سید مهدی می ماند؟ | استقلال پول رحمتی را ندارد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : ورزشی

امروز و فرداست که لیست خروج باشگاه استقلال به صورت رسمی منتشر خواهد شد.


آی اسپورت: امروز و فرداست که لیست خروج باشگاه استقلال به صورت رسمی منتشر خواهد شد. لیستی که حتما مهم ترین نکته اش بودن یا نبودن نام مهدی رحمتی در آن است. هفته گذشته بود که شایعه شد رحمتی در فهرست مازاد استقلال است اما آبی ها فهرستشان را اعلام نکردند تا این شایعه به صورت رسمی تائید نشود.

رحمتی هم فعلا در تمرین استقلال شرکت می کند و گویا در جریان قرار گرفته که عده ای به منصوریان توصیه کرده اند تا تصیمش در مورد گلر اول تیمش را عوض کند. رحمتی برای ماندن در استقلال یک پوئن دیگر هم دارد و آن رقم بالای قراردادش با این تیم است.

استقلال تنها در صورتی می تواند رحمتی را کنار بگذارد که مبلغ سه میلیارد تومان به او بپردازد. یک میلیارد تومان مطالبات فصل جاری، هشتصد میلیون تومان مالیات، هفتصد میلیون تومان باقی مانده از قرارداد فصل قبل و پانصد میلیون تومان مطالبات سال های قبل رحمتی وقتی کنار هم قرار می گیرد، می شود سه میلیارد تومان و استقلال فعلا این پول را ندارد و ناچار است از رحمتی برای ماندن تعهد بگیرد. کاپیتان باید تعهد بدهد اگر نیمکت نشین شد، اعتراض نکند!

منبع : برترینهایرعامل - قطره هنوز تکلیف سیدمهدی رحمتی و استقلال مشخص نشده است و این بازیکن در ... کرده که با استقلال قرارداد دارد و در این تیم می ماند، اما منصوریان در جلسه با رضا افتخاری ... سرمایه داران میزبان آملی ها/ سربازان بی پول به پیکان سوارها رسیدند ... سید مهدی رحمتی استقلال را می بندد؟ - فیفادی | FifaDay.ir سید مهدی رحمتی استقلال را می بندد؟ ... یکی دو نفر باقی می ماند که آن هم تا هفته آینده شرایط شان را برای حضور در استقلال مهیا خواهیم کرد. ... چه سقوط کند فرقی ندارد چون رحمتی سهمیه لیگ برتری است و ما روی لیگ برتری بودن این بازیکن حساب کرده ایم. ... نظری جویباری افزود: فقط پول بازیکنانی که در استقلال بودند را نداده ایم آن هم به این ... شرط مهدی رحمتی برای ماندن در استقلال | فرتاک ورزشی هنوز تکلیف سیدمهدی رحمتی و استقلال مشخص نشده است و این بازیکن در ... که با استقلال قرارداد دارد و در این تیم می ماند، اما منصوریان در جلسه با رضا ... Missing: پول استقلال - جستجوگر اخبار تی نیوز آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس/ فعلا سبد خالیست! آخرین وضعیت نقل و انتقالات ... استقلال پول رحمتی را ندارد: سید مهدی می ماند؟ استقلال پول ... رحمتی به یک شرط در استقلال می ماند | خبر فارسی سید مهدی رحمتی گفته می شود در لیست خروجی استقلال قرار دارد و هفته بعد رسما از این تیم جدا . ... نیافتد و جناب خان به هر دلیلی در برنامه نباشد، محمد بحرانی، صداپیشه این عروسک با برنامه می ماند. ... قلک هایی با میلیاردها تومان پول در شهرداری تهران. مهدی رحمتی به یک شرط در استقلال می ماند طبق گفته مدیرعامل باشگاه استقلال، دروازه بان تیم فوتبال استقلال با یک شرط ... مجله پلاس اسکین، هنوز تکلیف سیدمهدی رحمتی و استقلال مشخص نشده است و این ... رحمتی در صحبت های خود عنوان کرده که با استقلال قرارداد دارد و در این تیم می ماند، اما ... دانلود نرم افزار ویرایش عکس PicsArt Photo Studio 8.0.1 · علت تغییر واحد پول ایران ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :