10 هزار شغل که بر باد رفت / پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته :

اگر قرارداد ساخت کشتی در داخل بسته می شد بیش از 10 هزار شغل ایجاد می کرد.

پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ 10 هزار شغل که بر باد رفت

حماسه 9 دی, قزوین, همایش بصیرت, استکبار جهانی
به نقل ازطاها پخش ، از طاها پخش ؛معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: گفته می شود چرا برای ساخت کشتی با کره قرارداد منعقد کرده اید که در پاسخ بیان می کنند ما توان ساخت کشتی نداریم؛ این در حالی است که کره، کشتی 60 هزار تنی می سازد اما در داخل کشور کشتی 120 هزار تنی می سازیم، اگر قرارداد ساخت کشتی در داخل بسته می شد بیش از 10 هزار شغل ایجاد می کرد.
سردار سالار آبنوش در نشست بصیرتی 9 دی که شامگاه جمعه در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر الوند برگزار شد، اظهار داشت: زمانی که در کربلای 4 با مشکل مواجه شدیم و عملیات با موفقیت انجام نشد، بسیاری از رزمندگان به مدت 105 روز به منزل نرفتند و برای حفظ مسائل امنیتی برای خانواده های خود هم نامه ای ننوشتند.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس افرادی به دنبال این موضوع بودند که همه چیز را به صدام بدهیم و کلمه شیطان را از جمله امام راحل «آمریکا شیطان بزرگ است» برداشتند و گفتند آمریکا بزرگ است.

آبنوش اضافه کرد: بعد از فتنه سال 88، فضای کشور به مدت هشت ماه از سوی افرادی آلوده شد که سابقه انقلابی داشتند اما به علت نداشتن بصیرت و درک درست از انقلاب به کشور آسیب زدند و صحنه گردان فتنه شدند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که سابقه انقلابی داشتند هنوز فاجعه فتنه 88 را نفهمیده و به گناه خود اعتراف نکرده اند، چرا که خدا را رها کرده و به غیر خدا دل بسته اند که لازم است سر عقل بیایند.

* فتنه گران از دانش بی بهره هستند

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا 9 دی را ایام الله و از نشانه های الهی دانست و گفت: عده ای با مشاهده این نشانه درست نشدند و هنوز افرادی که در فتنه حضور داشتند، سر عقل نیامده اند که بیانگر بی تقوایی آنان است.

آبنوش اضافه کرد: ا فرادی که ژست روشنفکری گرفته اند و اذعان می کنند چرا به طور مستمر در خصوص فتنه فریاد می زنید و از فتنه گران سخن می گویید، از دانش بی بهره هستند که لازم است ابعاد فتنه 88 برای نسل های آینده تبیین شود.

وی ادامه داد: فتنه گران و سردسته آنان از وهابیت، امیر قطر و خلیفه بحرین برای براندازی نظام پول گرفتند و سربازان پیاده نظام دشمن در داخل کشور شدند که اسناد و رسید پول آنها در سازمان های امنیتی و اطلاعاتی هم موجود است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا اضافه کرد: سران فتنه چه رابطه ای با هواداران قطر و داعش دارند؛ پادشاه عربستان به فتنه گران کمک کرد و هم اکنون در بحرین، عراق، یمن و سوریه با پول قطر جنایت می کنند و انسان های بی گناه را به خاک و خون می کشند.

آبنوش با ذکر اینکه فتنه گران همان داعش هستند و رابطه ای بین آن ها و حامیان داعش وجود دارد، خاطرنشان کرد: برخی ها به دنبال تطهیر فتنه گران هستند و هر زمانی که لکه ننگ شتر سرخ مو (در جنگ جمل) از پیشانی فتنه گران در دوران امام علی (ع) پاک شود، لکه ننگ فتنه از پیشانی فتنه گران سال 88 هم پاک می شود.

آبنوش مطرح کرد: فتنه گران با داعش هیچ تفاوتی ندارند، سران فتنه پاسخ دهند که چرا به غرب پناهنده شده و از سینه کثیف کفتار انگلیس ارتزاق می کنند.

* فتنه گران به اشتباه خود اعتراف نمی کنند

وی تشریح کرد: سران فتنه شعار «ایران، ایران» سر می دادند اما به دنبال شکستن کمر ایران بودند ولی در فتنه 88 کمر آنان شکسته شد.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا خاطرنشان کرد: رهبری فرمودند که خرمشهرها در پیش است یعنی به زودی شاهد آزادی موصل، حلب و مسقط خواهیم بود.

وی ادامه داد: سران فتنه در کیفیت انتخابات، شهری و روستایی بودن را مطرح کردند؛ مگر این ملت به جز وفاداری و رنج چه کار باید انجام می داد که نداده است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا اضافه کرد: 40 نفری که نامه به ترامپ می زنند از اردوگاه کثیف فتنه هستند، این چه اردوگاه پلیدی است که همیشه برای دشمن نقش پیاده نظام را دارد.

آبنوش با ذکر اینکه بزرگواری ملت ایران و رهبری و دلسوزان نظام سبب شده فتنه گران را تحمل کنند، خاطرنشان کرد: امروز در نا امن ترین منطقه جهان امن ترین کشور جهان هستیم.

* احدی جرأت چپ نگاه کردن به ایران را ندارد

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا تصریح کرد: گفته می شود چرا برای ساخت کشتی با کره قرارداد منعقد کرده اید که در پاسخ بیان می کنند ما توان ساخت کشتی نداریم؛ این در حالی است که کره، کشتی 60 هزار تنی می سازد اما در داخل کشور کشتی 120 هزار تنی می سازیم، بنابر این اگر قرارداد ساخت کشتی در داخل بسته می شد بیش از 10 هزار شغل ایجاد می کرد.

آبنوش ادامه داد: در زمان انتخابات نباید قدرت را به نامحرمان دهیم تا مشکلات متعددی از سوی دشمنان گریبانگیر کشور نشود.

وی اضافه کرد: امروز به برکت وجود مقام معظم رهبری، آقای جهان هستیم و در بحث علم که رهبری وارد شدند احدی جرأت چپ نگاه کردن به ایران را ندارد.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا عملکرد در زمینه اقتصاد و بهبود حالت اقتصادی کشور را از سوی دولت و مجلس ضعیف دانست و خاطرنشان کرد: نظام گمرکی کشور دست افرادی است که در زمینه مدیریتی مشکل دارند.

این مسؤول ادامه داد: مشکلات از زمانی شروع شد که فرزندان بسیاری از فتنه گران عامل اختلال در بازار ارزی و پولی کشور شدند؛ شجاعت وزیر خارجه را تحسین می کنیم که به اشتباه خود در اعتماد به آمریکا اعتراف کرد در حالی که عده ای می گفتند کار رهبری در برجام دخیل بود اما وزیر اعلام کرد که ما اشتباه کردیم.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: امروز همه متوجه شدند که آمریکا گرگ خون آشام است و اگر مدافعان حرم نبودند، امروز ایران همانند سوریه شده بود.

آبنوش یادآور شد: اردوگاه فتنه گران زیارت عاشورا را هم تعطیل کرد اما با توسل به این دعا، اَبَرپروژه هایی ساخته ایم که همه را به تعجب واداشته است.

منبع : باشگاه خبرنگارانبر باد رفت | خبر ... پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ 10 هزار شغل که بر باد رفت ... جلیلی ادامه داد: فتنه این است که مردم را معطل کنیم و از ظرفیت های داخلی محروم ... پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ 10 هزار شغل که بر باد رفت - قزوین ... پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ ۱۰ هزار شغل که بر باد رفت. ۱۳۹۵/۱۰/۱۱. افزودن دیدگاه. 2 بازدید. اگر قرارداد ساخت کشتی در داخل بسته می شد بیش از ۱۰ هزار شغل ... پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ 10 هزار شغل که بر باد رفت - نت گام معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: گفته می شود چرا برای ساخت کشتی با کره قرارداد منعقد کرده اید که در پاسخ بیان می کنند ما توان ساخت کشتی نداریم؛ این در ... پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/10 هزار شغل که بر باد رفت معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: گفته می شود چرا برای ساخت کشتی با کره قرارداد منعقد کرده اید که در پاسخ بیان می کنند ما توان ... پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ ۱۰ هزار شغل که بر باد رفت پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ ۱۰ هزار شغل که بر باد رفت. ... سرقت عجیب در نیوزیلند 10 views; واعظی: روبط ایران با جمهوری آذربایجان وارد ... معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا مطرح کرد پشت پرده قرارداد خرید ... معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا مطرح کرد پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ 10 هزار شغل که بر باد رفت. معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم ... پشت پرده قرارداد خرید کشتی از کره/ 10 هزار شغل که بر باد رفت خبر نورآباد بعنوان پایگاه خبری تحلیلی ممسنی و رستم فعالیت می کند. انتشار اخبار و وقایع مربوط به شهرستان های ممسنی و رستم و تحلیل مسائل روز ایران و جهان از ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :