مشخص شدن ترکیب هیات معارضان سوری برای مذاکرات آستانه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : بین الملل

هیات مذاکره کننده معارضان سوری برای مشارکت در مذاکرات آستانه، پایتخت قزاقستان تیم خود را تشکیل داد.

مشخص شدن ترکیب هیات معارضان سوری برای مذاکرات آستانه

ترکیب, هیات, مشارکت, معارضان سوری, مذاکرات آستانه, بین الملل, مشخص شدن
به نقل از طاها پخش ؛ به نقل از الحدث، معارضان سوریه از تشکیل تیم مذاکره کننده خود در گفتگوهای آستانه خبر دادند.

این در حالی است که شبکه قطری الجزیره روز گذشته جمعه اعلام کرد براساس اسنادی که از توافق ترکیه و روسیه دست آورده است، مذاکرات سوریه در آستانه از 23 ژانویه شروع خواهد شد.

الجزیره همچنین نقل از داده بود، دولت سوریه باید تا پایان ماه جاری میلادی، هیأت خود را تشکیل داده و معرفی کند و در مقابل، معارضان نیز باید تا 15 ماه ژانویه هیأت خود را تشکیل دهند.

ساعتی پیش، شورای امنیت سازمان ملل، پیش نویس طرح روسیه در خصوص آتش بس در سوریه را تصویب کرد.

اتش بس سراسری جز داعش و جبهه النصره، شامل همه گروه های معارض میانه رو بود و از بامداد روز جمعه آغاز شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاراننه هیات مذاکره کننده معارضان سوری برای مشارکت در مذاکرات آستانه، پایتخت قزاقستان تیم خود را تشکیل داد. مشخص شدن ترکیب هیات معارضان سوری برای مذاکرات آستانه | باشگاه ... هیات مذاکره کننده معارضان سوری برای مشارکت در مذاکرات آستانه، پایتخت قزاقستان تیم خود را تشکیل داد. خبر جــار | مشخص شدن ترکیب هیات معارضان سوری برای مذاکرات آستانه به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از الحدث، معارضان سوریه از تشکیل تیم مذاکره کننده خود در گفتگوهای آستانه خبر دادند. مشخص شدن ترکیب هیات معارضان سوری برای مذاکرات آستانه هیات مذاکره کننده معارضان سوری برای مشارکت در مذاکرات آستانه، پایتخت قزاقستان تیم خود را تشکیل داد. مطلب در سایت اصلی ... نشست نماینده معارضان سوری در نشست قزاقستان در همین راستا، «ریاض حجاب» رئیس هیأت عالی مذاکرات معارضان سوری اعلام کرد: از تغییرات ... ریاض حجاب همچنین با اشاره به نشست آستانه قزاقستان در ماه آتی تاکید کرد که ما اطلاعاتی رسمی برای روند این مذاکرات دریافت نکرده ایم اما مشخص شدن دستور کار این جلسات .... تداوم غیبت ادینیو و آقایی در ترکیب تراکتور ... مشخص شدن ترکیب هیات معارضان سوری برای مذاکرات آستانه / هیات مذاکره ... هیات مذاکره کننده معارضان سوری برای مشارکت در مذاکرات آستانه، پایتخت قزاقستان تیم خود را تشکیل داد. ترکیب تیم مذاکره کننده معارضان سوری برای مذاکرات آستانه» مشخص شد ترکیب تیم مذاکره کننده معارضان سوری برای مذاکرات آستانه» مشخص شد ... و در مقابل، معارضان نیز باید تا 15 ماه ژانویه هیأت خود را تشکیل دهند. مشخص شدن ترکیب هیات معارضان سوری برای مذاکرات آستانه - خبر روز مشخص شدن ترکیب هیات معارضان سوری برای مذاکرات آستانه. هیات مذاکره کننده معارضان سوری برای مشارکت در مذاکرات آستانه، پایتخت قزاقستان تیم خود را تشکیل ... ترکیب تیم مذاکره کننده معارضان سوری برای مذاکرات «آستانه» مشخص شد شبکه خبری الحدث از تشکیل تیم مذاکره کننده معارضان سوری برای ... کند و در مقابل، معارضان نیز باید تا 15 ماه ژانویه هیأت خود را تشکیل دهند. ترکیب تیم مذاکره کننده معارضان سوری برای مذاکرات آستانه مشخص شد ... تهدید معارضان سوری درباره آتش بس ... اسامه ابو زید سخنگوی هیات مذاکره کننده معارضان مسلح سوری در آنکارا در صفحه خود در تویتر آماده باش کامل جنگی برای به ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :