تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : سیاسی

گروه موسوم به معارضان سوریه مدعی شد که دولت سوریه آتش بس را نقض کرده و اگر روسیه جلوی حملات آن را نگیرد، به آتش بس پایان خواهد داد.


خبرگزاری فارس: گروه معارضان سوریه روسیه را تهدید به لغو آتش بس کرد.

معارضان سوری, سوریه, آتش بس در سوریهشبکه تلویزیونی الجزیره نقل از داد، این گروه مدعی شده است که دولت سوریه آتش بس را نقض کرده و اگر روسیه جلوی حملات آن را نگیرد، به آتش بس پایان خواهد داد.

معارضان سوری به روسیه به عنوان تضمین کننده توافق آتش بس فراگیر در سوریه، تا ساعت 21 به وقت مکه مکرمه، مهلت داده اند جلوی عملیات های نظامی ارتش سوریه را بگیرد، در غیر این صورت توافق آتش بس از سوی معارضان ملغی اعلام خواهد شد.

شبکه تلویزیونی روسیا الیوم اعلام کرد که معارضان خواستار توقف عملیات ارتش سوریه در منطقه «وادی بردی» واقع در ریف غربی دمشق شده اند.

العربیه نیز نقل از داد، معارضان از سایر گروه های مسلح خواسته اند به جبهه وادی بردی ملحق شده و آن را نجات دهند.

منطقه وادی بردی در غرب شهر دمشق قرار دارد و به علت نزدیکی به «بزرگراه دمشق-بیروت» و تأمین آب شرب شهر دمشق از این منطقه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

گروه های معارض مسلح هفته گذشته اقدام به آلوده کردن آب شرب دمشق به وسیله مواد نفتی کرده بودند.

آتش بس سراسری در سوریه از ساعت 1:30 بامداد روز جمعه به وقت محلی آغاز شده است.

این آتش بس شامل گروهک تروریستی داعش و جبهه النصره و گروه های وابسته به آن نمی شود.

از سوی دیگر، «انس العبده» رئیس ائتلاف معارضان در تماس تلفنی با طرف آمریکایی از آن خواسته، حملات دولت سوریه در وادی بردی را در شورای امنیت بررسی کند.

منبع : برترینهاری فارس به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، گروه معارضان سوریه روسیه را تهدید به لغو آتش بس کرد. شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد، این گروه ... تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه - برترین ها گروه موسوم به معارضان سوریه مدعی شد که دولت سوریه آتش بس را نقض کرده و اگر روسیه جلوی حملات آن را نگیرد، به آتش بس پایان خواهد داد. تهدید معارضان سوری درباره آتش بس - العالم اسامه ابو زید سخنگوی هیات مذاکره کننده معارضان مسلح سوری در آنکارا در صفحه خود در تویتر آماده باش ... گروه های مزبور پیشتر نظام سوریه را به ادامه نقض توافق آتش بس متهم و به لغو آن در صورت استمرار چنین نقضی تهدید کرده بودند. تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه | الف به گزارش تسنیم، گروه معارضان سوریه روسیه را تهدید به لغو آتش بس کرد. ... معارضان سوری به روسیه به عنوان تضمین کننده توافق آتش بس فراگیر ... تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه | گروه موسوم به - قطره گروه موسوم به معارضان سوریه مدعی شد که دولت سوریه آتش بس را نقض کرده و اگر روسیه جلوی حملات آن را نگیرد، به آتش Ø. تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه | خبر فارسی تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه. گروه موسوم به معارضان سوریه مدعی شد که دولت سوریه آتش بس را نقض کرده و اگر روسیه جلوی حملات آن را نگیرد، به آتش ... فارس - تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه - صاحب خبر گروه موسوم به معارضان سوریه مدعی شد که دولت سوریه آتش بس را نقض کرده و اگر روسیه جلوی حملات آن را نگیرد، به آتش بس پایان خواهد داد. تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه | فارس | خبروان گروه موسوم به معارضان سوریه مدعی شد که دولت سوریه آتش بس را نقض کرده و اگر روسیه جلوی حملات آن را نگیرد، به آتش بس پایان خواهد داد. تهدید معارضان سوری به لغو آتش بس در سوریه » جنبش سایبری 313 l ظهور ... (بسم الله الرحمن الرحیم) گروه معارضان سوریه روسیه را تهدید به لغو آتش بس کرد.شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد، این گروه مدعی شده است که دولت سوریه آتش بس را ... اخبار پارسیک - گروه معارضان سوری تهدید به لغو آتش بس سوریه کرد گروه معارضان سوری تهدید به لغو آتش بس سوریه کرد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :