پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : مجازی

معاون وزیر جهاد کشاورزی جزئیات بدهی ۲۵ میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور بابت خرید ترهینی برنج از دولت و به مزایده گذاشتن ویلای این بدهکار را تشریح کرد.

پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف

میلیاردی, بدهی, فوتبالیست معروف

به نقل از طاها پخش ، معاون وزیر جهاد کشاورزی جزئیات بدهی ۲۵ میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور بابت خرید ترهینی برنج از دولت و به مزایده گذاشتن ویلای این بدهکار را تشریح کرد.

طی سال جاری پرونده بدهی ۲۵ میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور و اسبق تیم ملی در رسانه ها مطرح شد که این چهره فوتبالی از دولت و وزارت جهاد کشاورزی در سال ۱۳۹۳ حدود ۲۵ میلیارد تومان برنج به صورت ترهینی و از طریق به رهن گذاشتن ویلای خود در لواسان خریداری کرده و فروخته بود اما همچنان پول دولت را بابت خرید و فروش این برنج ها پرداخت نکرده است.

علی قنبری، مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی در این باره به ایسنا، گفت: در دولت گذشته برنج مانند دیگر محصولات کشاورزی به علت آنکه واردات آن در اختیار وزارت جهاد کشاورزی نبود، بدون توجه به نیاز و احتساب تولید داخلی وارد شد اما با توجه به وجود مازاد بیش از حد آن تصمیم گرفته شد که براساس قانون بودجه سال ۱۳۹۳ این محموله ها را با انتشار فراخوانی به صورت ترهینی به متقاضیان بفروشیم و براین اساس هر متقاضی ملکی را برای خرید این برنج ها به رهن گذاشت.

وی افزود: براین اساس به اندازه ۷۰ درصد ارزش واقعی ملک به رهن گذاشته شده به آنها برنج فروختیم و در این میان عده ای به وعده شان عمل کردند و عده ای دیگر علی رغم فروش محصول، هنوز بهای آن را به دولت پرداخت نکرده اند و دلیل آن را نداشتن نقدینگی برای تامین اعتبار آن اعلام کردند. به همین علت ملک به رهن گذاشته پسر این فوتبالیست معروف را به همراه دیگر بدهکاران به اجرا گذاشتیم و در حال مزایده و فروش آن برای تامین مطالبات دولت هستیم.

هیچ برنج تاریخ مصرف گذشته و آلوده ای وجود ندارد

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: هیچ برنج تاریخ مصرف گذشته و آلوده ای وجود ندارد، چرا که همه این محموله ها با تایید دستگاه های نظارتی مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو به کشور وارد می شوند.

قنبری اظهار کرد: تاریخ مصرف بهینه برنج دو سال است که البته اگر در شرایط مناسب نگهداری شود، قرص گذاری صورت گیرد و در معرض آلودگی نباشد می توان تا چهار سال برنج را قابل مصرف انسانی ذخیره کرد که در این صورت باید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو تست و آزمایش های متعددی روی محموله های برنج دوساله انجام دهند تا بتوانند برای تمدید تاریخ مصرف بهینه آن رای مثبت یا منفی را صادر کنند.

هم اکنون بیش از دو ماه از این اتفاق می گذرد اما علی رغم هشدارهای وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر به اجرا گذاشتن سند ملکی رهنی این فرد بدهکار، هنوز طلب دولت پرداخت نشده است و به گفته حسن عباسی معروفان - معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران - طی هفته گذشته ویلای پسر این فوتبالیست بدهکار واقع در لواسان که پیش از این سندش به عنوان تضمین به رهن دولت گذاشته شده بود، به مزایده گذاشته شد تا با فروش آن، طلب دولت از این محل پرداخت شود که البته مشخص نیست چرا تاکنون این ملک رهنی فروخته نشده یا دولت به عنوان طلب کار نتوانسته آن را به پول تبدیل کند.

منبع:ایسنا

منبع : باشگاه خبرنگارانارسی پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف. خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر جهاد کشاورزی جزئیات بدهی 25 میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور بابت خرید ترهینی ... - پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف - چه خبر معاون وزیر جهاد کشاورزی جزئیات بدهی 25 میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور بابت خرید ترهینی برنج از دولت و به مزایده گذاشتن ویلای این بدهکار را ... پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف - Shafaqna پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف. ... بیکاری نیروهای داروخانه ها به دلیل بدهی بیمه ها آغاز شد. - بهداشت نیوز. معرفی دوتابعیتی ها به مراجع قضایی/ ارسال ... هرلحظه، پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف خبرگزاری ایسنا معاون وزیر جهاد کشاورزی جزئیات بدهی ۲۵ میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور بابت خرید ترهینی برنج از دولت و به مزایده گذاشتن ... پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف - بولتن معاون وزیر جهاد کشاورزی جزئیات بدهی ۲۵ میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور بابت خرید ترهینی برنج از دولت و به مزایده گذاشتن ویلای این بدهکار را ... پشت پرده بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف / معاون وزیر جهاد ... معاون وزیر جهاد کشاورزی جزئیات بدهی ۲۵ میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور بابت خرید ترهینی برنج از دولت و به مزایده گذاشتن ویلای این بدهکار را تشریح کرد. بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست معروف بابت برنج - پارسینه معاون وزیر جهاد کشاورزی جزئیات بدهی ۲۵ میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور ... به همین دلیل ملک به رهن گذاشته پسر این فوتبالیست معروف را به همراه دیگر ... پشت صحنه سریال "ماه و پلنگ" ..... پشت پرده نیمکت نشینی رحمتی چیست؟ بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور به دولت - پایگاه خبری شورا آنلاین پایگاه خبری شورا آنلاین-بدهی میلیاردی پسر فوتبالیست مشهور به دولت : در حالی ... از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران به پسر یکی از فوتبالیست های سابق و معروف ... پشت پرده تغییر شهردار منطقه7/طرح سوال از شهردار کلید خورد ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :