شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : مجازی

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید در جمع هم تیمی هایش شوخی غیرمنتظره ای درباره مهاجم برزیلی بارسلونا انجام داد.

شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها

رئالی, رئال مادرید, مهاجم برزیلی, رونالدو
به نقل از طاها پخش ، در روزهای تعطیلی لالیگا، بازیکنان شاغل در فوتبال اسپانیا مشغول تجدید قوا و آماده کردن خود برای نیم فصل دوم هستند و در عین حال از تعطیلات خود هم لذت می برند.

باشگاه رئال مادرید هم روز جمعه به مناسب پایان سال 2016 ضیافت ناهاری برای بازیکنانش ترتیب داد که در این مراسم کریستیانو رونالدو هم حضور داشت و اظهارنظری جنجالی انجام داد که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته است.

کلیپی از این مراسم منتشر شده که در آن از رونالدو درباره حلقه هایی که به دست دارد سؤالی پرسیده می شود و او که کنار مارسلو، کاسمیرو، فابیو کوئنترائو و په په سر یک میز نشسته است، در کمال تعجب می گوید:«این حلقه ها متعلق به نیمار هستند.»

طبق نقل از رسانه های اسپانیایی جمله ای که رونالدو درباره حلقه هایش می گوید باید یک مدل شوخی در میان بازیکنان رئال مادرید یا حداقل میان تعدادی از آنها بوده باشد، هرچند بعید به نظر می رسد که بازیکنان برزیلی این تیم یعنی مارسلو یا کاسمیرو چنین شوخی را در مورد هموطن خود انجام دهند به خصوص که پس از پاسخ رونالدو هیچ یک از آنهایی که با او سر یک میز نشسته بودند، واکنشی نشان ندادند.

این طور که پیداست رونالدو به نیمار به چشم یکی از رقبای جدید خود نگاه می کند به خصوص پس از آنکه نیمار در یکی از گفتگو های اخیرش گفت که تماشای بازی رونالدو برزیلی را به رونالدو پرتغالی ترجیح می دهد.

منبع : باشگاه خبرنگارانرئالی ها عکس شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها عکس ... باشگاه رئال مادرید هم روز جمعه به مناسب پایان سال 2016 ضیافت ناهاری برای بازیکنانش ... شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها عکس ... شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها عکس - تسنیم | خبرپو. شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها عکس شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها عکس. شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها عکس ... مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید در جمع هم تیمی هایش شوخی غیرمنتظره ای درباره مهاجم برزیلی بارسلونا انجام داد. – به گزارش خبرگزاری تسنیم”، ... شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت رئالی ها عکس | صراط نیوز شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت رئالی ها عکس ... باشگاه رئال مادرید هم روز جمعه به مناسب پایان سال 2016 ضیافت ناهاری برای بازیکنانش ... دزنیوز | شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها ... خواندنی ها; اخبار دزفول; اخبار شوشتر; اندیمشک; شوش; استان; تازه ها ... شوخی عجیب رونالدو درباره نیمار در ضیافت پایان سال رئالی ها عکس

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :