حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال / نشست منصوریان و افتخاری

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته : ورزشی

منصوریان و افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال در محل این باشگاه جلسه ای را برگزار کردند.


نشست منصوریان و افتخاری/ حضور وریا غفوری در باشگاه استقلال

مهاجم تیم فوتبال استقلال, عبدالهی, فسخ قرارداد, منصوریان, استقلال تهران, استقلال, افتخاری
به نقل از طاها پخش علیرضا منصوریان به همراه نصراله عبدالهی دقایقی پیش با حضور در ساختمان باشگاه استقلال، جلسه ای را با سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه برگزار کردند.

گفتگوی منصوریان و شماره ٩ آبی ها

با توجه به غیبت رضایی در تمرین آبی ها و همچنین بحث حضور این بازیکن در یک تیم چینی به همین علت علیرضا منصوریان امروز در تماس با کاوه رضایی پیگیر حالت وی شد.

سرمربی آبی ها در تماس امروز خود به رضایی گفته که شخصا تلاش خواهد کرد تا مشکلش را حل کند.

حضور وریا غفوری در اردوی تیم ملی

مدافع مصدوم تیم فوتبال استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود برای بررسی روند درمانی اش توسط کادر پزشکی تیم ملی در اردوی ایران حاضر شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانلال | - قطره سرمربی و سرپرست تیم فوتبال استقلال با حضور در این باشگاه با مدیرعامل آبی ... جلسه سرنوشت ساز منصوریان و افتخاری/امروز تکلیف خروجی استقلال مشخص می شود؟ ... آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک/ وریا غفوری هم در اردو حضور یافت ... برگزاری نشست مدیران 6 باشگاه در خصوص لیگ قهرمانان و صدور مجوز حرفه ای ... جلسه منصوریان و افتخاری در باشگاه استقلال | سرمربی تیم فوتبال - قطره سرمربی تیم فوتبال استقلال، جلسه ای را با مدیرعامل این باشگاه برگزار کرد. ... آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک/ وریا غفوری هم در اردو حضور یافت ... برگزاری نشست مدیران 6 باشگاه در خصوص لیگ قهرمانان و صدور مجوز حرفه ای ... جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال - رادیکال خبر سرمربی و سرپرست تیم فوتبال استقلال با حضور در این باشگاه با مدیرعامل ... حضور مربی جدید در کادر فنی آبی ها/ نشست افتخاری و منصوریان در باشگاه استقلال ... آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک وریا غفوری هم در اردو حضور یافت · نفرزاده قرار شده ... فهرست اخبار | کانون هواداران باشگاه ورزشی استقلال هافبک تیم فوتبال نفت تهران به پیشنهاد سرمربی استقلال برای حضور در جمع آبی های ... افتخاری:به بازیکنان گفتم منصوریان تا آخر فصل هست/کسی به خاطرپول نمیرود ..... خبر خوب برای منصوریان/ وریا غفوری به زودی در تمرینات گروهی استقلال اخبار استقلال - سایت هواداران فوتبال|اخبار استقلال تهران، فوتبال ایران ... سرمربی استقلال دقایقی پیش برای جلسه با مدیر عامل این باشگاه وارد باشگاه شد. ... به گزارش کاپ،وریا غفوری که نامش در فهرست اولیه کارلوس کی روش برای حضور در اردوی ... سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال می گوید که افتخاری بعد از نابودی فوتسال به سراغ .... جلسه هیات مدیره استقلال فردا برگزار می شود/ احتمال حضور منصوریان ... وریا غفوری دوباره شاگرد منصوریان شد :: ورزش سه علیرضا منصوریان که تا به اینجا با هوش بالای خود دست روی بازیکنانی ... با خرید وریا غفوری می توان پرونده حضور میلاد فخرالدینی در استقلال را ... جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال جلسه منصوریان و عبداللهی با افتخاری در باشگاه استقلال ... امشب (یکشنبه) با حضور در ساختمان باشگاه استقلال، جلسه ای را با سیدرضا افتخاری برگزار کردند. ... سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران دقایقی پیش از برگزاری نشست با. ... آغاز اردوی تیم ملی در هتل المپیک/ وریا غفوری هم در اردو حضور یافت آغاز اردوی ... اخبار - استقلال ایران به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان پس از تساوی تیمش برابر سپاهان به ... در این تمرین محسن کریمی و وریا غفوری غایب بودند. ... تاریخ انتشار : ۱۶:۱۰ جمعه ۰۳، دی، ۱۳۹۵ حضور افتخاری در تمرین استقلال گزارش تصویری ... به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار ... گزارش تصویری اولین نشست خبری علیرضا منصوریان - استقلال ایران پیام قدردانی افتخاری و منصوریان از حاضران در مجلس پورحیدری ... سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری پاسخگوی سوالات ... به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، اولین نشست خبری علیرضا منصوریان ساعت 15 روز .... از خرید های امسال بختیار رحمانی، فرشید باقری و وریا غفوری خوبند اما به علی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :