تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : علمی آموزشی

رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: تخلف علمی 2 دانشجوی دکتری و یک نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به اثبات رسیده که کمیته انضباطی برای این 2 دانشجو پیشنهاد اخراج از دانشگاه را داده است.

تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت

معاون پژوهشی دانشگاه, دانشگاه علم و صنعت, بازنگری در ارزیابی هیات علمی, تخلف علمی

تورج محمدی رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم و صنعت در گفت و گو با خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ با اشاره به تخلفات صورت گرفته در حوزه مقالات و پایان نامه های علمی اظهار داشت: بعد از 2 جلسه بررسی در کمیته رسیدگی به تخلفات با حضور استادان داخل و خارج از دانشگاه، 2 تخلف در حوزه دانشجویی و یک مورد در بین اعضای هیات علمی به اثبات رسید که نتایج تصمیم گیری در حوزه دانشجویی و اعضای هیات علمی به کمیته انضباطی و اخلاق ارجاع شد.

وی بیان کرد: با بررسی مدارک 2 دانشجوی دکتری، تخلف علمی این افراد مشخص شد که بنا بر پیشنهاد کمیته انضباطی دانشگاه علم و صنعت و برای پیشگیری از تخلفات، پیشنهاد اخراج این 2 نفر صادر شد.

رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم و صنعت ادامه داد: معاونت پژوهش و کمیته انضباطی هنوز درباره اجرایی شدن احکام این دانشجویان تصمیم نهایی را نگرفته که در مورد تخلف علمی، اعضای هیات علمی منتظر مستندات ارسال شده به کمیته انضباطی استادان است.

وی تصریح کرد: احکام صادره در مورد تخلفات علمی دانشجویان متناسب با کار آنها صورت گرفته است و حداکثر بنابر نظر کمیته انضباطی دانشجویان و انتظامی استادان، دانشگاه حکم اخراج را برای این افراد متخلف پیش بینی کرده است.

محمدی عنوان کرد: دانشگاه علم و صنعت تمام فعالیت های پژوهشی را زیر ذره بین قرار می دهد تا حیثیت این دانشگاه خدشه دار نشود.

وی با بیان اینکه بین امکانات آموزشی و پژوهشی دانشگاهها تعادل خوبی وجود ندارد، افزود: در دانشگاههای سطح یک اعضای هیات علمی به صورت تمام وقت مشغول به تحقیق و پژوهش هستند که به همین خاطر تخلفات در این دانشگاهها بسیار کم است اما در سایر مراکز آموزش عالی به علت کم بودن امکانات تحقیقاتی و پژوهشی، ظرفیت نامناسب تحصیلات تکمیلی تخلفات متفاوت علمی را ایجاد می کند.

رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: باید بازنگری در ارزیابی اعضای هیات علمی پژوهشگاه ها صورت بگیرد تا افراد به طور جدی تر به فعالیت بپردازند و همان طور که یک استاد در دانشگاه با مقالات خود ارزیابی می شود، در پژوهشگاه ها نیز باید همان استاد با طرحهای صنعتی و یا انتقال فناوری مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانشگاه خبرنگاران ... رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: تخلف علمی 2 دانشجوی دکتری و یک نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به اثبات رسیده که کمیته ... تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت | خبر فارسی رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: تخلف علمی 2 دانشجوی دکتری و یک نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به اثبات رسیده که کمیته ... تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت - سرزمین خبر تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت. Forward. تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: تخلف علمی 2 دانشجوی دکتری و یک نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به اثبات رسیده که کمیته انضباطی برای ... تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت | باشگاه خبرنگاران رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: تخلف علمی 2 دانشجوی دکتری و یک نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به اثبات رسیده که کمیته ... آخرین خبر |تخلف علمی دو دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت باشگاه خبرنگاران/ رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: تخلف علمی 2 دانشجوی دکتری و یک نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به ... تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت - اخبار - ویکی نگار رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: تخلف علمی 2 دانشجوی دکتری و یک نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به اثبات رسیده که کمیته ... آمار تخلفات علمی اساتید و دانشجویان دانشگاه علم و صنعت - دانشجونیوز به گزارش "دانشجونیوز" ، دکتر تورج محمدی، رئیس کمیته بررسی تخلفات پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: این کمیته مهمترین و اصلی ترین ... تکتا نیوز - تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت رییس کمیته تخلفات دانشگاه علم وصنعت گفت: تخلف علمی 2 دانشجوی دکتری و یک نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به اثبات رسیده که کمیته انضباطی برای ... تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت - اخبار تاپ تخلف علمی 2 دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت. 2016/12/31; دانشگاه · اخبار دانشگاه دانشگاه دانشگاه آزاد دانشگاه دولتی · برای صرف نظر کردن از پاسخ گویی اینجا ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :