کمی احساس سیندرلا را دارم! | بان کی مون

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : بین الملل

دبیرکل سازمان ملل در جمع کارکنان این سازمان، سخنرانی خداحافظی خود را ایراد کرد.


بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم!

نیویورک, بین الملل, بان کی مون, سیندرلا, دبیر کل سازمان ملل, سال نو میلادی, سخنرانی خداحافظی, جشن سال نو
به نقل از طاها پخش به نقل از رویترز، بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل، جمعه در جمع مقامات و کارکنان و دیپلمات های این سازمان در نیویورک سخنرانی خداحافظی خود را ایراد کرد.

وی در این سخنرانی به شوخی گفت: «من الآن کمی احساس سیندرلا را دارم، فردا نیمه شب همه چیز تغییر می کند.»

دبیرکل سازمان ملل سبعد اعلام کرد روز شنبه در میدان تایمز نیویورک به جشن های سال نو میلادی خواهد پیوست. وی افتخار این را خواهد داشت که دکمه شمارش معکوس ۶۰ ثانیه ای شروع سال نو را بفشارد. بان کی مون همچنین در این سخنرانی از مردم سرتاسر دنیا دعوت کرد در حمایت از اهداف توسعه پایدار اقدام کنند.

وی در این سخنرانی خطاب به کارکنان سازمان ملل گفت: «من همیشه فرزند سازمان ملل خواهم بود و قلب من همیشه با شما و با این سازمان خواهد بود.»

دوره تصدی بان کی مون به عنوان هشتمین دبیر کل سازمان ملل از اول ژانویه ۲۰۰۷ آغاز شد و تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶ ادامه می یابد. همکاران بان کی مون کار او را در این دوره مثال زدنی توصیف کرده اند.

استیون اوبراین، معاون دبیرکل و هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه سازمان ملل، گفت: «رهبری و تعهد و شجاعت دبیرکل بان کی مون مثال زدنی است.»

آنتونیو گوترش، از کشور پرتغال، از اول ژانویه ۲۰۱۷ (روز یکشنبه ۱۲ دی) جانشین بان کی مون می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم! به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل، جمعه در ... بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم! | خبر فارسی خداحافظی بان کی مون از سازمان ملل ...، بان کی مون، از کارکنان سازمان ملل متحد برای سخت کوشی و تعهد در این 10 سال گذشته قدردانی کرد. دبیرکلی بان کی مون نیمه شب ... بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم! | خبر فارسی سازمان ملل متحد و صلح و امنیت جهانی. با پایان دوره دبیر کلی بان کی مون، سازمان ملل فردا روز کاری خود را با دبیرکل جدید شروع خواهد کرد. اما این جابه ... بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم! | دمادم به گزارش رویترز، بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل، جمعه در جمع مقامات و کارکنان و ... وی در این سخنرانی به شوخی گفت: «من حالا کمی احساس سیندرلا را دارم، فردا نیمه ... بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم! به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل، جمعه در جمع مقامات و کارکنان و دیپلمات های این سازمان در نیویورک ... بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم! - صفحه نخست بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم! به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل، جمعه در ... بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را دارم! وی در این سخنرانی به شوخی گفت: «من حالا کمی احساس سیندرلا را دارم، ... برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بان کی مون: کمی احساس سیندرلا را ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :