راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته :

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از راه اندازی مرکز آموزش تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) خبر داد.

راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی

راه اندازی, مرکز, مشهد, امربه معروف, آستان قدس
به نقل از طاها پخش از طاها پخش حجت الاسلام سید جلال حسینی گفت: به منظور احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر، تفاهم نامه همکاری بین ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی و معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی برای راه اندازی مرکز آموزش تخصصی این فریضه در حرم مطهر رضوی منعقد شد.
وی افزود: با عنایت به ظرفیت تبلیغی و علمی حرم مطهر رضوی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، وجود گروه های علمی و تولیدات فاخر در این زمینه، مرکز آموزش تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی دایر می شود.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: در این مرکز زائران و مجاوران می توانند با احکام، آداب، مبانی و نحوه انجام این فریضه آشنا شوند و در شهر و مکان سکونت خود برابر با قواعد شرعی و دینی این واجب الهی را بجا آورند.

منبع : باشگاه خبرنگارانز منکر در حرم مطهر رضوی مشهد- ایرنا- معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از راه اندازی مرکز آموزش تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر حضرت امام رضا ... راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حجت الاسلام سید جلال حسینی گفت: به منظور احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر، تفاهم ... راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی | ایرنا مشهد- ایرنا- معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از راه اندازی مرکز آموزش تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر حضرت امام رضا ... راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی وی افزود: با عنایت به ظرفیت تبلیغی و علمی حرم مطهر رضوی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، وجود گروه های علمی و تولیدات فاخر در این زمینه، مرکز آموزش تخصصی ... راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی | خبر ... مشهد- ایرنا- معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از راه اندازی مرکز آموزش تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) خبر داد. راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی - دنیای خبر وی افزود: با عنایت به ظرفیت تبلیغی و علمی حرم مطهر رضوی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، وجود گروه های علمی و تولیدات فاخر در این زمینه، مرکز آموزش تخصصی ... راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی | هدانا راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی - هدانا | خبرپو. راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی | ایرنا راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی - ایرنا | خبرپو. راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی / معاون ... معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از راه اندازی مرکز آموزش تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) خبر داد. راه اندازی مرکز آموزش امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر رضوی - ایرنا مشهد- ایرنا- معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از راه اندازی مرکز آموزش تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در حرم مطهر حضرت امام رضا ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :