مهار آتش سوزی در یک مغازه متروکه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته :

آتش سوزی مغازه متروکه با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.

مهار آتش سوزی در یک مغازه متروکه

شیراز, آتش نشانان ایستگاه 11, یک مغازه, مهار آتش سوزی, مغازه متروکه

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز اعلام کرد: بامداد امروز با اعلام نقل از آتش سوزی در یک مغازه متروکه آتش نشانان ایستگاه 11 به محل حادثه در چهار راه گمرک، اعزام شدند.

مظفری فرمانده آتش نشانان گفت: یک مغازه متروکه به علت روشن کردن آتش درون آن دچار آتش سوزی شده و آتش در حال سرایت به همه قسمت های این مغازه بود که نیروهای آتش نشانی به سرعت اقدام به اطفای حریق کردند.

وی ادامه داد: آتش نشانان بعد از ارزیابی محل حادثه و رعایت اصول ایمنی، با بکارگیری دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده وارد مغازه شدند و با تلاش فراوان آتش سوزی را مهارکردند.

فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: در این حادثه به علت متروک بودن مغازه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و خسارتی حاصل نشد.

منبع : باشگاه خبرنگاراننگاران جوان با تلاش آتش نشانان از گسترش آتش سوزی که مغازه تزریق پلاستیک را در ... گفت: با رسیدن به محل حادثه دود زیادی از داخل یک مغازه و انباری متروکه همجوار آن به بیرون ... مهار آتش در مغازه تزریق پلاستیک | خبرگزاری ایلنا با تلاش آتش نشانان از گسترش آتش سوزی که مغازه تزریق پلاستیک را در ... زیادی از داخل یک مغازه و انبار متروکه همجوار آن به بیرون زبانه می کشید و ... مهار آتش در مغازه تزریق پلاستیک - سازمان آتش نشانی تهران با تلاش آتش نشانان از گسترش آتش سوزی که مغازه تزریق پلاستیک را ... حادثه دود زیادی از داخل یک مغازه و انباری متروکه همجوار آن به بیرون زبانه می ... آتش سوزی مغازه متروکه در خیابان گلبرگ غربی/گزارش ... - خبرآنلاین با سرعت عمل آتش نشانان آتش سوزی مغازه متروکه در کوتاه ترین زمان ممکن مهار و خاموش شد. ... در پی مشاهده آتش و دود توسط رهگذران، تماس ها با سامانه 125 آتش نشانی آغاز ... ممانعت یک زن از اجرای وصیت نامه مادر، به قیمت جان پسرش تمام شد ... آتش سوزی مغازه متروکه در خیابان گلبرگ غربی/گزارش ... - خبرآنلاین ... آتش نشانان آتش سوزی مغازه متروکه در کوتاه ترین زمان ممکن مهار و خاموش شد. ... سقوط دومین هواپیمای روسی طی یک هفته/ این هواپیمای ترابری در سودان ... آتش سوزی درمغازه متروکه حادثه افرید - خبرگزاری برنا یک دستگاه موتورسیکلت عصر دیروز در جریان آتش سوزی مغازه ای متروکه درمیان شعله های آتش سوخت. مهار آتش سوزی انبار لوازم بهداشتی در بازار تهران - خبرگزاری مهر | اخبار ... مهار آتش سوزی انبار لوازم بهداشتی در بازار تهران ... انبار لوازم بهداشتی با حضور به موقع آتش نشانان مانع از سرایت آتش به مغازه ... آتش سوزی در گرمابه متروکه ... اصغر آوار لو افسر آماده منطقه پنج آتش نشانی گفت: یک گرمابه قدیمی که ... اتش سوزی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی بزرگ در یک انبار لوازم خانگی در محدوده خیابان جمهوری خبر داد و گفت: در جریان عملیات مهار آتش سوزی یک آتش نشان دچار آسیب شد. آتش سوزی مغازه ... سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین از وقوع آتش سوزی در یک خانه متروکه خبر داد و گفت: با حضور آتش نشانان ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :