آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : سیاسی

باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی قانون مخصوص بهداشت و درمان دولتش است، قصد دارد چند روز دیگر با قانونگذاران دموکرات برای تدوین یک راهبرد مشترک در حفاظت از این قانون دیدار کند.

خبرگزاری ایسنا: باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی قانون مخصوص بهداشت و درمان دولتش است، قصد دارد چند روز دیگر با قانونگذاران دموکرات برای تدوین یک راهبرد مشترک در حفاظت از این قانون دیدار کند.

 براساس یک دعوتنامه فرستاده شده برای قانونگذاران دموکرات آمریکایی، باراک اوباما، قصد دارد روز چهارشنبه برای دیدار با دموکرات های سنا و مجلس نمایندگان به مقر کنگره برود.

کاخ سفید این دیدار را تلاشی برای متحد کردن دموکرات ها از سوی اوباما و حفاظت از قانون بهداشت و درمان دولتش پیش از آنکه جمهوری خواهان شانس عملی کردن طرح شان برای فسخ این قانون را داشته باشند، می دانند.

دموکرات ها بر سر آینده این قانون با توجه به انزجار جمهوری خواهان از آن و وعده دونالد ترامپ برای لغوش کار دشواری دارند. همچنین دموکرات ها امیدوار به استفاده از عدم اتحاد میان جمهوری خواهان برای حفظ این قانون هستند.

از سوی دیگر، باراک اوباما قصد دارد در تاریخ 10 ژانویه(21 دی) در شیکاگو سخنرانی خداحافظی خود را به عنوان رئیس جمهور خطاب به مردم آمریکا ایراد کند.

قرار است حضور در این سخنرانی برای عموم آزاد باشد و پس از آن "گردهمایی خانوادگی" با اعضای کمپین های سابق خود، خواهد داشت. کاخ سفید هنوز این سخنرانی اوباما و سفرش به شیکاگو را تایید نکرده است.

منبع : برترینهاآخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید. اوباما. باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی ... آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید | ایسنا باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی قانون مخصوص بهداشت و درمان دولتش است، قصد دارد ... آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید - صفحه نخست آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید. باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی قانون ... آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید | - باراک اوباما، - قطره باراک اوباما، رییس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی قانون مخصوص. آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید | باراک اوباما، - قطره آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید. باراک اوباما، رییس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی قانون ... آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید | خبر فارسی آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید. باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی قانون مخصوص بهداشت و ... آخرین اقدامات اوباما پیش از ترک کاخ سفید باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا که مشتاق به متوقف کردن جمهوری خواهان از نابودی قانون مخصوص بهداشت و درمان دولتش است، قصد دارد ... نگرانی نتانیاهو از اقدامات بعدی اوباما پیش از ترک کاخ سفید - مجله ... نگرانی نتانیاهو از اقدامات بعدی اوباما پیش از ترک کاخ سفید. ۱۵:۴۰:۰۸ ,۱۳۹۵/۱۰/۶ ( 20 ... آخرین ضربه اوباما به نتانیاهو پیش از ترک کاخ سفید. ۱۲:۵۲:۲۷ ,۱۳۹۵/۱۰/۴ ( 2 ... آخرین سخنرانی اوباما پیش از ترک کاخ سفید - باشگاه خبرنگاران جوان باراک اوباما، امروز آخرین سخنرانی خود به عنوان رئیس جمهور آمریکا را برگزار خواهد کرد. ... آخرین سخنرانی اوباما پیش از ترک کاخ سفید، امروز برگزار می شود به گزارش ... نتانیاهو از اقدامات بعدی اوباما پیش از ترک کاخ سفید نگران است. آخرین ضربه اوباما به نتانیاهو پیش از ترک کاخ سفید - تفسیر نیوز آخرین ضربه اوباما به نتانیاهو پیش از ترک کاخ سفید. 5 روز قبل بین الملل ... نگرانی نتانیاهو از اقدامات بعدی اوباما پیش از ترک کاخ سفید. 3 روز قبل باشگاه ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :