهان | شاگردان - قطره نفت 1-0 سپاهان؛ صعود جنجالی نفت به فینال جام حذفی با تک گل مبعلی ... در یکی از مهمترین صحنه ها، میلاد فراهانی دروازه بان نفت، توپ را از روی خط .... سرپرست باشگاه نفت تهران: با شجاعت دایی و غیرت بازیکنان فینالیست شدیم/ ... شاگردان دایی در یک بازی جنجالی فینالیست شدند | دیدار تیم - قطره دایی، ویسی را هم برد/نفت در بازی جنجالی فینالیست جام حذفی شد ... سـرلـک، رسول نویدکیا، طـالب ریکــانی، فـریـد بهـزادی کـریـمـی، مـهرداد مـحمدی، جلال الدین علی محمدی علی دایی هم تیمش را با میلاد فراهانی، رضا .... 11 شیر را به میدان فرستادیم و فینالیست جام حذفی شدیم ... دایی: از بازیکنان با غیرت مان تشکر می کنم ... شهریاری: با شجاعت دایی و غیرت بازیکنان فینالیست شدیم | هوادار شهریاری: با شجاعت دایی و غیرت بازیکنان فینالیست شدیم. سرپرست باشگاه صعود نفت به فینال جام حذفی را محصول شجاعت مثال زدنی علی دایی و دستیارانش و بازی ... فردا پایان مهلت فیفا به ملوان؛ 6 امتیاز کسر می شود؟ | فارس | خبروان البته مدیران باشگاه ملوان چندین بار اعلام کرده اند با استخدام تیمی از ... یخ ها تصاویر فراهانی: با غیرت فینالیست جام حذفی شدیم سرگردانی ده ها زائر ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :