دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته :

دو بازیکن دیگر از سرخابی های فوتبال تبریز به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی

کادرفنی, تیم ملی, فوتبال تبریز, تبریز, آذربایجان شرقی

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛کادرفنی تیم ملی فوتبال برای اردوی پیش روی خود در امارات سه بازیکن دیگر را به جمع ۱۹ بازیکن دعوت شده به تیم ملی اضافه کرد که نام دو بازیکن از تراکتورسازی و گسترش فولاد نیز در این بین دیده می شود.
به این ترتیب رحیم مهدی زهیوی از استقلال خوزستان، محمد ایران پوریان از تراکتورسازی و مسعود ابراهیم زاده از گسترش فولاد، به تیم ملی دعوت شدند.
بازیکنان حاضر در فهرست جدید تیم ملی عصر امروز (یکشنبه) خود را به کادرفنی این تیم معرفی می کنند.
گفتنی است؛ پیش از این نیز محمدرضا اخباری، سروش رفیعی و داریوش شجاعیان از تیم های تبریزی به تیم ملی دعوت شده بودند.

منبع : باشگاه خبرنگارانردوی تیم ملی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛کادرفنی تیم ملی فوتبال برای اردوی پیش روی خود در امارات سه بازیکن دیگر را به جمع ۱۹ ... دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی ... به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛کادرفنی تیم ملی فوتبال برای اردوی پیش روی خود در امارات سه بازیکن دیگر را به جمع ۱۹ ... دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی دو بازیکن دیگر از سرخابی های فوتبال تبریز به اردوی تیم ملی دعوت شدند. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، کادرفنی تیم ملی فوتبال برای ... دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی | مجله ... دو بازیکن دیگر از سرخابی های فوتبال تبریز به اردوی تیم ملی دعوت شدند. ... گفت وگو با «فرج علیپور» به بهانه برگزاری کنسرت «آیین شب چله ... دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی ... به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛کادرفنی تیم ملی فوتبال برای اردوی پیش روی خود در امارات سه بازیکن دیگر را به جمع ۱۹ بازیکن دعوت شده ... دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی دو بازیکن دیگر از سرخابی های فوتبال تبریز به اردوی تیم ملی دعوت شدند. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، کادرفنی تیم ملی فوتبال برای اردوی پیش روی خود ... 4 کاراته کای آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی دعوت شدند | 4 - قطره از تبریز، رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته با شرکت Ø. ... به اردوی تیم ملی کاراته برای اعزام به مسابقات آسیایی 2016 اندونزی دعوت ... های شبانه روزی مربی بدن ساز میرسردار رضوانی و مربیان کاتا و کومیته و ... چراغ سبز دو بازیکن مدنظر برانکو برای پرسپولیسی شدن ... دعوت از یک کشتی گیر دیگر به تمرینات ... 2 2 بازیکن به تیم ملی دعوت شدند | زهیوی در اردوی قبلی تیم - قطره دومین بازیکن گسترش فولاد تبریز به تیم ملی فوتبال دعوت شد ... بعد از اعلام این لیست کادرفنی تیم ملی تصمیم گرفت از 4 بازیکن دیگر دعوت به عمل آورد. ... پیگیری های خبرنگاران درباره دو نفر از دعوت شدگان به نتیجه رسید. ... استقلال خوزستان دو بازیکن از 4 بازیکنی هستند که شبانه به تیم ملی دعوت شدند. حاتمی، چهارمین ملی پوش تراکتور - ایسنا مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هم به اردوی تیم ملی اضافه شد. ... دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی · 4ساعت قبل ... خریدهای جدید تراکتورسازان در تبریز - ایسنا دو خرید جدید تیم فوتبال تراکتورسازی به تبریز آمدند. ... دعوت شبانه دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی · 4ساعت قبل ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :