پیش بینی بارش باران و وزش باد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته :

حالت هوای چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری در بعضی از ساعات ابری، همراه با بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.

پیش بینی بارش باران و وزش باد

هواشناسی, وزش باد, چهارمحال و بختیاری, بارش باران, شهرکرد

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ بنابر اعلام اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری، حالت هوای این استان در 24 ساعت آینده، نیمه ابری در بعضی از ساعات ابری همراه با بارش باران و وزش باد در شهرستان های کوهرنگ، اردل و فارسان، در 48 ساعت آینده، نیمه ابری در بعضی از ساعات ابری همراه با بارش باران و وزش باد در اکثر نقاط، و در 72 ساعت آینده، قسمتی ابری به تدریج صاف، گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

در این مدت بارش ها در ارتفاعات استان به صورت برف می باشد.

منبع : باشگاه خبرنگارانی هواشناسی پیش بینی بارش روزانه. #پیش بینی بارش ساعات آینده از دید مدل GFS سایت weatherbell ... #برای آگاهی از مناطق باران زده ساعات گذشته بر روی تصویر زیر کلیک کنید. ... (برای مشاهده نقشه های وزش باد در روزهای آینده بر روی تصویر زیر کلیک نمایید). وزش باد و بارش باران پیش بینی هواشناسی - باشگاه خبرنگاران جوان طی 24 ساعت آینده برای استان سمنان در برخی ساعات افزایش ابر، وزش باد و بارش باران پیش بینی می شود. هواشناسی چهارفصل ایران ... زاگرس مرکزی، دامنه های البرز مرکزی و شرقی و بخشهایی از شمالشرق بارش باران ، در نقاط سرد سیر بارش برف، در مناطق جنوبی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود. هواشناسی: وزش باد شدید و بارش باران در تهران - صدای ایران مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت بارشی نقاط مختلف کشور ... شرق و شمال شرق کشور ابرناکی، بارش باران، گاهی وزش باد پیش بینی می شود. پیش بینی بارش باران و وزش باد برای بسیاری از مناطق کشور در اواخر ... بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی با نزدیک شدن سامانه بارشی از روز چهارشنبه رگبار باران به همراه رعد و برق و وزش باد از جنوب غرب آغاز شده و بتدریج مناطق غرب، ... پیش بینی وزش باد، بارش باران و کاهش 10 درجه ای دما در خراسان رضوی ... بارش ها ادامه دارد ... وی در پایان با اشاره به وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا چهارشنبه نیمه ابری، همراه با بارش باران و مه ... پیش بینی بارش پراکنده باران و برف و وزش باد | خبر فارسی پیش بینی بارش پراکنده باران و برف و وزش باد. اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش پراکنده باران و برف و وزش باد در استان ... پرتال اداره کل هواشناسی خراسان رضوی > پیش بینی 3 روزه بولتن پیش بینی وضع هوای استان تاریخ : 28/09/95 ... نسبی دما و وزش باد نسبتاً شدید و بارش پراکنده برف و باران بوِیژه برای نیمه شمالی استان پیش بینی می شود . پیش بینی وزش باد، بارش باران و کاهش 10 درجه ای دما در خراسان رضوی - قطره کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران و وزش باد از دوشنبه شب در خراسان رضوی آغاز می شود و د. هواشناسی - ایسنا مسئول مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد شدید طی امروز و فردا در ... مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به روند بارش باران و برف ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :