افزایش استقبال مردم از چای ایرانی / تولید چای 60 درصد افزایش یافت

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : اقتصادی

رئیس سازمان چای گفت: با توجه به کیفیت بالا چای تولیدی و افزایش 60 درصدی تولیدو استقبال مصرف کنندگان باید گفت که فروش چای کارخانه ها فراتر از حد انتظار بوده است.


تولید چای 60 درصد افزایش یافت/ افزایش استقبال مردم از چای ایرانی

برگ سبز, چایکاران, اقتصادی, چای ایرانی

محمد ولی روزبهان رئیس سازمان چای در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش گروه طاها پخش ، از افزایش استقبال مردم نسبت به مصرف چای ایرانی خبر داد و گفت: امسال حدود 139 هزار تن برگ سبز چای با ارزشی بالغ بر 234 میلیارد تومان از چایکاران خریداری شد که تا کنون 196 میلیارد تومان معادل 83 درصد بهای برگ سبز به چایکاران پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه یک سوم چایکاران بهای برگ سبز خود را به طور کامل دریافت کردند، افزود: بخش دیگری از مطالبات چایکاران فردا به حسابشان واریز خواهد شد و مابقی مطالبات با پرداخت قدرالسهم کارخانه ها به تدریج واریز می شود که دولت پیش از این قدراسهم خود را به طور کامل پرداخت و در اختیار چایکاران قرار داده است.

رئیس سازمان چای از تولید 31 هزار تن چای خشک در کشور خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 25 الی 26 هزار تن از این میزان به فروش رسید که این امر نشان دهنده افزایش استقبال مردم از چای تولیدی است.

وی ادامه داد: با توجه به کیفیت بالای چای تولیدی و افزایش 60 درصدی تولید و استقبال مصرف کنندگان باید گفت؛ فروش چای کارخانه ها فراتر از حد انتظار بوده است.

روزبهان با بیان اینکه پرداخت تسهیلات زراعی به چایکاران شروع شده است، تصریح کرد: پرداخت تسهیلات زراعی در راستای افزایش بهره وری و توسعه باغات به چایکاران در ازای هرس کف بر 6 میلیون تومان و کمر بر 3 میلیون بدون بهره با 2 سال تنفس شروع شده و همچنین از دو هفته اخیر 6 میلیارد و 300 میلیون تومان به کارخانه ها و چایکاران جهت تامین هزینه های جاری و بهینه سازی تولید تسهیلات با بهره 4 درصد پرداخت شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران از چای ایرانی ... رئیس سازمان چای گفت: با توجه به کیفیت بالا چای تولیدی و افزایش 60 درصدی تولیدو استقبال مصرف کنندگان باید گفت که فروش چای کارخانه ها ... تولید چای 60 درصد افزایش یافت/ افزایش استقبال مردم از چای ایرانی محمد ولی روزبهان رئیس سازمان چای در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از افزایش استقبال مردم نسبت به مصرف ... تولید چای 60 درصد افزایش یافت | دمادم ... تولید برگ سبز چای تا کنون نسبت به سال گذشته 60 درصد افزایش یافته ... ... چای ارگانیک در کشور و استقبال مصرف کنندگان و گرایش به مصرف چای ایرانی می ... تولید چای 60 درصد افزایش یافت رئیس سازمان چای در خصوص فروش چای کارخانه ها بیان کرد: با توجه به تولید چای ارگانیک در کشور و استقبال ... برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تولید چای 60 درصد افزایش ... یک متخصص علوم و صنایع غذایی با تشریح چای درجه یک، دو و سه نسبت به اینکه مردم چای ... واردات چای ایران از هند 31 درصد افزایش یافت. چای ایرانی کیفیت مناسبی دارد - کیهان رئیس سازمان چای کشور با اشاره به استقبال مردم از چای ایرانی گفت: چای ... این که میزان تولید چای نسبت به سال گذشته حدود 60 درصد افزایش یافته ... صرفه جویی 60میلیون دلاری در واردات با استقبال مردم از چای ایرانی | خبر ... صرفه جویی 60میلیون دلاری در واردات با استقبال مردم از چای ایرانی. رئیس سازمان چای کشور گفت: با افزایش استقبال مردم از چای داخلی، تولید این محصول دو برابر ... شهرستان نقده به کشت کلزا اختصاص یافته است، اظهار کرد: سال گذشته 68 هکتار از اراضی زراعی ... چند درصد واحدهای تولیدی استان فعال راکد نیمه فعال و یا احیا شده است؟ صرفه جویی 60میلیون دلاری در واردات با استقبال مردم از چای ایرانی - رازق رئیس سازمان چای کشور گفت: با افزایش استقبال مردم از چای داخلی، تولید این محصول دو برابر و واردات آن به میزان 60 میلیون دلار کمتر شد. ... تومان دیگر معادل 17 درصد مطالبات نیز به تدریج در حال تامین و پرداخت تولیدکنندگان است. ... قیمت لوازم خانگی به دلیل گران شدن دلار افزایش یافت · زنگنه: بنزین آلوده نداریم! تولید چای 60 درصد افزایش یافت - Newis.ir تولید چای 60 درصد افزایش یافت - Newis.ir. ... به تولید چای ارگانیک در کشور و استقبال مصرف کنندگان و گرایش به مصرف چای ایرانی می توان ... راهیان نور غرب در تابستان امسال/ استقبال مردم نسبت به سال گذشته بیشتر شده است ... تولید چای 60 درصد افزایش یافت - سرویس خبری تولید چای 60 درصد افزایش یافت. ... به تولید چای ارگانیک در کشور و استقبال مصرف کنندگان و گرایش به مصرف چای ایرانی می توان گفت که امسال ... اخبار چای در ایران و جهان - چای ایرانی روزن می گوید: "چنانچه تولید چای، از نظر حمایت های مالی مناسب و پایدار باشد برای بهبود مسائل ... شرایط آب و هوایی و کارهای به زراعی، تولید برگ سبز چای 60 درصد افزایش داشته، خاطرنشان ... واردات چای ایران از هند 31 درصد افزایش یافت .... و موجب شده چای ایرانی که جزء سالمترین چای های جهان و بدون افزودنی است، دیگر به کام مردم خوش نیاید

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :