تصویر ترامپ بودارترین رئیس جمهور آمریکا است

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : مجازی

یکی از وزرای کابینه باراک اوباما دونالد ترامپ را فاسدترین آدمی خواند که وارد اتاق بیضی شکل ریاست جمهوری می شود.


به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ هولیان کاسترو، وزیر مسکن و توسعه شهری آمریکا در پیامی توییتری دونالد ترامپ را مورد حمله لفظی شدید خود قرار داد. او رئیس جمهور منتخب آمریکا را فاسدترین و بودارترین رئیس جمهوری خواند که وارد کاخ سفید می شود.

کاسترو ابراز امیدواری کرده است جمهوریخواهان بتوانند در انتخابات آتی مجلس سنا و نمایندگان اکثریت کرسی ها را در اختیار بگیرند تا مانع اجرای سیاست های او شوند. او حتی پیشنهاد استیضاح ترامپ را داده و توییت خود را با #2018 به پایان رسانده که به تلاش های دموکرات ها برای پیروزی در انتخابات آینده اشاره دارد.

ترامپ، بودارترین و فاسدترین رئیس جمهور آمریکاست، با ورود او به دفتر کاخ سفید از این بعد بررسی های فدرال بی اعتبار خواهد بود. اوضاع باید تغییر کند.

So Trump-- the shadiest, most corrupt guy to take the Oval Office, will have no strong federal checks and balances. Has to change. #2018

Julián Castro (@JulianCastro) December 27, 2016

ترامپ بودارترین رئیس جمهور آمریکا است عکس

دموکراتها, فاسدترین رئیس جمهور آمریکا, جمهوریخواهان, توییت ضد ترامپ, مخالف ترامپ, هولیان کاسترو

منبع : باشگاه خبرنگارانایران بر عکس جشن های پیروزی در ستاد ترامپ به طور آغاز شده است. ... ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد/ سخنرانی پیروزی ترامپ / تماس تلفنی هیلاری کلینتون ... "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا شد/آغاز تظاهرات ضد ترامپ در شهرهای ... در برآوردهای اولیه از آرای زودهنگام هیلاری کلینتون پیشتاز است. در روزهای ... دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا جایگزین باراک اوباما در کاخ سفید شد. .... **دستگیری معترضان برهنه در محل اخذ رأی دونالد ترامپ عکس ترامپ بودارترین رئیس جمهور آمریکا است عکس / یکی از وزرای کابینه ... یکی از وزرای کابینه باراک اوباما دونالد ترامپ را فاسدترین آدمی خواند که وارد اتاق بیضی شکل ریاست جمهوری می شود. نسبت دادن بدعهدی به آمریکا را اخلاقی نمی دانم! | خبر فارسی نسبت دادن بدعهدی به آمریکا را اخلاقی نمی دانم! ... بخشی از اصولگرایان از آمدن ترامپ خوشحالند ... وجود دارد که هر صحنه ی بوداری تبدیل به یک موج قدرتمند از شایعات شود. .... آن ها اعمال شده است؛ اما آن دو رئیس جمهور آمریکا که پس از انقلاب دست دوستی دراز ..... مرد محبوب استقلالی ها پس از تصادف شدید به اتاق عمل رفت عکس. نسبت دادن بدعهدی به آمریکا را اخلاقی نمی دانم! | خبر فارسی در هر صورت لغو برجام از سوی ترامپ به نفع جمهوری اسلامی ایران خواهد بود چرا که از ... بر همین مبنا، چنانچه قانون داماتو به امضای رئیس جمهور آمریکا برسد و صورت .... با ایران است، درمقابل روحیه اقتصادی او این امید را می دهد که همه چیز جهت عکس با آنچه .... وجود دارد که هر صحنه ی بوداری تبدیل به یک موج قدرتمند از شایعات شود. خبرهای آرمان پرس 5 آبان 1395 - armanpress.ir | خبر فارسی رئیس جمهور در پیامی به شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر دولت قطر، درگذشت پدر بزرگ وی را تسلیت گفت. ... بیکاری یکی ازموضوعات مهمی است که در اقتصاد کشور باید به آن توجه .... سلفی بهاره رهنما با فولادوند و نیوشا ضیغمی عکس .... دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفته است، خط ... لزوم توجه به خواسته های شهرداری بجنورد در گلستان شهر | فارس | خبروان رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد بر لزوم توجه به خواسته های شهرداری ... از 20 میلیون جریمه ترامپ بودارترین رئیس جمهور آمریکا است عکس ضرورت ... کارگران شهرداری بجنورد پرداخت حقوق معوقه را خواستار شدند | ایسنا ... رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با .... از 20 میلیون جریمه ترامپ بودارترین رئیس جمهور آمریکا است عکس ضرورت ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :