مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم | ماجدی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : ورزشی

میرشاد ماجدی، یکی از پیشکسوت های خوشنام و تحصیلکرده باشگاه استقلال درباره کلیت لیگ حرف هایی به زبان آورده است.


ایران ورزشی: میرشاد ماجدی، یکی از پیشکسوت های خوشنام و تحصیلکرده باشگاه استقلال درباره کلیت لیگ حرف هایی به زبان آورده است. ماجدی می گوید: «اگر بخواهیم تخصصی به بازی های نیم فصل اول نگاه کنیم باید بگویم که بازی ها کارایی لازم را نداشته و از لحاظ فنی نتوانسته انتظارات اهالی فوتبال را برآورده کند. بازی های لیگ نیاز به روش های جدید دارد تا بتواند علاقه مندان به فوتبال را جذب کرده و تماشاگر را به ورزشگاه بکشاند و متاسفانه ما در طول فصل به خاطر تعطیلی های لیگ تنها توانستیم در چهار هفته پایانی بازی های خوبی را از تیم ها شاهد باشیم؛ به خاطر اینکه تعطیلات پی در پی وجود نداشت، تیم ها بدون دغدغه و با آمادگی کامل به مصاف هم رفتند.»

ماجدی درباره حالت پرسپولیس هم این توضیحات را می دهد: «پرسپولیس روند خوبی در لیگ داشته و با توجه به اینکه از یک مدیریت و مربی خوب سود می برد، توانسته آغاز خوبی داشته باشد و نتایج خوبی هم کسب کند. اگر پرسپولیس نتیجه گرفته است به خاطر درایت مدیر و دانش مربی و پس ساق های بازیکنان بوده که به یک ترکیب ایده آل رسیده اند. اگر باشگاه پرسپولیس نتایج خوبی کسب کرده به خاطر حضور بزرگانی چون کاشانی، زادمهر، طاهری و دیگران بوده است که این مجموعه توانسته است یک تیم موفق را روانه میدان کند.»
سرپرست سابق استقلال در ادامه حرف هایش به حالت این تیم اشاره می کند: «در رابطه با پرسپولیس گفتم که فاکتور اصلی آنها عدم تغییرات بوده است اما در استقلال در کادر فنی، کادر مدیریتی و بازیکنان جابه جایی صورت گرفته و همین مساله باعث شده تا استقلال نتواند نتایج خوبی کسب کند. البته یک نکته را نباید فراموش کرد که نیمکت سرخابی ها داغ است و کسی می تواند روی آن بنشیند که از تجربه بالایی برخوردار باشد. البته تجربه فقط فنی نیست بلکه مدیریت کردن مدیران باشگاه، هواداران و شناخت خوب از مدیریت بحران در حین کار می تواند باعث موفقیت یک تیم شود و تفاوت استقلال و پرسپولیس در حال حاضر در همین است.»

از ماجدی درباره بحران بازیکن سالاری در استقلال پرسیده اند که او این پاسخ را داده است: «تا آنجا که من از کادر فنی استقلال شناخت دارم بعید می دانم بازیکن سالاری وجود داشته باشد یا کادر فنی به کسی باج بدهد. اگر هم باشد، به نظر من بسیار کمرنگ است و نمی تواند تاثیری در روند کادر فنی داشته باشد. در دوره ای که ما بازی می کردیم چنین چیزی وجود نداشت و حتی زمانی که من به عنوان سرپرست در کنار امیر قلعه نویی بودم او هرگز به هیچ بازیکنی اجازه چنین رفتارهای ناپسندی را نمی داد.»

غالب کارشناسان اعتقاد دارند که استقلال باید در بخش فنی تقویت شود و مربیانی کنار منصوریان قرار بگیرند اما ماجدی چنین اعتقادی ندارد: «به اعتقاد من اگر بخواهید حرفه ای به فوتبال ما نگاه کنید، باید وقتی سرمربی و کادر فنی اش را پذیرفتیم به او اختیار تام بدهیم تا خودش تمام مشکلات را با دستیارانش حل کند و مدیران به خودشان اجازه ندهند کسی را به کادر فنی تحمیل کنند. من به شدت مخالف برکناری منصوریان هستم. او باید کارش را با آرامش در استقلال ادامه دهد و ما باید ببینیم از او چه خواسته ایم که به این زودی بخواهیم او را برکنار کنیم. در اروپا اگر مربی برکنار شود، یک مربی قوی تر جای او را خواهد گرفت اما آیا ما در فوتبال خودمان چنین چیزی را شاهد هستیم؟ باید به منصوریان فرصت داده و اجازه دهیم او در نیم فصل بازیکنان مورد نظرش را جذب کرده تا با قدرت نیم فصل دوم را شروع کند.»

منبع : برترینهاها | خبروان ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم. میرشاد ماجدی، یکی از پیشکسوت های خوشنام و تحصیلکرده باشگاه استقلال درباره کلیت لیگ ... مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم | میرشاد ماجدی، یکی از - قطره مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم. میرشاد ماجدی، یکی از پیشکسوت های خوشنام و تحصیلکرده باشگاه استقلال درباره کلیت لیگ حرف هایی به ... ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم - اخبار فارسی - Shafaqna ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم. میرشاد ماجدی، یکی از پیشکسوت های خوشنام و تحصیلکرده باشگاه استقلال درباره کلیت لیگ ... ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم - Sport News - Shafaqna ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم. میرشاد ماجدی، یکی از پیشکسوت های خوشنام و تحصیلکرده باشگاه استقلال درباره کلیت لیگ حرف هایی به زبان آورده ... میرشاد ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم - روزنامه ایران ورزشی میرشاد ماجدی، یکی از پیشکسوت های خوشنام و تحصیلکرده باشگاه استقلال درباره کلیت لیگ حرف هایی به زبان آورده است. ماجدی می گوید: «اگر بخواهیم تخصصی به ... روزنامه ایران ورزشی | شماره :5542 | تاریخ 1395/10/11 منصوریان: امروز تازه متولد شدم پرینت; غیبت مشکوک کاوه رضایی پرینت; میرشاد ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم پرینت; تابلوی ... [PDF]معادالت در استقالل عوض شد رحمتی ماند تا منصوریان برود؟ دوم را آغاز کند.« میرشاد ماجدی: مخالف صددرصد. برکناری منصوریان هستم. زمان ما بازیکن ساالری وجود نداشت. قرار به خروج رحمتی از استقالل نبود. دخالت در حریم مربی - برترین ها در غیر این صورت منصوریان مانند هر مربی دیگری مدعی می شود که در کارش اختیار نداشته و به او اجازه ... ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم. مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم | وکیل ملت مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم - وکیل ملت | خبرپو. تابلوی خروج ممنوع مقابل کاوه - رز بلاگ - متفاوت ترین سرویس سایت ساز 6 ساعت قبل ... غیبت مشکوک کاوه رضایی پرینت; میرشاد ماجدی: مخالف صددرصد برکناری منصوریان هستم پرینت; تابلوی خروج ممنوع مقابل کاوه پرینت; حاج محمدی

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :