تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است | مشاور ارشد ترامپ

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : بین الملل

کلیان کانوی می گوید به اعتقاد وی برخی از اقدامات اوباما در قبال روسیه، نمادین به نظر می رسد.

مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است

تحریم های اوباما علیه روسیه, دونالد ترامپ, ولایمیر پوتین, مشاور ارشد ترامپ, کلیان کانوی, تنش میان روسیه و آمریکا, بین الملل

به نقل از طاها پخش به نقل از پایگاه اینترنتی نشریه هیل، کلیان کانوی مشارو ارشد ترامپ می گوید به اعتقاد وی برخی از اقدامات اوباما در قبال روسیه، نمادین به نظر می رسد.

کانوی روز پنجشنبه و در گفتگو با سی ان ان در پاسخ به سئوالی درباره تحریم های آمریکا علیه روسیه گفت: زمان حرکت روبه به جلو فرا رسیده است.

وی ادامه داد: من در جریان نقل از ها در مورد اعمال تلافی جویانه برخی تحریم ها از سوی دولت اوباما علیه روسیه قرار دارم، برخی از این تحریم ها تا حد زیادی نمادین به نظر می رسد، ما باید همه نقل از های اطلاعاتی در این زمینه را ببینیم.

این اظهار نظر در حالی صورت می گیرد که ترامپ پس از ظهر پنجشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هفته آینده با مسئولان جامعه اطلاعاتی به منظور قرار گرفتن در جریان تازه ترین اطلاعات درباره حالت موجود، تشکیل جلسه خواهد داد. کانوی گفت: تا زمانی که ترامپ نشست خود با مسئولان اطلاعاتی را برگزار کند من کماکان معتقدم که به جای بحث درباره موضوع هک روس ها، زمان حرکت به سوی چیزهای بزرگتر و بهتر برای کشور است.

وی با بیان اینکه ما موافق دخالت دولت های خارجی در انتخابات و امور اطلاعاتی خود نیستم افزود: این موضوع در حقیقت مربوط به رخنه در کمیته ملی دموکرات هاست که امنیت مناسبی ندارد و باعث شده تا برخی افراد قادر به هک اطلاعات آن باشند. کانوی گفت همانطور که ما موافق دخالت دولت های خارجی در انتخابات و یا امور اطلاعاتی نیستیم، با مداخله سازمان های اطلاعاتی در انتخابات هم موافق نیستیم.

برخی نمایندگان کنگره آمریکا هم در نمادین بودن اقدامات اوباما در قبال روسیه با کانوی موافق هستند. به طوری که چند قانونگذار از هر دو حزب جمهوریخواه و دمکرات در کنگره خواستار اعمال تحریمهای بیشتر علیه روسیه شده اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران تا حد زیادی نمادین است به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی نشریه هیل، کلیان کانوی مشارو ارشد ترامپ می گوید به اعتقاد وی ... مشاور ارشد ترامپ تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است ... به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی نشریه هیل، کلیان کانوی مشارو ارشد ترامپ می گوید به اعتقاد وی ... مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه ... مشاور ترامپ: اقدامات ضد روسی اوباما نمایشی است - شبکه خبر مشاور ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آینده آمریکا کفت: دور جدید تحریم های دولت باراک اوباما علیه روسیه تلاشی ... عکس/ از تزئینات اتوبوس تا حمام کردن فیل ... رئیس جمهور آینده آمریکا دور جدید تحریم های دولت باراک اوباما علیه روسیه را که دیروز پنجشنبه اعلام شد، نمادین ... نظارت نباشد، احتمال انحراف و فساد زیاد است. مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است. ... ترکیه با نزدیک شدن به ایران و روسیه می خواهد در تحولات سوریه ،نقش جدی تری را ایفا کند. مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد ... - دبلیوخبر مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است. مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است ... کلیان کانوی می گوید به اعتقاد وی برخی از اقدامات اوباما در قبال روسیه، نمادین به نظر می رسد. اقدامات ضد روسی اوباما نمایشی است - شبکه اطلاع رسانی راه دانا اقدامات ضد روسی اوباما نمایشی است : مشاور ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آینده آمریکا کفت: دور جدید تحریم های دولت باراک اوباما علیه روسیه تلاشی به منظور محدود ... به نظر می رسد بخش بزرگی از این اقدامات جنبه نمادین و نمایشی داشته ... نیوزسورس - ترامپ: سال نوی دشمنانم هم مبارک! ترامپ: سال نوی دشمنانم هم مبارک! ... مشاور ارشد ترامپ: تحریم های دولت اوباما علیه روسیه تا حد زیادی نمادین است · ترامپ: سال نوی دشمنانم هم مبارک! سایت جماران - واکنش ایران به تمدید تحریم ها هوشمندانه خواهد بود/ این اقدام ... دولت «باراک اوباما» و شماری از کارشناسان تحریم در آمریکا می گویند تمدید ... ای است و از حامیان لوایح مختلفی است که اجازه اعمال تحریم های جدید علیه ایران را می دهد، ... «ساموئل کاتلر» یک تحلیلگر ارشد در یک شرکت مشاوره در بخش انرژی به نام ... آمریکا تا حد زیادی تنها یک نمایش نمادین از سختگیری در قبال ایران باشد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :