برنامه کامل رقابت های جام جهانی کوچک

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : ورزشی

ملی پوشان نوجوانان در نخستین دیدار خود از این تورنمنت روز دوشنبه 20 دی ماه به مصاف تیم زنیت سن پترزبورگ می روند.


خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تورنمنت بین المللی سن پترزبورگ با حضور 16 تیم در 4 گروه از 19 دی ماه در سن پترزبورگ روسیه شروع می شود و تیم ملی نوجوانان کشورمان در گروه D با تیم های اسلوونی، مولداوی و زنیت سن پترزبورگ همگروه است و در نخستین دیدار از رقابتها روز دوشنبه 20 دی ماه از ساعت 19:30 به وقت تهران به مصاف تیم زنیت سن پترزبورگ می رود.

گروه A: تاجیکستان، یونان، بلغارستان و استونی
گروه B : لتونی، بلاروس، روسیه و هند
گروه C: لیتوانی، آذربایجان، اسلوواکی و قزاقستان
گروهD : ایران، تیم زنیت سن پترزبورگ، اسلوونی، مولداوی

یکشنبه 19دی

بازی 1: تاجیکستان – یونان / ساعت 12:30
بازی 2: بلغارستان – استوونی / ساعت 14:45
بازی 3: لتونی – بلاروس / ساعت 17
بازی 4: روسیه – هند / ساعت 19:30

دوشنبه 20 دی

بازی 5: لیتوانی – آذربایجان / ساعت 12:30
بازی 6: اسلوواکی – قزاقستان / ساعت 14:45
بازی 7: مولداوی – اسلوونی / ساعت 17
*بازی 8: زنیت سن پترزبورگ – ایران / ساعت 19:30

سه شنبه 21 دی

بازی 9:استونی – یونان – ساعت 12:30
بازی 10: بلغارستان – تاجیکستان / ساعت 14:45
بازی 11: هند – بلاروس / ساعت 17
بازی 12: روسیه – لتونی / ساعت 19:30

چهارشنبه 22 دی

بازی 13: قزاقستان – آذربایجان / ساعت 12:30
بازی 14: اسلواکی – لیتوانی / ساعت 14:45
*بازی 15: ایران – اسلوونی / ساعت 17
بازی 16: زنیت سن پترزبورگ – مولداوی / ساعت 19:30

پنجشنبه 23 دی

بازی 17: تاجیکستان – استونی / ساعت 12:30
بازی 18: یونان – بلغارستان / ساعت 14:45
بازی 19: لتونی – هند / ساعت 17
بازی 20: بلاروس – روسیه / ساعت 19:30

جمعه 24 دی

بازی 21: لیتوانی – قزاقستان / ساعت 12:30
بازی 22: آذربایجان – اسلواکی / ساعت 14:45
*بازی 23: مولداوی – ایران / ساعت 17
بازی 24: اسلونی – زنیت سن پترزبورگ / ساعت 19:30

شنبه 25 دی

بازی 25: تیم سوم گروه A – تیم چهارم گروه B  / ساعت 17
بازی 26: تیم سوم گروه B – تیم چهارم گروه A / ساعت 19:30

یکشنبه 26 دی

بازی 27: تیم سوم گروه C – تیم چهارم گروه D / ساعت 12:30
بازی 28: تیم سوم گروه D – تیم چهارم گروه C / ساعت 14:45

مرحله یک چهارم نهایی

بازی 29: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B / ساعت 17
بازی 30: تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A / ساعت 19:30

دوشنبه 27 دی

بازی 31: تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D / ساعت 17
بازی 32: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C / ساعت 19:30

سه شنبه 28 دی

بازی 33: بازنده بازی 25 – بازنده بازی 27 / ساعت 12:30
بازی 34: بازنده بازی 26 – بازنده بازی 28 / ساعت 14:45
بازی 35: برنده بازی  25 – برنده بازی 27 / ساعت 17
بازی 36: برنده بازی 26 – برنده بازی 28 / ساعت 19:30

چهارشنبه 29 دی

بازی 37: بازنده بازی 29 – بازنده بازی 30 / ساعت 12:30
بازی 38: بازنده بازی 31 – بازنده بازی 32 / ساعت 14:45
بازی 39: برنده بازی 29 – برنده بازی 30 / ساعت 17
بازی 40: برنده بازی 31 – برنده بازی 32 / ساعت 19:30

پنجشنبه 30 دی

بازی 41: بازنده بازی 33 – بازنده بازی 34 / ساعت 12:30
بازی 42: برنده بازی 33 – بازنده بازی 34 / ساعت 14:45
بازی 43: بازنده بازی 35 – بازنده بازی 36 / ساعت 17
بازی 44: برنده بازی 35 – برنده بازی 36 / ساعت 19:30

جمعه اول بهمن

بازی 45: بازنده بازی 37 – بازنده بازی 38 / ساعت 12:30
بازی 46: برنده بازی 37 – برنده بازی 38 / ساعت 14:45
بازی 47: بازنده بازی 39 – بازنده بازی 40 / ساعت 17

دیدار فینال:

بازی 48: برنده بازی 39 – برنده بازی 40 / ساعت 19:30

منبع : برترینهابرنامه کامل رقابت های جام جهانی کوچک. ملی پوشان نوجوانان در اولین دیدار خود از این تورنمنت روز دوشنبه 20 دی ماه به مصاف تیم زنیت سن پترزبورگ ... برنامه زمان بندی کامل رقابت های جام جهانی کوچک مشخص شد - خبرگزاری فارس برنامه زمان بندی کامل رقابت های جام جهانی کوچک مشخص شد ... و تیم ملی نوجوانان کشورمان در گروه D با تیم های اسلوونی، مولداوی و زنیت سن پترزبورگ ... برنامه کامل رقابت های فوتسال جام جهانی کلمبیا/ ایران- اسپانیا،شروعی ... با برگزاری قرعه کشی رقابت های جام جهانی فوتسال 2016، مشخص شد تیم ملی فوتسال کشورمان در اولین دیدار به مصاف اسپانیا می رود. برنامه زمان بندی کامل رقابت های جام جهانی کوچک مشخص شد | - قطره برنامه زمان بندی کامل رقابت های جام جهانی کوچک مشخص شد. ملی پوشان نوجوانان در اولین دیدار خود از این تورنمنت روز دوشنبه 20 دی ماه به مصاف تیم ... برنامه زمان بندی کامل رقابت های جام جهانی کوچک فوتبال مشخص شد اعلام برنامه زمانبندی کامل رقابت های جام جهانی کوچک به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ تورنمنت بین المللی سن پترزبورگ با حضور 16 تیم ... هرلحظه، برنامه کامل رقابت های جام جهانی کوچک برنامه کامل رقابت های جام جهانی کوچک. ملی پوشان نوجوانان در اولین دیدار خود از این تورنمنت روز دوشنبه 20 دی ماه به مصاف تیم زنیت سن پترزبورگ ... اعلام برنامه زمانبندی کامل رقابت های جام جهانی کوچک - خبرگزاری برنا اعلام برنامه زمانبندی کامل رقابت های جام جهانی کوچک - خبرگزاری برنا. پایگاه خبری فوتسال ایران نتایج کامل هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال بانوان. دانشگاه آزاد در بازی نخست خود در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان متوقف شد. ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷ ... تمام مجوزهای لازم برای کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ فوتسال توسط دولت صادر شد. ۹ دی ۱۳۹۵ ... برنامه و اسامی داوران هفته ششم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور اعلام شد. پایگاه خبری فوتسال ایران » فوتسال جهان رقابت های جام زمستان ۱۷-۲۰۱۶ ایتالیا با برگزاری ۴ بازی در گروه های چهارگانه آغاز شد. ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱:۴۱. جام جهانی · تنها ۴ روز تا پایان مهلت قانونی برای ارسال مدارک ایران/ میزبانی جام جهانی فوتسال روی هوا! در حالی که ... گروه بندی و برنامه بازی های جام زمستان ایتالیا ۱۷-۲۰۱۶ مشخص شد. چهارمین دوره .... برنامه کامل لیگ برتر ... برنامه کامل مرحله یک چهارم جام جهانی فوتسال :: ورزش سه با اتمام مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام جهانی 2016 کلمبیا، چهره هشت تیم برتر این رقابت ها ... برنامه کامل دیدارهای این مرحله به شرح زیر است: ... ستاره های ورزشی را در لنز ببینید .... دل بوسکه: زیدان را هم مثل من کوچک می کنند

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :