راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف همدان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته :

رئییس اتاق اصناف همدان گفت: سامانه پیامکی هزار 127 در اتاق اصناف با هدف رعایت حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری راه اندازی شده است

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ وحید فرسایی گفت: با راه اندازی این سامانه نظارت مردم بر بازار واصناف بیشتر و موثر تر می شودذ ودرز واقع مردم ناظر بازار می شوند.

اتاق اصناف, همدان, راه اندازی سامانهوی با بیان اینکه بخش دیگر این سامانه به شکلی تدوین شده که همه مردم به بازرسان بازار تبدیل شوند، گفت: برچسب ها به رنگ ها متفاوت و برای معرفی واحدها صنفی و کد تخلفات در ورودی فروشگاه ها نصب می شود.

وی ادامه داد: با این اقدام نیازی به حضور فیزیکی بازرسان در بازار نیست و به این شیوه مردم بازرسان اتاق اصناف خواهند بود و بازار توسط آنها کنترل خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف همدان خاطرنشان کرد: اگر شهروندان از امکانات ارائه شده در این واحد صنفی ناراضی یا راضی باشند می توانند کد واحد صنفی به همراه کد تخلف را به سامانه ارسال کنند.

منبع : باشگاه خبرنگارانخبر فارسی راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف همدان. رئییس اتاق اصناف همدان گفت: سامانه پیامکی هزار 127 در اتاق اصناف با هدف رعایت حقوق مصرف کنندگان ... راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف همدان | باشگاه خبرنگاران | خبروان رئییس اتاق اصناف همدان گفت: سامانه پیامکی هزار 127 در اتاق اصناف با هدف رعایت حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری راه اندازی شده است. Fars News Agency : سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف در همدان راه اندازی می شود حمیدرضا فرسایی وحید امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف آماده راه اندازی است، اظهار کرد: هشت ماه ... راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف در همدان - خبرگزاری برنا حمیدرضا فرسایی وحید گفت: با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف از ظرفیت مردم برای کنترل و نظارت بر بازار استفاده خواهد شد و نیازی به ... راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف در همدان / حمیدرضا فرسایی وحید ... حمیدرضا فرسایی وحید گفت: با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف از ظرفیت مردم برای کنترل و نظارت بر بازار استفاده خواهد شد و نیازی به حضور فیزیکی ... رییس اتاق اصناف همدان: سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف در همدان راه اندازی می ... با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف از ظرفیت مردم برای کنترل و نظارت بر بازار استفاده خواهد شد و نیازÛ. رییس اتاق اصناف همدان: سامانه پیامکی 1000127 اتاق اصناف شکایات مردم ... مردم نقطه نظرات خود را در خصوص نانوایی ها با سامانه پیامکی 1000127 ... خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه سامانه ارتباط مردمی خریداری شده و ... رییس اتاق اصناف همدان تصریح کرد: مردم هم می توانند اعلام کنند که کدام .... رییس ستاد عتبات عالیات جیرفت خبر داد راه اندازی 2 موکب جیرفتی ها در مسیر زائران امام حسین(ع) ... وزش باد شدید در استان - باشگاه خبرنگاران جوان کارشناس هواشناسی همدان از وزش باد نسبتا شدید اواخر امروز در استان خبر داد. ... راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اتاق اصناف همدان · اجرای طرح غربالگری ... همشهری استان ها | پوشاک تولید همدان ناشناخته است رئیس اتاق اصناف همدان برندسازی را راهکار توسعه اقتصادی استان می داند و می ... رئیس اتاق اصناف همدان گفت: با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی پروژه ... پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان در ستاد خدمات سفر استان همدان از پیش بینی استقبال از یک میلیون مسافر طی 10 .... *فرسایی وحید: راه اندازی سامانه ارتباط مردمی اصناف در همدان. رئیس اتاق اصناف همدان نیز در رابطه با راه اندازی سامانه مشتری مداری در استان گفت: این ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :