دیدار مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با اسقف اعظم ارامنه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : اخبار اجتماعی

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: امروز مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران به مناسبت روز اول ژانویه با اسقف اعظم ارامنه دیدار کرد.

دیدار مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با اسقف اعظم ارامنه

شریف زاده, دیدار مدیر عامل آتش نشانی با اسقف اعظم, سازمان آتش نشانی, آتش نشانان

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش اظهار داشت: امروز، سعید شریف زاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی به مناسبت روز اول ژانویه با اسقف اعظم ارامنه با هدف تبریک سال جدید دیدار کردند.

وی تصریح کرد: در ابتدای این دیدار و قبل از ورود به تالار اصلی مدیرعامل سازمان به نماد شهدای ارامنه ادای احترام کردند و بعد از ورود به تالار اصلی اسقف اعظم نیز آتش نشانان را افرادی شجاع خواند و از این دیدار ابراز خشنودی کرد.

ملکی در پایان گفت: مدیرعامل سازمان آتش نشانی نیز ضمن آرزوی سلامتی برای همه هموطنان ارامنه، حضور پیروان ادیان متفاوت را در کنار مسلمانان مانند اعضای یک خانواده دانست که به سادگی در کنار هم زندگی می کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران| خبر فارسی دیدار آتش نشانان با اسقف اعظم کلیسای ارامنه عکس ... نو میلادی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی به همراه تعدادی از معاونانش در کلیسای ارامنه ... آژیر قرمز هوای تهران زده شد. دیدار مدیرعامل آتش نشانی با اسقف اعظم ارامنه تهران / تهران- ایرنا- در ... تهران- ایرنا- در نخستین روز از سال نو میلادی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با حضور در کلیسای ارامنه با اسقف اعظم ارامنه تهران دیدار کرد. دیدار مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با اسقف اعظم ارامنه سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: امروز مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران به مناسبت روز اول ژانویه با اسقف اعظم ارامنه دیدار کرد. مطلب در سایت اصلی ... دیدار مدیرعامل آتش نشانی با اسقف اعظم ارامنه تهران تهران- ایرنا- در نخستین روز از سال نو میلادی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با حضور در کلیسای ارامنه با اسقف اعظم ارامنه تهران دیدار کرد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :