گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران را بشناسید

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : مجازی

سایت مشهور ترنسفرمارکت که مرجع اصلی برای تعیین ارزش و قیمت بازیکنان فوتبال در بازار نقل و انتقالات محسوب می شود در آپدیت جدید خود گران قیمت ترین بازیکن فوتبال را معرفی کرد.

گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران را بشناسید

سردار آزمون, مهاجم ایرانی, بازیکن گرانقیمت
به نقل از طاها پخش ، سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف در بین بازیکنان لیگ روسیه بیشترین پیشرفت را از نظر ارزش در چند وقت اخیر داشته است. سایت مشهور ترنسفرمارکت که مرجع اصلی برای تعیین ارزش و قیمت بازیکنان فوتبال در بازار نقل و انتقالات محسوب می شود در آپدیت جدید خود ارزش سردار آزمون را ۱۳ میلیون یورو اعلام کرده است. آزمون در آپدیت قبلی این سایت ۷ میلیون یورو ارزش داشت و پیشرفتی ۶ میلیون یورویی در این لیست داشته است.

یکی از دلایل اصلی صعود آزمون از نظر ارزش در ترنسفرمارکت، درخشش مهاجم ۲۱ ساله ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا عنوان شده است. آزمون در دور گروهی این رقابت ها موفق به زدن ۲ گل و ارسال ۱ پاس گل شد و عاملی تعیین کننده در ایستادن روستوف در مکان سوم گروه D رقابت های لیگ قهرمانان و رسیدن این تیم به یورو لیگ بود.

همچنین در این آپدیت کوئینسی پرومس هافبک هلندی اسپارتاک مسکو هم رشدی ۳ میلیون یورویی داشت و ارزشش در بازار نقل و انتقالات به ۱۸ میلیون یورو رسید.

منبع: نود

منبع : باشگاه خبرنگاران- نمناک بازیکنان فوتبال ایران و گرانقیمت ترین فوتبالیست های ایران و فوتبالیست های ... درباره قیمت “بازیکنان فوتبال ایران” انجام دهیم تا گران ترین بازیکنان تاریخ ... معرفی گرانترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران تصاویر - نمناک گرانترین بازیکنان فوتبال ایران ، گرانترین بازیکنان تاریخ فوتبال ... مدافع وسط تیم ملی ایران، این روزها یکی از گران قیمت ترین بازیکنان کشورمان با ارزشی ... گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر ایران را بشناسید - خبرداغ گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر ایران را بشناسید ... خودش سند زد و فصل جدیدی را در فوتبال ایران گشود اما حقیقتا کار شیرازی ها را در لیگ برتر زار کرد. ... یک تساوی داشتند تا نام خودشان را به عنوان اولین فاتح تاریخ لیگ حرفه ای جاودانه کنند. گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران - خبرگزاری مهر | اخبار ... اگرچه ارزش بازیکن با قیمتی که تیمی حاضر به پرداخت برای او می شود و مبلغی که ترانسفر می شود تفاوت زیادی دارد اما بد نیست بدانید ... گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران ..... طرح: برترین دانشگاه های ایرانی را بشناسید ... گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران را بشناسید به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف در بین بازیکنان لیگ روسیه بیشترین پیشرفت را از نظر ارزش در ... گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال تاریخ ایران - پارس ناز گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال تاریخ ایران,در این مقاله با گران قیمت ترین و ارزشمندترین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران آشنا خواهید شد. اگرچه ارزش بازیکن با ... گرانقیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران این روزها که پس از درخشش برخی از بازیکنان جوان کشورمان همچون سردار آزمون و علیرضا جهانبخش، زمزمه هایی تلاش برخی تیم های مطرح اروپایی همچون لیورپول، آرسنال و . گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر را بشناسید/ بازیکنی که بیش از ... گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر را بشناسید/ بازیکنی که بیش از دو ... به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ از زمانی که باشگاه ها پول های نجومی به بازیکنان فوتبال می دهند، ... بازیکن سال فوتبال ایران شایعه پارتی بازی در انتخابش را رد کرد ... تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر ... گران قیمت ترین بازیکنان امسال لیگ فوتبال ایران را بشناسیم ... بعد از گذشتن سالیان بسیار، برای اولین بار نام سیدمهدی رحمتی از صدرجدول گرانترین بازیکن لیگ خارج شده است.مرد دوم این فهرست هم حمزه یونس ... گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال ایران را بشناسید - جام نیوز کد : 91491, بازدید: ۹۰۹۸۴, نظرات: ۷, انتشار : ۱۳۹۱/۴/۶, ساعت : ۱۱ : ۳۷. گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال ایران را بشناسید ؛ جدول و تصاویر. سایت ترانسفر مارکت ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :